Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem początkujący jeżeli chodzi o mody do PES6.

 

A więc mam takie pytanko.

Ściągnąłem całego Evolution Patch 1.1.

 

W opisie widzę dokładnie:

 

Stadiumserver (432MB)279 different stadiums

Ballserver (16MB)233 different balls

Jednak gdzie te wszystkie stadiony i piłki.

Piłek mam kilkanaście a stadionów troszkę ponad 30.

 

Pozdrawiam

Trolu609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadiony i pilki sa w kitserverze. ;] Wybierasz je przed meczem (zajrzyj do pierwszego postu w tym temacie).

 

BTW dzisiaj moj DS2 przezyl wazny test. Przegralem wazny mecz dostajac bramke w ostatniej minucie i tak mnie to zdenerwowalo, ze pad polecial na sciane i to z dosc duza sila. :lol2: Juz myslalem, ze jest po nim, bo dwa przyciski sie do srodka wcisnely (R1 i R2) lecz poruszalem nimi troche i na szczescie wszystko wrocilo do normy. ;]]]] Padzik dziala tak samo dobrze jak przed rzutem, takze w kwestii wytrzymalosci spokojnie moge mu wystawic najwyzsza ocene. :-P PES to jedyna gra, ktora czasem doprowadza mnie do szewskiej pasji (pocieszam sie tym, ze nie jestem jedyna osoba tak emocjonalnie reagujaca :lol2: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze pograć dłużej ;] tera pes mi zajmuje ~8gb :D No ale o dźwięku mogę już napisać... MASAKRA :) zarówno przyśpiewki jak i muza w menu/repach etc... no kosmos!!!! Jest mase stadionów, strojów także dużo testowania ;] ale zapowiada się nieziemsko. Konami powinno zapłacić tym ludziom za to :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jade na 1.1 ale sound z rapidshare sobie odpuscilem :lol:

nie wiem jak ty santi, ale choc to zabrzmi dziwnie to ja lubie przegrywac, lubie sie meczyc z obrona przeciwnika i niczym nie rzucam jak dostane bramke w ostatniej minucie, tylko gram rewanz, a potem jeszcze jeden i tak az wygram, przegrane mnie mobilizuja, ciesze sie, ze nie jest latwo wygrac B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie waza losy wicemistrzostwa to czasem nerwy puszczaja. :P Po prostu mozna sie z deka zdenerwowac majac kilkanascie strzalow w spotkaniu i nic Ci nie wpada (i nie chodzi mi o takie strzaly by statystyki ladnie wygladaly :P), a przeciwnik ma 2 i dostajesz brame na sam koniec. Oczywiscie nie zawsze tak emocjonalnie reaguje jak przegram, ale zdarza sie po prostu. :) Ty masz widocznie inne usposobienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie waza losy wicemistrzostwa to czasem nerwy puszczaja. :P Po prostu mozna sie z deka zdenerwowac majac kilkanascie strzalow w spotkaniu i nic Ci nie wpada (i nie chodzi mi o takie strzaly by statystyki ladnie wygladaly :P), a przeciwnik ma 2 i dostajesz brame na sam koniec. Oczywiscie nie zawsze tak emocjonalnie reaguje jak przegram, ale zdarza sie po prostu. :) Ty masz widocznie inne usposobienie. ;)

ja mam podobnie do Ciebie :D więc się nie martw i z pewnością jest więcej podobnych do nas pod tym względem :D

Co do tych stadionów i piłek to poprostu sobie wybieramy, które wgrać do gry czy po ich wpakowaniu do kitservera mamy nagle w grze do wyboru 200 stadionów? :D

 

"już" ponad połowa 0 sound na dysku (i love rapidshare!) oby chociaż było warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie do Ciebie :D więc się nie martw i z pewnością jest więcej podobnych do nas pod tym względem :D

Co do tych stadionów i piłek to poprostu sobie wybieramy, które wgrać do gry czy po ich wpakowaniu do kitservera mamy nagle w grze do wyboru 200 stadionów? :D

Witaj w klubie hehehe :]]]

