Skocz do zawartości
Gość Matiz

Extreme Benching Na Targach We Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a wiadomo gdzie bedzie zlot w tym roku w Gdansku?? Znowu na PG??

 

kszonek

Dewar moznaby skombinowac tak mi sie wydaje. Jakby bylo na PG to moze by sie zalatwiloz chemicznego albo z fizyki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiadomo gdzie bedzie zlot w tym roku w Gdansku?? Znowu na PG??

 

kszonek

Dewar moznaby skombinowac tak mi sie wydaje. Jakby bylo na PG to moze by sie zalatwiloz chemicznego albo z fizyki :rolleyes:

gdalem jakis czas temu z samem to mowil ze ma 3 miejsca mozliwe w tym polibuda, z tym, ze tam mlo miejsca jest ;] trzeba by gdzies indziej niz na tym dziedzincu co wtedy, bo to kulawo troche zeby sie rozlozyc, byloby tak jak we wrocku ;]

 

ale jak dla mnie to polibuda jest dobrym miejscem ze wzgledu na to ze latwo tam trafic, ale jakby bylo w gdyni gdzies to bylm nie pogardzil, bo dojazd mam na PG godzinny, nie chce mi sie jedzdzic bo to jakby niepatrzec 8 godzin w plecy przy 4 dniach zjazdu, a do domu raczej wracal bede :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PG nie jest az tak malo miejsca, ten dziedziniec az taki mlay nie jest ;d (wiem bo bardzo czesto tam bywam). Poczekamy na dokladne lokalizacje

Dobra koniec offtopa

 

Moze uda sie jakis hardcore OC zrobic...... Licze na to i na bank bede na zlocie oczywiscie w charakterze widza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PG nie jest az tak malo miejsca, ten dziedziniec az taki mlay nie jest ;d (wiem bo bardzo czesto tam bywam). Poczekamy na dokladne lokalizacje

Dobra koniec offtopa

 

Moze uda sie jakis hardcore OC zrobic...... Licze na to i na bank bede na zlocie oczywiscie w charakterze widza.

Hardcore OC to moim zdaniem podstawa na takiej imprezie ;) :D Wtedy powninienem mieć zmodowanego Asusa p5wd2-e i jakąś 920 więc liczę na możliwośc powalczenia o WR B) na azocie :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore OC to moim zdaniem podstawa na takiej imprezie ;) :D Wtedy powninienem mieć zmodowanego Asusa p5wd2-e i jakąś 920 więc liczę na możliwośc powalczenia o WR B) na azocie :D :)

mozliwosc jest zawsze

trza jeszcze miec skilla :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwosc jest zawsze

trza jeszcze miec skilla :lol:

No szczegulnie na WC i AW8 :P Tutaj nic skil nie ma do rzeczy tylko ograniczenia sprzętu :P

 

devilek->

To mnie zmartwiłeś tym infem o p5wd2-e :? Będę musiał pomyśleć w takim razie nad inną MOBO :)

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji flashowac, cos mobo nie ma humoru :P

 

Wy tam myślcie o 920 i innych a ja wpadne z conroe* ;)

 

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
*o ile będą w PL lub paczka z usa dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji flashowac, cos mobo nie ma humoru :P

 

Wy tam myślcie o 920 i innych a ja wpadne z conroe* ;)

 

*o ile będą w PL lub paczka z usa dojdzie :)

A na jakiej MOBO masz zamiar go puszczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam skila, podczas pomiaru napięcie wyleciała mi sąda z miernika i spaliła jeden układ na grafie, a że widać że grzebane to gwary nie będzie :/ No cóż trzeba będzie zapłacić za serwisowanie :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam skila, podczas pomiaru napięcie wyleciała mi sąda z miernika i spaliła jeden układ na grafie, a że widać że grzebane to gwary nie będzie :/ No cóż trzeba będzie zapłacić za serwisowanie :\

To może lepiej zostań z tym AW8 i poćwicz umiejętności :wink:

 

Tak na poważnie, nie bierz WD2-E, tańsza i znacznie lepsza do ujemnych temp jest zwykła na 955, czyli P5WD2.

 

 

@ Świder

 

Jutro coś będzie się kombinować u mnie, bo nie chciało mi się do Matiza podjechać dzisiaj, hot flash odpada, bo nikt nie ma takiego wymysłu u nas jak ten asus, sądze że uda mi się jakoś bios wcisnąć w nią. Jeśli nie to przejdę się do hurtowni aby na programator kość dali. Trzecia P5WD2 musi już przeżyć, aczkolwiek się jej nie dziwię, że nie chce działać. :lol:

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Świder

 

Jutro coś będzie się kombinować u mnie, bo nie chciało mi się do Matiza podjechać dzisiaj, hot flash odpada, bo nikt nie ma takiego wymysłu u nas jak ten asus, sądze że uda mi się jakoś bios wcisnąć w nią. Jeśli nie to przejdę się do hurtowni aby na programator kość dali. Trzecia P5WD2 musi już przeżyć, aczkolwiek się jej nie dziwię, że nie chce działać. :lol:

obojetnie jaka mobo do hota sie nada, zeby miala mala kosc biosu (zapomnialem oznaczenia) i miala takie samo napiecie na nia, nie ma bata ze nie przejdzie, tak wczoraj programowalem bios od abita nf7 na swojej lp nf4 i dziala :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba jak tu wszyscy na jakichś mobo z marketu jadą czy coś a'la to i kompów nie otwierają. Jedynie Demek ma P5P800, ja mam Epox-a i Asus-a na A. Chyba, że na jeden dzień wezmę z hurtowni takiego samego Asus-a i się zrobi <-- hmmm też plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba jak tu wszyscy na jakichś mobo z marketu jadą czy coś a'la to i kompów nie otwierają. Jedynie Demek ma P5P800, ja mam Epox-a i Asus-a na A. Chyba, że na jeden dzień wezmę z hurtowni takiego samego Asus-a i się zrobi <-- hmmm też plan.

czytaj ze zrozumieniem, ten epox i asus starczy tobie, chyba ze sie boisz robic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, tylko biosu od plyty na chipe intele nie da sie zaprogramowac na plycie z chipem od kogo innego: intel używa ciut innych kostek na magistali fwh.

@ ryba

dokaldnie, wszystkie kosci bios nforce sa ze soba kompatybilne - ten sam rodzaj pamieci, LPC. ale teraz chyba daja kosztki 8mbit a wczesniej byly 4mbit (ale moga byc tez takie same, nie jestem na 100% pewien)

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem, ten epox i asus starczy tobie, chyba ze sie boisz robic :wink:

Hmmm Ryba, tak jak Wiśnia pisze coś mi się widzi, że na mobo od AMD to raczej nie pójdzie, ale spoko bo już plan mam gotowy tylko Matiz musi przyjechać.

 

Mobo będzie działać - oczywiście jeśli to tylko bios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie Tego Nf7 :P... ktorego meczyl Świder, a potem Ryba :P

Na Targach miał małeproblemy z nim... ale już wychodzimy na Prostą :]

 

Narazie wszystko na AC :)

 

Dołączona grafika

 

 

I JAk sie podoba?? B) B)

Ps. Inne chlodzenie w swoim czasie :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto da wiecej na AC :gitarzysta2:

 

jak narazie staram sie powtorzyc wyniki na dfi, ale ten ze screena byl robiony w nocy gdzie bylo 10 stopni, a nie 20 jak teraz :D, 1m ciacham w granicach 35.3 :legal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...