Skocz do zawartości
costi

Fallout 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic...asc&start=0 z tego co czytalem to jest juz to bardzo sprawnie dzialajaca wersja. Jutro sam sprawdze.

 

ps. za kilka dni wychodzi najnowsza wersja Restoration Project, wiec lepsza rozdzialka + ten patch i mozna na nowo przysciasc do falloucika :)

 

 

Daj znać jak te mody wyjdą ;] (restoration project) - no chyba ze na NMA beda o tym pisali. Narazie jest wersja 1.2 ;d. F2 for life ;!

 

Panowie krol RPG powraca w odswiezonej formie!! Wczoraj w koncu swiatlo dzienne ujrzala kolejna wersja Restoration Project czyli ta na ktora trzeba bylo czekac kilka lat. Lista zmian jest ogromna, a co najlepsze wprowadza sporo nowego materialu (postacie, questy, lokacje, nowe animacje i odswiezona grafika) ktorego z jakichs przyczyn ekipa z Black Isle zdecydowala sie usunac z gry. Oprocz tego (dodatkowy patch do RP) naprawia liste bugow dlugosci rolki papieru toaletowego. Do tego obsluga wyzszych rozdzialek, a na domiar tego wszsytkiego patcha/moda dostajemy w sam raz na swiateczna przerwe :D

 

No Mutants Allowed - Your Post Nuclear News Center! i link do topicu na forum No Mutants Allowed :: View topic - Fallout 2 Restoration Project 2.0 (Unofficial FO2 Expansion)

 

ps. troche wczoraj pogralem i pierwsze co sie rzuca w oczy to grafika. Nie chodzi tu tylko o mozliwosc zmiany rozdzialki na wieksza (+ kolory 16bit, wczesniej 8bit) ale o wyglad lokacji. Ktos tu odwali kawal porzadnej roboty :)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F yeah. Szkoda ze ledwo widze na oczy ale jutro stestuje co i jak. Działą to z PL wersja od Fallouta tactics ?

 

 

..."To prevent delaying this release even further, multilingual support has been temporary removed. This means that the mod can only be played in English. Have no fear though, as a multilingual patch which adds back in Polish, French, and German (and perhaps others!) support will be released within a few weeks."...

 

co by znaczyło ze raczej nie działa z PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..."To prevent delaying this release even further, multilingual support has been temporary removed. This means that the mod can only be played in English. Have no fear though, as a multilingual patch which adds back in Polish, French, and German (and perhaps others!) support will be released within a few weeks."...

 

co by znaczyło ze raczej nie działa z PL.

 

"Of course, this doesn't mean that those with non English versions of the game cannot enjoy this release. It just means that you'll have to play with English text until your language is supported."

 

szkoda ze nie doczytales do konca :) dziala z wersja pl ale bedziemy musieli grac z angielskim tekstem do czasu wydania patcha jezykowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim Restoration mialem tak, ze gralem normalnie jako PL, ale czasem w dialogu (albo calej lokacji) jedna z opcji to byl napis "Error", oznaczalo to, ze to jakis nowy tekst nie kompatybilny z wersja PL. Dajemy Save, wychodzimy z gry, w katalogu z gra jest jakis plik gdzie mozemy zmienic jezyk na English, wchodzimy do gry i juz napis jest OK (Tylko po angielsku oczywiscie). SPrawdzamy co i jak i pozniej znowu mozemy zmienic na PL :) Moze w tej wersji tez zadziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim Restoration mialem tak, ze gralem normalnie jako PL, ale czasem w dialogu (albo calej lokacji) jedna z opcji to byl napis "Error", oznaczalo to, ze to jakis nowy tekst nie kompatybilny z wersja PL. Dajemy Save, wychodzimy z gry, w katalogu z gra jest jakis plik gdzie mozemy zmienic jezyk na English, wchodzimy do gry i juz napis jest OK (Tylko po angielsku oczywiscie). SPrawdzamy co i jak i pozniej znowu mozemy zmienic na PL :) Moze w tej wersji tez zadziala ;)

 

To juz wole grac w pelni angielska wersje :lol: Fakt ze bardziej swojsko sie czuje widzac dialogi w rodzimym jezyku ale coz, trzeba czekac na polskie tlumaczenie (z tego co wiem z topicu na nma to pl jest juz chyba na ukonczeniu) a narazie grac w EN. Poza tym to patrzac na to co wprowadza RP 2.0, bedziesz zmienial jezyk co chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Tacticsa nie jest PL (w F1 i F2 grałem tylko po angielsku) ;]. Poza tym mam gdzieś najlepsza wersje z CDaction (czysta wersja z usa z dzieciakami i bez żadnych cięć).