Co do stadionow to wybierasz sobie 'Home' i zawsze grasz na stadionie gospodarza . ;) Mozesz tez sobie przewijac stadiony i wybrac jaki chcesz (troche to jednak monotonne). A z pilkami jest tak, ze jaka sobie wybierzesz taka bedziesz gral caly czas (ustawiana jest jako domyslna). Jak Ci nie pasuje jakis stadion czy pilka to mozesz je wyrzucic z kitservera i bedziesz mial mniej. ;] Ja musze sobie z pilkami zrobic porzadek i zostawic maksymalnie 30, ktorymi bede gral (wiekszosci i tak nie uzywalem, bo mi sie nie podobaja).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś na to zwracałem uwagę - choćby nie wiem jak wiele bramek strzelał środkowy napastnik to lecą mu w dół statystyki . Dostaje taki Ronaldo same noty 8-9 za mecz, a umiejętnosci spadają. Jest na to jakiś myk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś na to zwracałem uwagę - choćby nie wiem jak wiele bramek strzelał środkowy napastnik to lecą mu w dół statystyki . Dostaje taki Ronaldo same noty 8-9 za mecz, a umiejętnosci spadają. Jest na to jakiś myk?

Kupic napastnika, ktory bedzie sie dynamicznie rozwijal na przyklad Adriano. ;] Ronaldo najlepsze lata ma za soba i jego rozwoj sie zatrzymal, a z czasem jest coraz gorszy. Polecam kupno Joaquin'a - po 2-3 sezonach ma prawie wszystkie statsy powyzej 90 (sam na niego teraz poluje). ;]

 

 

Przedstawcie swoje taktyki na jakich gracie. Ja uzywam dosc ofensywnej taktyki co widac na screenach ponizej:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Nawet niezle mi sie na niej gra, trzeba jednak byc czujnym w obronie bo mozemy sie nadziac na szybka kontre przeciwnika. :] Wazne jest by miec szybkich zawodnikow na skrzydlach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaqiun bardzo dobrze się rozwija. Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam zakup M'Bami, Alana Smitha, Ca i Rooney'a :)

 

Co do Ronaldo - z ciekawości wyedytowałem jego profil, zrobiłem 20-latka, statsy szybkości, pzryśpieszenia, podań, stzrałów na 99 i po jednym sezonie zacynają maleć. Lipa...

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś plik p_text z Evolution Patcha 1.1?

 

Jeśli ktoś nie chce ściągać całego e_sound i 0_sound w wersji 1.1, a posiada 1.0, to podaje rozwiązanie:

 

zeus78

 

For user who have already version 1.0

you don't need to download the hole e_sound and 0_sound again, just import this files

 

0_sound fix (chants for Liverpool and Chelsea)

http://files.filefront.com/EVO_0_sou.../fileinfo.html

 

e_sound fix (callname for Ballack)

http://pesforum.de/showpost.php?p=874828&postcount=1157

 

This is for user who have the version 1.0 and know how to import some files

If you are not able to do that download the hole files, good luck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie: czy wystarczy sciagnac samego Evolution Patcha 1.1 z postu Santiego (torrent), czy jest to tylko jakis update, ktory wymaga wersji 1.0 do zainstalowania?

Wystarczy. ;] Jest tam wszystko co potrzeba. ;)

 

Z nowym rokiem nadeszly zmiany. :P Pierwsza to taka, ze wymontowalem ze swojego DS2 silniczki (z tego co pamietam Solid Snake tez to zrobil w swoim padzie). :) W PES'ie i tak wibra nie dziala, a w inne gry na padzie nie gram. Teraz padzik jest naprawde leciutki i duzo lepiej mi sie na nim gra (teraz to jest taki sixaxis :lol2:). No i wreszcie przeszedlem na najwyzszy poziom. i nie jest zle, wiekszosc spotkan wygrywam bez trudu, przed chwila odprawilem Everton 4:1 w LM (z takim skladem jaki mam w sumie to nie dziwne ;)). :D

 

Brameczki na najwyzszym poziomie tez wpadaja bardzo ladne. A oto jedna z nich autorstwa Eto'o przy duzym udziale Joaquin'a, ktory na prawej pomocy rzadzi i dzieli. ;]]]]

Dołączona grafika

 

Szczesliwego nowego roku (by obfitowal w duzo, duzo, duzo pieknych brameczek). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff - ja wczoraj ściągnąłem wreszcie 0_sound - pozdrawiam tego kto wrzucił 1,1 GB na rapidshare <_< :P

Zostały mi jeszcze tylko twarze i zaczynam wgrywać... mam nadzieję, że się opłaciło ściągać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny sezonik zakończony w połowie sukcesem :) dlaczego w połowie? Bo odpadłem w półfinale LM :( Jednej brameczki zabrakło do dogrywki. Za "rok" będę mistrzem :)

Dołączona grafika

TABELA KOŃCOWA

Dołączona grafika

KRÓL STRZELCÓW

Dołączona grafika

WYNIK FINAŁU PUCHARU 1 LIGI - CRISTIANO ZASZALAŁ :) - MILAN W DZIESIĄTKE

 

A tutaj brameczka Jarica - jak ktoś grał nieoryginalnymi składami to wie kto to jest.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pograłem trochę z kompletnym* Evolution Patch.

