Skocz do zawartości
iskas

Nowa Toshiba Satelite P105-s921

Rekomendowane odpowiedzi

Toshiba wypuściła nowego lapka. myśle że jest to bardzo interesująca propozycja, porównajcie sobie inne zestawy za ok 6,5k...

 

 

http://www.toshibadirect.com/td/b2c/pdet.t...g=HHO&tab=xsell

 

Z niecierpliwością czekam na jakieś bliższe informacje lub opinie :D Może ktoś tutaj zamówił sobie to cacko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownaj sobie ceny Toshib w Stanach (np. www.pricegrabber.com) z podobnymi modelami dostepnymi w Polsce... Roznice w cenach sa rzędu 30-50%. W zwiazku z tym obawiam sie, ze prezentowany przez Ciebie lapek bedzie w Polsce kosztowal ok. 8-10 tyś PLN. No chyba ze masz zamiar kupowac w Stanach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, i tak nie wiadomo czy on w ogole do europy wejdzie, te toshiby w stanach nie sa takie same chyba... zastanawiam sie tylko czy moge se tez VAT odliczyc jakbym go ściagał z USA.. Może ktoś sieorientujew tej materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiby ze stanow maja inne oznaczenia ktore mozna bez porblemu przelorzyc na nasze "rodzime" produkty...

Tak np. SAtelite L25 to nasza podcziwa L20,M45 to M40,Quosmio G25 to G20 ... w starszych modelach S5200 to S5205 i tak w kolo macieju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M45,m40,g20,g25 to modele ... a konfigi to sa rozne ale napewno trafi sie na conajmniej bardzo podobne.Wyglad i mozliwosci zazwyczaj takie same(nie wiem jak wifi wyglada w stanach bo u nich bardziej popularne byly sieci 5ghz czyli 802.11a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.. ale w P105-S921 głównym atutem jest ta karta graficzna... ja patrzalem na model p100w europie to nawet nie ma konfigow dokladnych nastronie toshiby podanych... nie sadze zeby zapodali ta sama grafe weu wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole z alegro nie kupować... szczegolnie tak drogiego cuś.. w sumie tez mam znajomka w USA wiec musze sie z nim skontaktować, najpierw pieniadze uzbieram :D

nie ma przypadkiem zadnych problemów jaksie przez granice przejeżdża? chlopaki tam nie chca przypadkiem zadnych podatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole z alegro nie kupować... szczegolnie tak drogiego cuś.. w sumie tez mam znajomka w USA wiec musze sie z nim skontaktować, najpierw pieniadze uzbieram :D

nie ma przypadkiem zadnych problemów jaksie przez granice przejeżdża? chlopaki tam nie chca przypadkiem zadnych podatków?

To juz chlopie bnylo poruszane...

Jak przywieziesz ja bez pudelka, w bagazu podrecnym, to moze sie nie doczepia, a tak to mozesz byc pewny, ze przywala u nas clo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz lapka bez pudelka i np jeszcze w torbie to o nic nie pytaja.

 

Za 1,5mca jade do USA, bede wracac z dwoma lapkami (ten drugi to jakis nowy nabytek) i jak sie przywala to zawsze mozna udowodnic ze to twoje a nie na handl itp. Nieraz tak znajomy robil. A co do pudelka...wystarczy wyslac je sobie poczta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...