Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd gry opiera się na f_text i 0_text w przypadku tego patcha, więc nie da się inaczej... ew. można spróbować f_text zamienić na e_text i wybrać język w grze angielski, ale raczej to nic nie da, wyskoczy ciemny ekran (kiedyś już próbowałem takie rzeczy z innymi łatkami; po prostu one działają najlepiej na dedykowany x_text).

 

Patch rzeczywiście jest dobry, inna dynamika gry niż w pozostałych łatkach (OE oraz Evoluttion Patch), piłkarze jakoś bardziej walczą o piłkę.

 

Jedyne co mnie denerwuje, to tragiczne murawy niektórych stadionów. Np. Stade Velodrome w Marsylii ma murawę piekną, ale z Nou Camp Barcelony mura tak daje po oczach, że odechciewa się grać. Jeszcze w żadnym patchu nie znalazłem satysfakcjonujących (czyli jednolicie estetycznych) muraw... (zawsze musiałem je dogrywać sam, ale z tym jest też trochę problemów).

 

Ale komentarz francuski... supérieur ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie

posiadam orginalnego pesa 6 i gram caly czas online i zauwarzylem ze niektorzy gracze posiadaja juz w skladzie barcelony henryego jak mam zrobic zebym tez go mial bo wgranie najnowszego OF nic nie dalo mam go tylko w zwyklej rozgrywce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh naszla mnie ochota na strzelenie paru brameczek bo PES2008 za pasem i coraz wiecej informacji-W zwiazku z nowa instalka pytam o najlepszy w tej chwili Patch do naszego pesika czytalem ze jest nasz OE Patch i francuski ultimate oraz su[perpatch ale tyle tych dodatkow i upadateow ze sie powgubilem...jest ktos na biezaco ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, co zrobic zeby gra nie zmieniala rozdzielczosci gdy urochamian ja na tv o proporcjach 16:9, probowalem na plzamie pioneera z natywna rozdzielczoscia 1280/720 i zmienia sie na 640, probowalem takze na lcd samsung i gdy w ustawienaich zrobie 1280:768 gra sama przelacza sie w nizsze rozdz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok po kolei: mam 2 konfiguracje i na 2 jest ten sam problem:

konf1: tv (plazma) z natywna rozdz 1280:720 (720p) + komp

konf2: tv (lcd) 1360:768 + monitor lcd 1280:1024 + komp

 

z konf 2 kombinowalem i z zamiana monitorow primary z jednego na drugi i wciaz to samo. ale ten sam problem dotyczy konf1, tu nie powinna taka sytuacja miec miejsca bo jest tylko 1 monitor i jeden komputer, ustawiam w opcach gry 1280:720 a po uruchomieni gry zaraz wsakuje na 640. jak uruchomie w 1024 to rozdz sie nie zmienia ale rozciaga sie ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko ,ten super patch - ULTIMATE ,to jak go wgram u siebie to będe mógł bez problemów grać online ?

Co on poprawia ?

I jeszcze jedno: Z kupnem oryginała dostaje się jakąś drugą płytke z uaktulanieniem.Instalować ją ? Kiedyś tam słyszałem ,że bardziej przeszkadza ,niż pomaga....Prawda to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zakupiłem niedawno pada Dualshock od psx + przejściówkę. Problem w tym, że w Pesie nie działają mi dwie gałki analogowe. W opcjach nie mogę wogóle ich ustawić, a chciałbym czasem jakąś ruletkę zrobić. Sterowniki zainstalowałem. Wszystko działa tylko te gałki nie. Jak mam je ustawić? Proszę poradźcie co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zakupiłem niedawno pada Dualshock od psx + przejściówkę. Problem w tym, że w Pesie nie działają mi dwie gałki analogowe. W opcjach nie mogę wogóle ich ustawić, a chciałbym czasem jakąś ruletkę zrobić. Sterowniki zainstalowałem. Wszystko działa tylko te gałki nie. Jak mam je ustawić? Proszę poradźcie co mam zrobić.