Oto i moje odczucia:

Dźwięk to rzeczywiście najmocniejsza strona tego Patcha - na trybunach nareszcie się coś dzieje, kibice śpiewają, nareszcie ich słychać. Dźwięki te ponadto wydają się być w dość dobrej jakości.

Bardzo podobają mi się też bandy rodem z CL - są dokładnie takie jakie chciałem mieć.

Menu - ciemne (nie widać np. Master League)i brzydkie, choć to drugie to akurat po części zasługa Konami - menu z 5tki było ładniejsze.

Murawy - szkoda, że nie zmodyfikowano wszystkich stadionów i np na Camp Nou jest defaultowa wyblaknięta trawa. Oczywiście wszystko da się poprawić, wgrać sobie samemu nową no ale w Superpatchu do PES 5 takich "problemów" nie było.

Koszulki - już jakiś czas temu wgrałem kitsy wszystkich zespołów - w każdym bądź razie nie widze różnicy. Zresztą nie przywiązuje do tego dużej wagi.

 

Ogólnie cały Patch oceniam bardzo pozytywnie - głównie za sprawą dźwięku. Myślę, że dobrze dobrali nazwę albowiem REvolution to było by za mocne słowo.

___

* nie wgrałem jeszcze stadionów - pack 432 MB - mam na HDD ale zastanawiam się czy warto go wgrywać. Boje się, że przy tej ilości stadionów duża część będzie poprostu brzydka, niedopracowana. Czy ktoś rozwieje moje obawy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypakowałem wszystkie stadiony do kitsawer.

Teraz robię ich selekcję kasująć te najgorsze.

Narazie podobają mi się

ARG - 15 de Abril, Santa Fe

ARG - El Monumental, Buenos Aires

BEL - CV Stock Stadion, Bruessel

CL - CV Stock Stadion, Bruessel

CL - Anfield Road, Liverpool

i inne dopiero po alfabetycznej selekcji.

 

Jeszcze nie wiem jak się ma kwestia kibiców.

Ich różnorakość okrzyków jest związana z danym klubem czy z danym stadionem. Od czego zależą te przyśpiewki ?

(Grając Chelsea w Argentynie były inne odgłosy kibiców niż na własnym boisku ...)

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Grając Chelsea w Argentynie były inne odgłosy kibiców niż na własnym boisku ...)

a grałeś Chelsea jako gospodarz?

 

 

Dzisiaj odpaliłem ML po małej przerwie - niestety nowy OF namieszał mi trochę w ligach, które starannie dobierałem :? Zamiast Schalke mam chyba Bologne - żeby było śmieszniej to skład jest z Schalke - tylko drużyna jakby nie ta :lol: no ale wiadmo, że troche poprzestawiali te dodatkowe ligi to i się mogło namieszać...

Kolejny minus Evolution Patch - muzyka w menu ML - niby o gustach się nie dyskutuje ale to co leci w tle nijak mi pasuje do tej gry - ba - nie pasuje mi to do żadnej gry komputerowej.... W Superpatchach do poprzednich części jakoś lepiej mi "leżała" muzyka.

Pozatym zagrałem właśnie mecz na stadionie Porto i musze przyznać, że jest on bardzo dobrze wykonany pod każdym względem, dach, murawa, all. W samym meczu straciłem wydawało by się pewne punkty - prowadząc 3:1 straciłem 2 bramki - w 83 i 87 minucie i 3 punkty poszłyyyy.... <_< Mimo wszystko to jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy :P tzn z tego, że komp tak "ciśnie" gdy strzeli bramkę kontaktową.... zawsze mi się to podobało w PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techniczny strzal rudego wan nistelroja. :D

 

Dołączona grafika

 

Nie ma faulu ? E, to tylko strzaskane piszczele.

 

Dołączona grafika

 

 

EDIT

 

 

Nowa bramka, ruud'y sie popisal. :D

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...