Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

the best save!

B)

 

Kitserver 6.2.1

Nowa wersja (oznaczona numerem 6.2.1) zawiera:

 

1. Ballserver

2. Stadium Server

3. Poprawki w LOD Mixer (publiczność)

4. Wsparcie dla wszystkich drużyn (stroje są teksturami 512x256, 256 kolorów - PNG lub BMP)

5. Hotkeys

6. Nowy atrybut dla stroju - umiejscowienie numeru (z przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Big problem :

Właśnie dostałem Pes'a i chce zagrać meczyk w sieci.

W pewnym momencie sprawdza klucz i trzeba podać hasło.Robie jak trzeba i wyskakuje mi ,że problem, cytuje : " W trakcie weryfikacji wystąpił bład ".

Co może być nie tak ?? Też mieliście takie problemy ??Cd -key jest na bank dobry - sprawdzałem z 10 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ce sont les meilleures equipes

Es sind die allerbesten Mannschaften

The main event

Die Meister

Die Besten

Les grandes equipes

The champions

:gitarzysta: :ploom: :plum: :gitarzysta2:

 

Juz sie sciaga patch'yk. :P Dzieki kucyk. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Big problem :

Właśnie dostałem Pes'a i chce zagrać meczyk w sieci.

W pewnym momencie sprawdza klucz i trzeba podać hasło.Robie jak trzeba i wyskakuje mi ,że problem, cytuje : " W trakcie weryfikacji wystąpił bład ".

Co może być nie tak ?? Też mieliście takie problemy ??Cd -key jest na bank dobry - sprawdzałem z 10 razy.

Wyslij mi na PW klucz to ja Ci pomoge. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... nie dziala cos u mnie ten patch.. :/ kitsy nie sa wcale zmienione, wiele nazwisk jest przekreconych (np. zamiast podolskiego jest pomatski)

 

[edit]

nazwisko podolskiego jest ok tylko w bayernie - bezsens ;p kitsy juz sie zmienaja ;] imo ten patch moglby byc duuzo lepszy - dlaczego zespoly nie biorace udzialu w lm sa "bez nazwy" lub "no team" - trzeba bylo zostawic te zespoly - whatever ;]

[/edit]

 

Pozdrawiam

Edytowane przez wako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie z Was ktos na PGA na turniej PES6? Przypalowcy wymyslili turniej na PC i nie zalatwili zadnych przejsciowek PS2-USB. Mało tego - chcą, aby kazdy zawodnik miał swoj wlasny pad 0_o

 

Potrzebuje kogos z Poznania, albo kogos kto idzie na PGA, co moglby mi taką przejsciowke pozyczyc, tak, abym mogl pograc na moim ukofanym Dual Shock'u 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedl dzisaj do mnie DS2 + przejsciowka hihihihi. ;]

Gratuluje wyboru :D

Teraz dopiero będziesz szarpał.. B-)

 

Trzeba przetestować tą paczkę CL choć pamiętam, że z patchem WC do PESa5 (też od tej ekipy) miałem spore problemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(1) IF YOU HAVE DOWNLOAD THE ALL IN ONE VERSION UNPACK ALL FILES IN ZIP FILE TO THE SAME FOLDER AND THEN RUN FILE UEFACL-PATCH-6-BUILD10.EXE ELSE PUT ALL PARTS YOU HAVE DOWNLOADED IN THE SAME FOLDER AND THEN RUN UEFACL-PATCH-6-BUILD10.EXE.

(2) NOW COPY FROM YOUR DVD FILE 0_TEXT.AFS AND PASTE IT IN YOUR PRO EVOLUTION SOCCER 6/DAT FOLDER WITH NAME UE_TEX.AFS

 

So in your dat folder there must be

0_TEXT.AFS and UE_TEX.AFS

 

(YOU CAN ALSO COPY AND PASTE FILE 0_TEXT.AFS FROM YOUR PRO EVOLUTION SOCCER 6/DAT FOLDER BUT WE SUGGEST YOU TO USE THE ONE FROM DVD).

 

(3) NOW OPEN DKZSTUDIO AND GO TO FILE MENU - OPTION OPEN FILE.

SEARCH FOR FILE uefa_cl_08.dkz that you will find in your PRO EVOLUTION SOCCER 6/UEFA CL PATCH FOLDER.

 

(4) IN DKZSTUDIO GO TO PATCH MENU - OPTION APPLY PATCH IN FOLDER

SEARCH FOR FOLDER PRO EVOLUTION SOCCER 6/DAT AND CLICK ACCEPT.

 

(5) Finally we have to install KIT SERVER

GO TO YOUR PRO EVOLUTION SOCCER 6/UEFAKITSR FOLDER AND CLICK ON SETUP.EXE. CLICK INSTALL AND READY !!!!

zakładam, że tego nie zrobiłeś :>

 

NIe wiecie czy jest jakis ballpack z ta pilka z meczu Polska-Belgia- taka NIKE z żółtym elementem po obwodzie.

tu na pewno jest ta piłka:

620 Balls for kitserver :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak zmienic ustawienia obrazu przy Patchu UEFA CHAMPIONS LEAGUE PATCH 0.8?? Normalnie gram w 1280x1024, ale uruchamiając tą wersję "UEFA.exe" gra wlacza sie chyba w 800x600 i wyglada... niezadowalajaco.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal UEFA-settings.exe i tam zmien sobie rozdzialke. ;] Plik znajduje sie w folderze z gra. ;)

 

EDIT

Umiecie taki zwod :?: :lol2: :lol2: :lol2:

Dołączona grafika

To nie byla obrona strzalu tylko przyjecie podania (glowa) od mojego zawodnika. :lol2: :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dorwałem fulla i mam pare pytań odnośnie niego:

 

Gra jest dużo szybsza niż w demie - zdaje mi się czy może to zasługa tego gameplay OF podawanego pare stron do tyłu?

Póki co wgrałem właśnie tego OF, Kitservera & all kits, nowe murawy, tradycyjne ustawienia w LOD, i sterownikach (anizo na mrowienie), i.... prawie można by zacząć grać :P

Poszukuje jeszcze jakiś działających band, normalnych piłek (te defaultowe z reeboka i adidasa to poprostu LOL), i to chyba wszystko.

Może kiedyś jeszcze dorzuce jakieś przyśpiewki - ale prędzej chyba wyjdzie Superpatch or sth like that.

Na jakich OF'ach gracie? Czy ta szybsza gra to tylko moje wrażenie (spowodowane być może późną porą) czy też rzeczywiście jest coś na rzeczy?

 

ps.

aha co do polskiego komentarza - nie wiem czy się śmiać czy płakać - wyłączyłem go po pierwszym meczu. Polecam hiszpański - dużo żywszy - i kompletnie nie wiem o czym mówią - ale z pewnością nie mówią "oto" ETo... itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...