Pomiedzy galkami masz przycisk analog wiec go wcisnij po odpaleniu gry (zapali sie czerwona dioda) i ciesz sie gra 'galkami'. ;] Nic innego mi do glowy nie przychodzi. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy galkami masz przycisk analog wiec go wcisnij po odpaleniu gry (zapali sie czerwona dioda) i ciesz sie gra 'galkami'. ;] Nic innego mi do glowy nie przychodzi. :]

Jak wcisnę ten przycisk to pad zachowuje się jakoś dziwnie, ma zwolnioną reakcję, np. wcisnę przycisk podania a zawodnik poda dopiero po paru sekundach. Jak przycisk jest wyłączony to działa normalnie. A gałki i tak nie działają. Może trzeba je jakoś ustawić w opcjach sterowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakos dziwnie sie zachowuje twoj pad. Byc moze z przejsciowka jest cos nie tak. Wejdz w panel sterowania i wybierz kontrolery gier. Nastepnie wlacz tryb analog, wybierz swoj kontroler i sprawdz jak tam sie sprawuje.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakos dziwnie sie zachowuje twoj pad. Byc moze z przejsciowka jest cos nie tak. Wejdz w panel sterowania i wybierz kontrolery gier. Nastepnie wlacz tryb analog, wybierz swoj kontroler i sprawdz jak tam sie sprawuje.

Mam tam takie okno: Dołączona grafika

 

Czy mam wciśnięty analog czy też nie to i tak gałki nie działają. Jedyna różnica jest taka, że normalnie gdy analog jest wyłączony, to po naciśnięciu krzyżaka "znak plus" przesuwa się w miejscu oznaczonym na screenie nr. 1, a gdy włącze analog i nacisne krzyżak to w miejcu nr 1 się już nie przesuwa, tylko w miejscu nr 2. są "strzałki" Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie cos jest nie tak z padem lub przejsciowka. Moze sprobuj przetestowac pada i przejsciowke na innym kompie. I jakie sterowniki instalowales? Rozumiem, ze od przejsciowki (byc moze one cos namieszaly).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam gdzie przetestować tego pada i przejściówkę. Sterowniki instalowałem te od przejściówki. Teraz je przeinstalowałem i nadal nic. A w którym miejscu na tym screenie co wyżej podałem powinno być widać jak ruszam gałkami ? Dodam jeszcze, że kupiłem tego pada: http://www.allegro.pl/item223075506_sony_d...apakowany_.html

 

i tą przejściówkę: http://www.allegro.pl/item223596292__okazj...pc_okazja_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez sterownikow do przejsciowki jak dziala?

 

Aha i jeszcze jedno, opis z aukcji - "NIE UDZIELAM GWARANCJI-NIE MAM MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA ICH ,STĄD TEŻ TAK NISKA CENA". Bardzo prawdopodobne jest to, ze pad jest uszkodzony i sprzedawca swiadom tego dodal taka adnotacje do aukcji. Niestety wiele osob tak robi. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sterów też nie działa. Zapomniałem jeszcze dodać, że jak nacisnę na którąś gałkę to normalnie pokazuje mi że wcisnąłem przycisk 11 lub 12. Wszystkie przyciski działają, tylko ten obrót gałkami nie. A może analog w tym padzie jest zepsuty ??? Bo jak podczas gry wcisnę ten przycisk "analog" to prawie w ogóle nie idzie grać (nacisnę podanie, a zawodnik poda dopiero po paru sekundach) jak analog jest wyłączony to wszystko jest ok. Dodam jeszcze, że w ustawieniach pesa (tam gdzie się konfiguruje przyciski) jak nacisnę krzyżak w obojętnie którą stronę, to pokazuje mi jakbym ruszał lewą gałką, a jak włącze analog to wtedy pokazuje normalnie, czyli tak jak naciskam krzyżakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Pesika 6 co by sobie pograć po necie i niestety mam pewien problem. Instalacja, patch, rejestracja wszystko przebiega bez przeszkód. Zaczynam grac gram pierwsza połowę i restart kompa, wchodzę znowu zagrałem dwa mecze restart. Spotkał się ktoś z czymś takim i może wskazać co mogłoby być przyczyną. Wszystkie inne gry chodzą bez zarzutu i nie zdarzyło mi się żebym miał restart w innych aplikacjach/grach niż PES :mur:

 

Ehh wręcz nieprawdopodobne oryginalna gra rozwaliła mi system, jak płyta jest w napędzie to system się nie załaduje, przeinstalowałem ją 3 razy i dalej jak jużłaskawie ruszy to restart w trakcie meczu. Jutro chyba dam se siana i gre oddam, albo odsprzedam bo mnie coś trafi po prostu.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...