Skocz do zawartości
neomagnet

Która Płyta Główna?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

myslałem ostatnio nad wymianą zestawu na s939. mam tylko problem z wyborem płyty głównej. myslałem nad dfi infinity, msi neo4-F lub msi neo4-FI

co o nich myslicie?? którą opłaca się kupic i dlaczego? ewentualnie jakies inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epoxa juz raczej nie kupie. dwa razy sie na nich zawiodłem, a poza tym to czytałem ze ta płyta co polecacie ma troche głośny wentyl na NB chociaz łatwo mozna zamontowac inny. myslałem raczej nad kupnem msi neo4-FI

co o niej myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad dfi infinity i msi neo4 f lub fi ale nie wiem jak te modele msi sie spisują. czy moze miał ktos z nimi stycznosc lub je posiada?? chodzi mi konkretnie o te modele a nie o jakies podobne. prosiłbym o info czy sa dobre do o/c. czy są lepsze od tego dfi? czytałem ze na dfi jest cholernie głosny wiatrak a na msi cichutki i bardzo wydajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukałem troche w necie i znalazłem tego epoxa oraz msi

epox

msi

wyszło ze msi jest lepsze choc trochę drozsze, wiec dlaczego jednak polecacie tego epoxa?? proszę o konkrety.

jezeli naprawde epox jest lepszy to chce wiedziec w czym. nie wiem tylko jak jest z overclockingiem na tym msi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma fajne 3 diody :-) guziki power i reset, fajnie się kręci

diody mnie nie interesują, a guziki power i reset mam na obudowie <_< a co do kręcenia to miałem nadzieje na cos bardziej konkretnego i w porównanui do msi. w tescie benchmark.pl obie płyty wypadły dobrze pod względem oc.

jaką skale fsb ma epox a jaką msi, i czy przy wyższych częstotliwosciach występują jakies powazniejsze błędy?? PROSZE O KONKRETY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestes gotow zaczekac pare dni to bierz Epoxa EP-9U1697 GLI opartego na uli m1697:

http://www.epox.com.tw/eng/products_content.php?ps=412

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2722&p=1

Cena ma byc bardzo zachecajaca.

 

Tylko kiedy u nas beda one dostepne... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox czy Dfi, obie są na równi z oc, epox mniej wybredny raczej ;]

Polski jazyka być trudna ;-)

Ja jednak twierdzę, że jeżeli chodzi o duuuże OC to jednak DFI się lepiej sprawuje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...