Skocz do zawartości
ZZed

Modernizacja Pod Obliviona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam do wydania 1000 zl na modernizacje. Za niedlugo wejde w posiadanie Obliviona a moj sprzet A1700XP, Soltek 75DRV5 KT333, GAINWARD GF3 TI 200, 2x256Mb Ram, Seasonic 350W , temu nie sprosta :-( Prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko z taką sumą bo u Ciebie przydała by się przesiadka na s939 a to oznacza zmiane płyt głównej procka i do tego grafy...

 

No ale...

Grafa:GF 6600GE

Główna: Asrock dual sataII

Proc: AMD sampron 3000+

 

To taka moja propozycja ;) Lepiej by było gdybyś po sprzedaniu starych części dozbierał do GF 7600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cię załamywać ale za 1000zł to pod Obliviona karty graficznej nie kupisz, a co dopiero całego kompa ;) tak jak kolega wyżej napisał socket 939 będzie optymalnym rozwiazaniem bo pakowanie się w coś starszego nie ma sensu...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cię załamywać ale za 1000zł to pod Obliviona karty graficznej nie kupisz, a co dopiero całego kompa ;) tak jak kolega wyżej napisał socket 939 będzie optymalnym rozwiazaniem bo pakowanie się w coś starszego nie ma sensu...

Co proponujecie oczywiscie wramach rozsadku. Nie mam zamiaru wydawac tysiecy zlotych w tym "wyscigu szczurow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko z taką sumą bo u Ciebie przydała by się przesiadka na s939 a to oznacza zmiane płyt głównej procka i do tego grafy...

 

No ale...

Grafa:GF 6600GE

Główna: Asrock dual sataII

Proc: AMD sampron 3000+

 

To taka moja propozycja ;) Lepiej by było gdybyś po sprzedaniu starych części dozbierał do GF 7600GT

Zrób tak jak napisał mój poprzednik:)To jest najlepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co o tym sadzicie Oblivion bedzie dzialal w rozdzielczosci 1024x768 z dobrymi detalami ???

[939] Procesor AMD Athlon 64 3000+ BOX Venice

[AMD][939] Płyta Asrock 939DUAL-SATA2

 

No i tu 2 pytanie ktora karte ??

 

[PCIE] Karta GeForce 7600GT PointOfView 256MB 128b -799 zl

czy

[PCIE] Karta Radeon X800GTO2 Sapphire 256MB 256b -845 zl

ceny z APOLLO.pl

 

Wolal bym GeForce ale cos mi sie wydaje ze ten Radeon jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sporo testów. X800GTO jest może minimalnie lepszy. Za to 7600GT obsługuje nowsze technologie. X800GTO sprawuje się lepiej w wyższych rozdzielczościach (np. 1600x1200). Ja stawiałbym na nowsze technologie czyli 7600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wersja gto2, jesli sie nie myle mozna ja zmodowac na 800XL czyli 16 pot i 16 ROP a jesli chodzi o nowe technologie to raczej przy wydajnosci 7600 to ich nie wykozystam ale moze sie myle ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie co do tego ze 7600 nie da sobie rady z gierkami w 3.0 do rozdzialki 1024 raczej spokojnie wystarcza

http://www.guru3d.com/article/Videocards/326/11/ Popatrz sobie na ilosci klatek. Mialem niedawno taki dylemat jak ty wiec cie rozumiem, moj kolega ma sklep komputerowy od niego mialem obydwie karty do testow wybralem 7600 i nie zaluje.

 

Pzdr

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie teraz GTO2 to wielkie nie porozumienie. GTO2 bez OC nie do rasta do pięt 7600GT KLIK, po OC może dórwónać 7600GT bez OC, niemówiąc o tym, że GF też się świetnie kręci i jest w tej samej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sporo testów. X800GTO jest może minimalnie lepszy. Za to 7600GT obsługuje nowsze technologie. X800GTO sprawuje się lepiej w wyższych rozdzielczościach (np. 1600x1200). Ja stawiałbym na nowsze technologie czyli 7600GT.

zalezy w jakie grze

 

http://pccentre.pl/modules.php?op=modload&...order=0&thold=0

 

ja i tak bym brał 7600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy w jakie grze

 

http://pccentre.pl/modules.php?op=modload&...order=0&thold=0

 

ja i tak bym brał 7600GT

No zależy w jakiej grze ;). Tak jak pisałem ja postawiłbym na nowe technologie - czyli 7600GT. Nie zastanawiaj się. Bierz tego 7600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tu trzeba RAMU dokupić, conajmniej 512mb, proca może jakiegoś bartona i go wykręcić, a za jakiś czas jak Ci nie będzie starczał to go sprzedasz i przesiądziesz się na s939 :wink: , bo za 1000 zł nie ma sensu sie pakować w s939, a grafa...zależy ,jak nie potrzebujesz maxymalnych detali to styknie GF 6600gt, jak chcesz zakozaczyć i pograć na all high to bierz jak radzą moi poprzednicy 7600gt B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...