Skocz do zawartości
Jeff'u

Czy Bedzie Amd W Tech. 0,65nm Na S.939 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moze wypuszcza po jakims czasie. Najpierw pod AM2 a powiedzmy po 6 miesiacach kilka serii dla s939 byloby milo :).

W koncu procki dla s939 maja produkowac do 2007 , wiec skoro dla AM2 beda produkowac juz w tech 65nm i jest to tansze to czemu by nie mieli dla s939 produkowac tez w tej techonoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wypuszcza po jakims czasie. Najpierw pod AM2 a powiedzmy po 6 miesiacach kilka serii dla s939 byloby milo :).

W koncu procki dla s939 maja produkowac do 2007 , wiec skoro dla AM2 beda produkowac juz w tech 65nm i jest to tansze to czemu by nie mieli dla s939 produkowac tez w tej techonoli.

widac masz male pojecie o realiach produkcji :mur:

przejscie na 0.65 to wielomilionowe miliardowe naklady na budowe nowych fabryk nowych lini technologicznych i watpie zeby amd marnowala sily wytworcze na 0.65 do 939 tak jak na socet A nie bylo 0.09

 

jest 0.09 i nic wiecej nie bedzie procki a64 jeszcze maja ukryta moc 64 bitowa ktora dzisaj jest niewykozystana

 

vista mam nadzieje to zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ze naklad jest finansowy jest spory ale skoro AMD przygotowalo juz linie technologiczna na 65nm a produkcja jest tansza takich prockow to... nie wiem wydaje mi sie bez sensu aby do tego 2007 produkowali w tech 0,9 skoro rownolegle bedzie trwala produkcja w tanszej (nie mowie o przygotowaniu lini technologicznej) tech. dla AM2. Z reszta zobaczymy co zrobi AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac masz male pojecie o realiach produkcji :mur:

przejscie na 0.65 to wielomilionowe miliardowe naklady na budowe nowych fabryk nowych lini technologicznych i watpie zeby amd marnowala sily wytworcze na 0.65 do 939 tak jak na socet A nie bylo 0.09

a ty urodziles sie specjalista i jasnowidzem, ze tak wiesz o wszystkim?

na socket A nie bylo 0.09, ale na poczatku byly 0.18 a nastepnie 0.13, tak samo jak na 754/939 byly 0.13 a teraz sa tez i 0.09.

 

wyprodukowanie dla nich procesorow na 939 w technologii 0.65u to nie zadne wielomiliardowe koszty, bo skoro produkuja w tej technologii procki na AM2 to maja juz potrzebne fabryki i linie technologiczne.

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...