Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba na jakims slabym poziomie grasz, bo przeciwnik w ogole nie atakuje. ;]

A bramki srednie, strzelajac takie nawet nie ogladam powtorek, ale moze dopiero zaczynasz przygode z pes i kazda bramka wydaje sie ladna (no offence). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no brameczki calkiem cool. ;] Tylko jak wspomnial ath jest to slaby poziom (pewnie drugi). ;] Ja ostatnio katuje gre na professionalu i o wypasione bramki troche trudno (na championa jeszcze jestem za cienki :lol2: ).

 

Z serii 'dlaczeko?". ;) Ostatnio trafila mi sie taka poprzeczka x2. :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,slyszalem gdzies ze nie mozna we 2 na padach grac na nieorginalnej wersji gra bo do neta wskakuj u cdkeya zada,to prawda?

Na jakiej wersji, dobrze slysze ? :lol2:

 

A tu moja lame bramke, ze sparingu z kumplem. ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXO3 dlaczego grasz 'Huylensami' (o ile dobrze rozumiem skladami z kosmosu ;)) :?: Ja wybieram zawsze 'zespoly trybu dopasowania' i sa oryginalne skladziki. :P

hmm powiem ci, że jakiś taki sentyment mam do tych fajtłap :D

Zawsze zrobią coś nieprzewidywalnego, żeby strzelić bramkę trzeba niemal wejść z piłką do niej :)

Z czasem docenia się każdego kupionego gracza z "wyższej półki" - wyższe umiejętności "od razu czuć". Więc gdy po paru sezonach dorwe wreszcie Ronaldinho to się nacieszyć nie moge i co druga akcja idzie tamtym skrzydłem :)

Wydaje mi się też, że granie takim cienkim składem uczy cierpliwości i opanowania :lol2:

Z czasem pozyskujemy coraz to lepszych zawodników, więc możemy konstruować coraz to bardziej skomplikowane/efektowne akcje. Grając od początku defaultowym składem z ML cały proces zmian, postępu drużyny - widać jak na dłoni :)

No i ta satysfakcja ze zbudowania całego zespołu od podstaw B-) .... syci ..... :oops:

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem ci, że jakiś taki sentyment mam do tych fajtłap :D

Zawsze zrobią coś nieprzewidywalnego, żeby strzelić bramkę trzeba niemal wejść z piłką do niej :)

Z czasem docenia się każdego kupionego gracza z "wyższej półki" - wyższe umiejętności "od razu czuć". Więc gdy po paru sezonach dorwe wreszcie Ronaldinho to się nacieszyć nie moge i co druga akcja idzie tamtym skrzydłem :)

Wydaje mi się też, że granie takim cienkim składem uczy cierpliwości i opanowania :lol2:

Z czasem pozyskujemy coraz to lepszych zawodników, więc możemy konstruować coraz to bardziej skomplikowane/efektowne akcje. Grając od początku defaultowym składem z ML cały proces zmian, postępu drużyny - widać jak na dłoni :)

No i ta satysfakcja ze zbudowania całego zespołu od podstaw B-) .... syci ..... :oops:

Ja tez tak gram...moim zdaniem to jest wlasnie tworzenie zespolu od podstaw.Gra sie trudniej niz w 5 ce - moze stare przyzwyczajenia-gram juz 2 sezon na Normal i znowu nie wyjde z 2-giej ligi :mur: masakra.Odloze kase i kupie kogos do obrony i wtedy atak- o ile moj pad przezyje bo trace juz do Castolo i Ordaza cierpliwośc a po ostatnim samoboju Steina musialem siegnac po rezerwowego pada :mad: Ina sprawa ze zadnej z gwiazd nie mozna kupic-chyba nie chca grac w drugiej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak gram...moim zdaniem to jest wlasnie tworzenie zespolu od podstaw.Gra sie trudniej niz w 5 ce - moze stare przyzwyczajenia-gram juz 2 sezon na Normal i znowu nie wyjde z 2-giej ligi :mur: masakra.Odloze kase i kupie kogos do obrony i wtedy atak- o ile moj pad przezyje bo trace juz do Castolo i Ordaza cierpliwośc a po ostatnim samoboju Steina musialem siegnac po rezerwowego pada :mad: Ina sprawa ze zadnej z gwiazd nie mozna kupic-chyba nie chca grac w drugiej lidze.

