Skocz do zawartości
marcell

Chiftec Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zaprezentowac moj mod... a raczej jego cześć, mysle ze reszta w poźniejszym czasie gdyż narazie musze się uporać z licencjatem... celem wystawienie tego na forum jest poznianie waszych opinii .. nie jest to może nic nadzwyczajnego .. ale chcialem sie pochwalic B) :wink: :rolleyes:

 

 

 

moj mod 20 % done

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pozdro

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a drugie foto czarno-biale zeby nie bylo widac ze kolor plastiku z przodu wogole nei pasuje :PPP

chcesz moge dac kolorowe... zauwaz ze skoczony mod w 20 % wiec przod jest nie zrobiony.. ale coż ...

 

p.s a co do koloru to jest niebieski srebrny bialy.. przynajmniej takie spraye były użyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa ok - warto cos kombinowac ale wykonanie, hmm chlopie... ja bym to widzial w czarnym macie z ewentualnie jasno zielona katodą która dając światło przswituje przez przedni panel + naleka nvidii taka jak na laptopach (na allegro za 1,50- wyglada elegancko i bylaby pod kolor) bo wlepa GB nie wyglada za ciekawie ;] Zamiast tego ogromnego znaczka z boko dałbym szybke i jakąs wlepe na nia.

Dodatkowo jak malowales jakimis badziewiarskimi spreyami to musze cie zmartwic bo komp ci sie bedzie bardziej grzal a lakier odpadnie po kilku miechcah (dałeś podkład?).

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badziewiarski lakier hmm szt 25 zł komp sie nie grzeje i jest podkład... z boku jest szybka (revoltec) nie widac tego :|a te znaczki na szybie są przeźroczyste nie widac moze tego bo nie ma podswietlenia

 

wierz mi na sprayejach sie troszke znam malowane samochodowym lakierem z podkładem takze nie martwil bym sie zbytnio

a teza ze przez lakier bedzie sie bardziej grzal hmm

dodam ze chlodzona jest 3 wentylami AC plus 12 cm w zasilce

p.s tobie moze sie podoba zielony a mnie niebieski

 

pozdro

 

lol czuje sie jakbym mial 10 lat i nic nie wiedzial o swiecie ....

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wszystko spoko ale skoro mowisz ze tyle jeszcze tam "bajerow" dodales to chyba dobrze byloby to na zdjeciach ujac albo przynajmniej je opisac zeby uciac wszelkie spekulacje i anegdoty ;] Pozdro

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...az mi sie odechcialo modowac tą budke... ehh... stwierdzam tylko o gustach sie nie dyskutuje.. zapraszam na ogladanie real bo zdjecia troszke nie oddaja tego...

 

 

Pozdro...

tyle na ten temat juz sie nie wypowiadam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EHHHH i znów kolejnego kolesia do moddingu zniechęciliście!!

kolo słuchaj jak już zacząłeś to nie bądź tak jak kilka osób na dzień i pokażże skończysz swoją koncepcje i daj z Siebie wszystko i skończ tą bude!!

tak o gustach sie nie rozmawia a mi sie ta koncepcja nawet podoba tylko skończone by pewnie było jeszcze lepsze!!

KEEP ON MODDING!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zniechęcaj się do zabawy, ale ten bok trochę wygląda jakbyś przykleił do niego tackę spożywczą taką :]

fajna kołderka chyba kupie i zakryja nią moją obudowe Pekaok :) spoko lepsze nawet od mojej tacki na obudowie ;)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba ;-)

W realu to napewno lepiej wygląda (sam robiłem foty budzie i chłodnicy i wychodzą jakieś dziwne cienie i przebarwienia a w rzeczywistości ich nie widać)

Wogóle fajny paomysł i gdyby cała buda byłą tak ładnie zmodowana (front ze wszystkim co na froncie) i byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie poprzestać na modowaniu boku to mogło by wyjść cos fajnego.. i zamiast 20% dać np 12% to już! bym widział to w lepszym deko świetle :)

 

Moduj dalej... jak skończysz to będziemy krzyczeć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna kołderka chyba kupie i zakryja nią moją obudowe Pekaok :) spoko lepsze nawet od mojej tacki na obudowie ;)

co Ci się nie podoba...? :( Patchworki są spoko.

 

a tak na serio to nie szyję ich ja więc przytyki możesz sobie odpuścić. "Ja wiedziałem, że tak będzie... aha aha"

 

co do obudowy to nie obrażaj się, tylko pokaż nam kto ma rację ;) niekoniecznie wygrzebując jakieś (wątpliwie) kompromitujące fakty o każdym z osobna... powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jak ja moglem pominat tak interesujacy watek? :P

 

Padlo tu oskarzenie, ze "zniechecilismy kolege do modowania".

halo halo, troche zdrowego rozsadku.

Popatrzmy na te obudowe. Pomalowana jest dosc dziwnie, blekitny na panelach nijak sie nie komponuje z oryginalnym kolorem frontu.

 

Znak biohazard...no ujdzie, choc chyba wolalbym zobaczyc ciekawe w ksztalcie okno wlasnego projektu, swiadczyloby to dobrze o autorze.

 

Dalej idac tropem okna, co ma nVidia do zagrozenia skazeniem biologicznym? Wedlug mnie nijak, jesli juz sie doszukiwac symboliki to najwyzej shock lub impact hazard (prad albo lopatki wentyla)...Kolejne nieporozumienie - naklejki...okno glosi "jestem agresywna nVidia, bojcie sie mnie", a na froncie widnieje naklejka potulnego Sapphire...zaraz nad naklejka ATi...

 

No i oczywiscie temat naklejek...Wiele zostalo na ten temat juz powiedziane, wiec ogranicze sie tylko do stwierdzenia "wiesniackie".

 

Wiem ze bedzie ze "zly Carlos sie czepia", ale znajacy sie na temacie na bank juz dawno wychwycili te niedociagniecia. Diabel tkwi w szczegolach, szczegoly swiadcza o tworcy. Tutaj...no coz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zly carl0s sie znowu czepia ;)

 

Troche racji ma. Nawet troszke wiecej niz troche. Ale sluchaj nalezy sie chlopakowi pochwala ze zalozy temat z buda juz napoczeta, a nie na gdybanie.

 

Co do kolorkow, no coz, nie wyszlo to najlepiej ale po to jest forum zeby sie dzielic tym co sie zrobilo i szukac ciekawszych pomyslow. Grunt ze jemu sie podoba (jak zobaczy inne mody to powinno przestac ;) )

 

szlifierka ladnie wykonana. Co do biohazard samego w sobie sie nie czepiam ale ta czcionka taka wydaje mi sie... prosta.

 

PS. Ales Carl0s pojechal z tymi znaczeniami :D

 

PS. na czarno-bialym zdjeciu buda wyglada schludniej :)

 

PS3. Zaraz zaraz.. pospieszylem sie? Scianka nie jest krojona? to sprayowana pleksa? A juz chwalilem ;)

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, ze budy Szefcia kiepsko sie nadaja do modowania. Mozna je poprawiac stylistycznie dodajac jakis delikatny akcent typu inny lakier...Kompleksowy mod raczej nei wychodzi Szefciom dobrze. Kup pan budke jakas prosta z allegro za kilka PLN i zmoduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...