Skocz do zawartości
gregor_bs

Do Posiadaczy Tnt2 M64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie. Jak ktos ma to niech zapoda jakiegos linka czy cos. Mam zainstalowane ze strony nvidii bodajze ver 79.XX nei pamietam dokładnie i kupa nawet nfs3 nei chce chodzic. Szcerze powiem ze nei chce mi sie co chwile wgrywac jakis nowych potrzebuje sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco Ci takie nowe stery....

Zainstaluj cos ponizej <40.00...........

no to mowie zeby mi ktos napisal jakich uzywa, bo mam najnpowsze i wydawaloby sie ze powinny byc najlepsze a tu kupa.Nic nie działa nfs, filmy ledwo to jak miałem voodoo3 to wszystko lepiej smigało , ale musiałem zmienic vodoka na cos z agp4 Za niedługo bede zmieniał tą rive, ale chciałbym sobie jeszcze w cos pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: najnowsze nie zawsze znaczy najlepsze B) , najnowsze sterowniki sa zoptymalizowane do najnowszych kart.

Do tej rivy tak jak wcześniej pluszek napisał, ze strony nvidi sciagnij sobie jakieś 4x albo niżej jakies detonatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na http://www.omegadrivers.net/ tam są dobre stery (zmodyfikowane aczkolwiek bardzo dobre), nie bazują co prawda na najnowszych (dla WinXP bazują na 66.93 dla Win9x są starsze ale nie mogłem doczytac na jakich bazują) ale dla TNT2 są wystarczająco nowe ;) - myślę że warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...