ano najpierw trzeba się nieco podciągnąć w rankingu drużyn :)

póki co mam 2 zwycięstwa i 2 remisy - w tym jeden remis dedykowany jest dla Ivarova (bramkarz), któremu niestety nie udało się wyłapać "arcytrudnego" strzału głową lecącego prosto w niego :D

Nie dopuszczam myśli, że spędze w drugiej lidze więcej niż jeden sezon :-P

ps.

[OT mode:on]

Polska pokonała dzisiaj Rosje i jesteśmy już w półfinale MŚ siatkówki B-)

[OT mode:off]

 

edit:

zagrałem kolejne 3 mecze - 3 x 0:0 jest masakrycznie ciężko coś ustrzelić w 6tce tymi zawodnikami - w poprzednich częściach Huylens i Castolo mimo wszystko zawsze puknęli jakąś brameczke, a tu zonk :unsure:

Czy wy też zauważyliście, że zawodnicy (przynajmniej ci z początków ML) podają tak jakby nie mieli siły? :? takim tempem akcji trudno cokolwiek ugrać....

ehhh

całe szczęscie jeszcze tylko 2 mecze i okienko transferowe - poszukam jakiegoś talenta do ataku :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inna filozofie gry w ML. ;] Wybieram sobie jakas druzyne, ktora lubie (teraz gram MU i dzieki PES'owi polubilem Rooney'a :lol2:) i buduje z niej moj team marzen. Przewaznie po trzech, czterech sezonach druzyna jest gotowa i nadchodzi wtedy czas na zmiane team'u. :P

Zauwazylem, ze w meczach pucharowych jest czasem bardzo trudno wygrac. W lidze leje druzyne x bez wiekszych klopotow, a w pucharze juz tak rozowo nie jest (jakby zawodnicy przeciwnika mieli wiekszego skilla). Byc moze jest to tylko moje wyobrazenie spowodowane wiekszym stresem (to tylko dwumecz i jak cos nie wyjdzie to papa). :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biore w ML barce z wyczyszczonym składem i jazda.. :)

 

Jestem po kolejnym meczu - kolejne 0:0 - zaraz mnie dosłownie szlak trafi - goście pudłują z 5 metrów, poprzeczki z karnego...

W okienku transferowym Bogu dzięki udało mi się kupić aż jednego zawodnika :? Jakiegoś koreańczyka bodajże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym pudlowaniem to nawet jak gram czolowymi druzynami to jest tak samo, nic sie na to nie poradzi chyba. I strasznie denerwujace jest to, iz zawodnicy grajacy w ataku w ogole nie wystawiaja sie na pozycje, dochodzi do takich sytuacji, ze wyprowadzajac kontre jednym zawodnikiem nie mam po prostu do kogo podawac i musze sam konczyc akcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczelem kariere na najwyzszym poziomie trudnosci FC Barcelona ze skladem przypominajacym te z KSZO Ostrowiec.;p no i kupowanie nowych i z meczu na mecz podwyzszanie skilla postaci jest da best a nie granie oryginalnym zespolem ktory mzoe gromic kazdego....

