Skocz do zawartości
Tex

Czy Moge Wpiąć Tą Kartę Do Lapka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jest karta Ati Mobility Radeon 9600.Chciałbym ją wpiąć do notka pod AGP.

 

Oto opis karty:

http://www.icomp.pl/produkty.php?action=po...raficzne&id=187

 

Program Sandra wykrył:

Expansion Slots:

AGP 4x 32bit +3.3V Half Lenght Used

a więc AGP jest.

 

W laptopie jest GF 6200TC na PCI-E,jeśli nawet jest nie do ruszenia to może zostać,będa dwie w środku na AGP i PCI-E.Zainstaluje się lepszą :)

I teraz pytanie czy w środku jest przewidziane miejsce pod taką dodatkową kartę?(bo port AGP 4x jest)I czy taki zabieg ma w ogóle szanse powodzenia?

 

a może po prostu zmyliła mnie nazwa Mobility a karta jest do stacjonarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jest karta Ati Mobility Radeon 9600.Chciałbym ją wpiąć do notka pod AGP.

 

Oto opis karty:

http://www.icomp.pl/produkty.php?action=po...raficzne&id=187

 

Program Sandra wykrył:

Expansion Slots:

AGP 4x 32bit +3.3V Half Lenght Used

a więc AGP jest.

 

W laptopie jest GF 6200TC na PCI-E,jeśli nawet jest nie do ruszenia to może zostać,będa dwie w środku na AGP i PCI-E.Zainstaluje się lepszą :)

I teraz pytanie czy w środku jest przewidziane miejsce pod taką dodatkową kartę?(bo port AGP 4x jest)I czy taki zabieg ma w ogóle szanse powodzenia?

 

a może po prostu zmyliła mnie nazwa Mobility a karta jest do stacjonarek?

Dwie rzeczy. Moze i masz w lapku slot agp pod grafike, ale zawsze pozostaje kwestia chlodzenia i podlaczenia matrycy. Ciekawe, ktore jest latwiejsze...

Moja rada - sprzedaj lapka i kup cos z lepsza grafika, jesli juz musisz ja miec. Moze byc taniej, a latwiej napewno.

Edytowane przez P_M_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karte co pokazujesz (link) to jest do stacjonarnej maszyny... jak widzisz ma nawet sledzia... gdzie to bys wlozyl do laptopa? Co do wymiany modulu graficznego w laptopie to sa male sznase... nawet powiedzialbym ze jest to nie mozliwe...

dopiero teraz maja byc laptopy z mozliwoscia wymiany grafiki... choc sam wczesniej mialem asusa z ati 9600pro i ta karta juz byla w postaci modulu, jednakze nigdzie nie spotkalem sie aby mozna bylo kupic taki modul... po za tym jesli chciałbym ja wtedy wymienic i bylby nawet inny modul graficzny - lepszy to musialby miec dokladnie tak samo ulozone elementy, a przede wszystkim rdzen (aby pasowal pod uklad chlodzący) i wtyk do matrycy...

 

teraz mam hp nx8220 z ati x600 i uklad graficzny jest wbudowany w plyte glowna, wiec tutaj nigdy sie nie da jej wymienic... i pewnie u ciebie jest podobnie...

 

jesli chodzi o nazwe mobility... moze producent zastosowal ten procesorek co do lapciakow aby obnizyc wydzielanie ciepla... pewnie jest bardziej energooszczedny... przez co tez widac ze nie ma wiatraczka tylko radiatorek... to takie moje wnioski

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGP ci pokazuje bo masz taka magistrale w chisecie, ale oczywistym jest ze nie masz slotu agp w laptopie. No halo.

Poza tym jak chcesz wsadzic ta karte do swojego lapka jak ona jest pewnie tak dluga jak on szeroki i gdzie wyprowadzisz sledzia, napedem cd???

Chociaz sam juz nie wiem, moze sie po prostu nie znam na laptopach.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...