Skocz do zawartości
1234

Reset Podczas Instalacji, Stare Pliki Instalacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Podczas instalacji jednego programu komputer nagle mi sie zresetowal, po ponownym wlaczeniu i probie instalacji wyskakuje komunikat, ze wykryto pliki pochodzace z nieprawidlowej instalacji lub deinstalizacji i zeby ponownie uruchomic proces instalacji. I tak wkolko za kazdym razem. Resetowalem komputer, tak ze podczas wlaczania przeskanowalo system i usunelo zbedne wpisy.

Lecz nadal nie mozna zainstalowac tego programu, pliki gdzies tkwia w systemie. W Dodaj-Usun programy nie ma tego programu takze nie mozna odinstalowac. Jak sobie poradzic z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Podczas instalacji jednego programu komputer nagle mi sie zresetowal, po ponownym wlaczeniu i probie instalacji wyskakuje komunikat, ze wykryto pliki pochodzace z nieprawidlowej instalacji lub deinstalizacji i zeby ponownie uruchomic proces instalacji. I tak wkolko za kazdym razem. Resetowalem komputer, tak ze podczas wlaczania przeskanowalo system i usunelo zbedne wpisy.

Lecz nadal nie mozna zainstalowac tego programu, pliki gdzies tkwia w systemie. W Dodaj-Usun programy nie ma tego programu takze nie mozna odinstalowac. Jak sobie poradzic z tym problemem?

Spróboj wyczyscić rejestr program np RegSupreme i zobacz wtedy. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróboj wyczyscić rejestr program np RegSupreme i zobacz wtedy. pozdrawiam

Nie wiem czy cos da wyczyszczenie rejestru bo kilka plikow jest juz zainstalowanych, nie moge ich skasowac ani zmienic im nazwy, jak probuje zamknac proces taki sam jak jeden z tych plikow to wyskakuje mi ze "operacja nie moze byc zakonczona, Urzadzenie podłączenie do komputera nie dziala"

jak mozna wywalic te pliki?

 

MOZE INACZEJ, JAK ZAMKNAC PROCES KTORY NIE CHCE SIE ZAMKNAC Z POWODU (PATRZ POWYZEJ)?

Edytowane przez 1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@123Frytki

sciagnolem ten program, wyczyscilem niestety nic nie dalo

 

@ULLISSES

fajny program, napewno mi sie przyda ale nie daje sobie rady z tymi plikami :/ nawet jak zaznaczam "skasuj po ponownym uruchomieniu"

 

jakies inne pomysly jak mozna zamknac ten proces zeby moc skasowac pliki?

Edytowane przez 1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom kompa w trybie awaryjnym - może wtedy ten program się nie uruchomi i będzie można go usunąć.

 

Jeśli masz Windows na partycji FAT32, to można z poziomu wiersza polecen - np używając płyty instalacyjnej Windows 98 (lub FreeDos, Hiren's Boot CD, dyskietki bootowalnej - do znalezienia w Sieci).

Jeśli dorwiesz Hiren's Boot, to ma on obsługę NTFS, więc i wtedy sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...