 

no i okazalo sie ze ejst za trudno poziom dla mnie wiec zmienilem na normalny no i wylazlem z ligi, paru tanich Azjatow kupilem no wygralem puchar ligi 1 i wicemistrzem jestem(liga angielska) , teraz gram drugi sezon i mam dosc wyczepisty sklad i juz prawie polowa sezonu i 1 remis i 1 przegrana tylko, neidlugo zmienie na Professional albo na Top to wtedy chyba sie zacznie jazda;p

wkurza mnie to ze z jakims arsenalem moge wygrac neiarz 7-3 a nieraz sie emcze z 15 druzyna 0-0 jest...lol

 

ktos mi moze wytlumaczyc dokladnie jak sie strzela bramki? to mega nubowato zabrzmialo ale kurde wkurzam sie bo ja robie kurson w dol to wali w niebo i itp....kurde wtf...nigdy nie skumalem w 100% strzalow ..zawsze na czuja lece od PES3<noob>

 

no i do fauli...rzeczywiscie o wiele mniej ich ale kurde jak widze ze koels mi wkalda mi przeszczepa miedzy nogi a ja mam pilke 3 metry dalej i to sie dzieje w polu karnym do tego , moj sie potyka ale kurde lecimy dalej z gra...widzialem takcij sytuacji ze 100 juz...zal imo...

 

no i inteligencja bramkarzy nadal nieraz poraza......moj odbil pilke i toczy sie powolutku za linie koncowa a on jest 2metry od niej i sie patrzy i mysli sobie czy to jest jakies zwierze czy co.......

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - to, ze zawodnicy nie wychodza Ci na pozycje to raczej wina taktyki jest, a nie samej gry. :)

 

Taki tam kanal. ;]

Dołączona grafika

 

Mocniej nie mogl strzelic. :lol2:

Dołączona grafika

 

 

Pomylily mi sie stroje i musialem grac tak:

Dołączona grafika

Na szczescie udalo mi sie wygrac choc nie bylo latwo (wszystko na 'czuja' i non stop lukanie na radar :lol2:). :P

 

EDIT

Luknijcie na ten filmik:

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biore w ML barce z wyczyszczonym składem i jazda.. :)

 

Jestem po kolejnym meczu - kolejne 0:0 - zaraz mnie dosłownie szlak trafi - goście pudłują z 5 metrów, poprzeczki z karnego...

W okienku transferowym Bogu dzięki udało mi się kupić aż jednego zawodnika :? Jakiegoś koreańczyka bodajże...

mowilem... ja tez sie meczylem zdobylem 2 razy puchar ale nie moge wyrwac sie z drugiej ligi :oops: chlopaki strasznie szybko sie mecza. Moja bania na ML to zalozenie zupelnie nowego zespołu z mojego miasta (robie sobie swoja postac ktora od razu zatrudniam) i jade z tym koksem.Przedemna 3 sezon w 2 lidze i jak nie wyjde to zaczynam od nowa bo mi sie gracze starzeja :lol:

Dlaczego oni(komputer) tak dzienie wykonuja rzut rozny zawsze w ten sam sposob w to samo miejsce i czekaja az ich pilkarz cofnie sie do nich-zwroccie uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - to, ze zawodnicy nie wychodza Ci na pozycje to raczej wina taktyki jest, a nie samej gry. :)

Przestawialem formacje i byla taka sama sytuacja. Tzn. zawodnicy dochodza do pewnego momentu przed pole karne, ale jakos nie kwapia sie wystawic na dogodna pozycje itp.

A co do strzalow to moze ktos napisze jak prawidlowo je oddawac, bo prawde mowiac nie mam pojecia, nieraz ostro siekne i pilka leci tak jak chce a nieraz doslownie musne klawisz i gala leci jak rakieta... Strzelacie podczas sprintu, czy na ten czas sie zatrzymujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawialem formacje i byla taka sama sytuacja. Tzn. zawodnicy dochodza do pewnego momentu przed pole karne, ale jakos nie kwapia sie wystawic na dogodna pozycje itp.

A co do strzalow to moze ktos napisze jak prawidlowo je oddawac, bo prawde mowiac nie mam pojecia, nieraz ostro siekne i pilka leci tak jak chce a nieraz doslownie musne klawisz i gala leci jak rakieta... Strzelacie podczas sprintu, czy na ten czas sie zatrzymujecie ?