 

Gram dokladnie na takiej samej wersji ;) z cd action. Macie pare screenow z poczatkowych lokacji, szkoda ze silnik nie pozwala na skalowanie rozmiaru interfejsu wg wybranej rozdzialki.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

ps. nie ma to jak dorwac sniper rifle na 4lvl postaci :D oplacalo sie odwiedzic new reno na samym poczatku gry.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Skalowanie interfejsu bardzo by się przydało. Tak to niestety dla mnie tylko 640x480 jest sensowne do grania na TV, inaczej nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W f2 jest to raczej nowosc. Dwojke przeszedlem z dobre 5 razy i ani razu go nie widzialem, a z tym modem znalazlem go w nowej lokacji. SB byl w jedynce i chyba w 3 tez jest. Nie wiem moze po prostu nigdy na niego nie wpadlem w f2

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarby moje, wie któryś jak naprawić tę studnię w wiosce Sulika?

Przytaszczyłem linę, mam to wiadro co obok stało, ale za cholerę nie wiem jak to zamontować.

 

EDIT:

Ok, najpierw musiałem wyzwolić szamana od duszy tej biednej dziewczyny... tylko co ma piernik do wiatraka heh :P.

 

 

BTW Miał ktoś buga po misji z przywódcą wojowników i lewymi stimpakami, bo której w zasobniku pojawiał się przedmiot, którego waga była cokolwiek dużo za duża i nic z tym zrobić poza wyrzuceniem nie można było?

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarby moje, wie któryś jak naprawić tę studnię w wiosce Sulika? Przytaszczyłem linę, mam to wiadro co obok stało, ale za cholerę nie wiem jak to zamontować.

Nie to nie tak :) Po prostu uzywasz skilla naprawy na studni ;) A co do drugiego Twojego problemu to nie wiem o jakiej misji mowisz

 

ps chyba pomylilem lokacje :lol:

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na chwile obecną najwyraźniej się nie da. W momencie pisania sam ściągałem, jakość super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to sciagnac? bo ja mam pod grafika butona napis "PLEASE, WAIT FOR THE UPDATE. DOWNLOAD WILL BE AVAILABLE SOON!" ?

 

ja stąd czerpię wiedzę o falloutach :)

 

13 Schron

 

2-gi link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekka zenada imo :) Gry z takiego rocznika sa do kupienia za rownowartosc kilku browcow albo udostepniane za free bez ograniczenia czasowego.

To ja poproszę o link...

 

Udostępnienie Fallout'a na GoGu jest formą reklamy. Dzisiaj odbyła się konferencja CDProjekt odnośnie wersji rozszerzonej Wiedźmina 2, więc to normalne, że zareklamowali również serwis GoG.com. Fallout za darmo, przystosowany do współpracy z Windows 7 jest fajnym prezentem, choć główne danie to będzie Wiedźmin 2 i darmowe dodatki do niego. Już sobie wyobrażam, jak ludzie na forum Bioware będą o tym trąbić, zwłaszca gdy za kolejne DLC do ME3 trzeba będzie płacić. Well done CD Projekt!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Lekka zenada imo :) Gry z takiego rocznika sa do kupienia za rownowartosc kilku browcow albo udostepniane za free bez ograniczenia czasowego.

 

Darmowego Fallouta bym wział zamiast 99% obecnych produckji, nawet mimo iż go mam. 6 $ to są grosze za taką grę, a co dopiero za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego Fallouta 1,5 od miesiąca i w końcu jestem zadowolony - stary dobry Fallout działający bez problemu na dzisiejszych windowsach i obsługujący wszystkie rozdzielczości.

Klimat dwóch pierwszych części w 100%. Zwłaszcza jedynki, która była nieco bardziej mroczna. No i muzyka ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnym zdziwieniem zauwazylem, ze nie ma w indeksie tematu o tej gierce... widac za stara.

 

Ale do rzeczy: mam z nia male problemy pod WinXP, mianowicie w filmikach i na niektorych elementach w grze mam skopane kolory (zamiast normalnego koloru mam wielobarwna pacie). Troche to przeszkadza, bo dotyka to np. statsow, ilosci skill pointow do podzialu i cyfr w SKilldexie (chyba rowniez itemow w inventory).

 

Gral w to ktos pod XP i moze powiedziec, czy tryby zgodnosci cos pomagaja, ew. jakiego patcha trzeba zainstalowac zeby pozbyc sie tych klopotow? Mam wersje angielska 1.02.

 

Aktualizowałeś sterowniki do karty graficznej ze strony producenta ? miałem kiedyś podobne problemy i aktualizacja sterow pomogla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...