Skocz do zawartości
pentliczek

Co Wymienić/dokupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam:

 

Pentium IV Northwood 2.0GHz

VIA Apollo P4X266

GB Radeon 9550 128MB/128BIT

HDD Maxtor 40GB

1xElixir 256 DDR

Samsung DVD-rom; Samsung CD-rw

Feel 300W

 

Przy grafice chciałbym narazie zostać, do pamieci dokupuje 512 czyli bedzie razem 768, zastanawiam sie ile bym dostal tak mniej wiecej za plyte glowna z prockiem i co w pierwszej kolejnosci wymienic ?

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile teraz masz kasy. Ram koniecznie. I płytę z prockiem też byś mógł zmienić. Ale to pociągnie za sobą zmianę zasilacza na przynajmniej Fortrona 350W. Napisz ile masz na to kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no narazie 400 zł, ram to zalozmy 150 czyli zostaje 250 i zalezy ile bym dostal za swoja plyte i proc wiec za duzo nie nawojuje narazie..

 

p.s:

 

ten fortron jest cichy w miare? bo widze ze tani

 

hmm a moze poki co wymienic tylko plyte glowna na lepsza a te proc zostawic czy jak juz zmieniac to to i to ?

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron jest dobrym zasilaczem. Nie wiem jak chodzi, bo go nigdy nie miałem. Możesz teraz zmienić płytę główną na lepszą. Obsłuży Twojego dotychczasowego procka. Chyba, że przesiądziesz się na AMD socket 939 --> Sempron 3000 i Asrock Dual Sata II --> razem ok. 580zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dokupować płyty głownej do tego proca chyba teraz nie ma sensu wole do wakacji poczekac i kupic cos wtedy lepszego jak juz.

 

W komputroniku ktory jest kolo mnie sa pamieci na promocji CORSAIR VS DDR 512MB 400MHz CL2.5 beda wspolgrac z moimi elixirami cl 2.5 pc266mhz 256 ddr?

 

Czyli zrobilbym tak narazie kupie ten zasilacz forta 350 w, stary sproboje sprzedac chociarz za 15-20 zl :P pamiec ram ok. 150 zl - 220 zl mi zostanie do wakacji dozbieram i wtedy wezme sie za proca i plyte

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...