A ustawiales strzalkami jak poszczegolni zawodnicy maja sie zachowywac? Wazne jest tez jaka strategie masz ustawiona podczas ataku (defensywna czy ofensywna). A co do strzalow to tez mam z nimi czasem problem. Imo najlepsze strzaly wychodza jak wystawiamy sobie pilke (R1 + L1), tylko musimy miec wtedy troche miejsca by nam przeciwnik nie odebral pilki. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja gram ML Celtikiem, zresztą to chyba i tak jest obojątne jaką drużynę wezmę jeżeli gram tymi "nieoryginalnymi" składami. No i muszę powiedzieć że bardzo trudno nie jest, jak narazie wygrałem prawie wszystkie mecze (na championie) bo jeden przegrałem 3:0 :( te pucharowe mecze są najtrudniejsze a szczególnie jeżeli pierwszy się wygra (w moim przypadku 2:0, rewanż 0:3 w plecy i koniec pucharu:()

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez gram celtikiem z tym ze z oryginalnymi skladami.Nie wiem czy to wina option file ktory mam zaladowany ale Zuraw jest baaardzo cieniutki i po rundzie musialem go sprzedac.

Jestem juz w 1 lidze(profesjonal) i idzie mi narazie tak sobie.

Co do strzalow to mylse ze nalezy zwrocic uwage na

-polozenie zawodnika wzgledem bramki

-noge z ktorej strzela

-to czy jest czy nie obstawiany/naciskany.

-nalezy takze uwazac na strzaly z 1 pilki.Szczegolnie gdy mamy pusta bramke.nieraz lepiej jest zatrzymac r2 i dopiero uderzyc.

Mi generalnie ida 'kosmosy' wlasnie wtedy gdy nie jestem zbyt dodbrze ustawiony, strzelam z gorszej nogi badz naciskaja na mnie.

No i nie przypalac sie w polu karnym.Warto ogladac powtorki z[ciach!]ych sytuacji bo wtedy fajnie widac ile to roznych innych mozliwosci mielismy na wykonczenie danej akcji

Problem ze nieraz zatrzymuja mi sie niewiadomo dlaczego tez mam ale duza daja indywidualne ustawienia.Czyli maly udzial w zadaniach defensynych oraz strzaleczki gdzie ma najczesciej sie dany zawodnik poruszac.dobrze tez jest uzywac r2 zaraz po podaniu bo zawodnik podajacy biegnie wtedy do przodu.

 

mnie natomiast coraz bardzie zaczyna denerwowac(moze cos zle robie?)ze nie moge zorbic wslizgu zawsze kiedy chce.Czasami zawodnik zamiast wslizgu probuje podawac(czyli defakto nic nie robi) , gdzie wiadomomym jest ze pierwszy pilki dotknie przeciwnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś inny także ma problem ze źle naliczanymi statystykami przy grze online. Kiedyś przegrałem dwa mecze z rzędu a w statystyce mam zapisane dwa remisy. Tak samo dzisiaj dwa zwycięstwa po 3:2 a dopisuje mi zwycięstwo i remis. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z siebie dumny :)

nie grałem z tydzień w PES6 i ograłem wymagającego przeciwnika jakim jest blue trzy razy 7:3 3:1 5:3 :-P i ostatni remis 3:3

odpaliłem grę na lcd 26" i po prostu syci na maksa, ale i tak przy fifie 2007 na x360 wygląda jak sto lat za murzynami, fifa po prostu roxuję grafą i wcale nie kaleczy gameplayem tak ostro, taka fajna arcadówka do rozrywki :blink: nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogramy pogramy, zrewanzuje Ci sie napewno, i jak bedziesz miał czas to nawet i dzis, z meczu na mecz teraz juz bedzie lepiej.

tez mało gralem i sie az przestraszyłem z formy jaka prezentuje w obronie, bo jest fatalna....ale sie poprawie i popołudniu mozemy sie jeszcze pare razy zmierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząlem grac w pesa 6 i ma problem. Gram w trybie w ktorym mozna edytowac swoja druzyne i w negocjacjach nie moge kupic zadnego zawodnika. przeszedlem juz wszystkie rewanze. Co mam zrobic lub kiedy to sie odblokuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...