Skocz do zawartości
Tallib

Co Grozi Mojejmu Wysłużonemu Komputerowi?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dołożyć do tego co mam [czytaj konfigurację] 1024 MB DDR RAM, bo mi gierki nowe się straszliwie przycinają [nic mi się tu nie zjara-kiedy strumień pamięci popłynie przez mojego wysłużonego ZASŁUŻONEGO Pc:) ] ...a może lepiej kartę graficzną jakąś wrzucić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt sprzet masz jeszcze nie taki zly w porownaniu z moim hehe wiec wymiana karty graficznej powinna pomoc!:-) Polecam Radka 9800 PRO lub jakiegoś Titaniuma 4200 coby budżetu zbytnio nie nadszarpnąc!;-)

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ramu dokup bo 1024 już jest standardem :| Sam mam 512 i ledwo starcza...Karta grafiki też do wymiany ale jak już jeden pisał poszukaj gdzies 6200@6600, jak znajdziesz to napewno nie pożałujesz kupna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramu dokup bo 1024 już jest standardem :| Sam mam 512 i ledwo starcza...Karta grafiki też do wymiany ale jak już jeden pisał poszukaj gdzies 6200@6600, jak znajdziesz to napewno nie pożałujesz kupna :)

Heh. Ja też mam 512 Ram do tego SDR i mi w zupełności do gierek wystarcza :D a dodanie pamięci skraca jedynie czas wczytywania gier, więc moim zdaniem nie warto. Co do grafy to zależy ile chcesz inwestować, jak najtaniej to proponuje Radeona 9550 128/128 (4ns) i przeróbkę na 9600Pro/XT... a jeśli coś porządniejszego co ma wystarczyć na długi czas to lepiej dozbieraj i kup GeForce 6600GT lub 9700pro (o ile masz dobry zasilacz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najtaniej to proponuje Radeona 9550 128/128 (4ns) i przeróbkę na 9600Pro/XT...

Bez vmodów nie do osiagniecia no może 9600pro przy jaichś super memkach (nieraz się zadarzają).

Lepszy będzie 9700 albo 9500pro i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

heh tylko skróca czas włączania gry....to żeś powiedział =) Niee słuchaj się i jak masz możliwość to dokup to 512MB RAM, przyda się nie tylko w grach, ale i przyspieszy działanie systemu a raczej bardzo rzadko będzie Ci się zacinał bo wysraczy mu RAM na wszystkie procesy. Jeśli Twoim zdaniem nie ma sensu to nie kupuj, ale innym nie wmawiaj że nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tylko skróca czas włączania gry....to żeś powiedział =) Niee słuchaj się i jak masz możliwość to dokup to 512MB RAM, przyda się nie tylko w grach, ale i przyspieszy działanie systemu a raczej bardzo rzadko będzie Ci się zacinał bo wysraczy mu RAM na wszystkie procesy. Jeśli Twoim zdaniem nie ma sensu to nie kupuj, ale innym nie wmawiaj że nie ma sensu...

ale na tej karcie co ma w podpisie to mu nawet 4GB ramu nie pomoze w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ram nie tylko do gier jest wykorzystywany ale i tak jak ma więcej to nigdy gorzej a coś zawsze lepiej...A o ile mi wiadomo to rozmowa jest o wymianie miedzy innymi karty graf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...