Skocz do zawartości
Kazio5

Gangi W Usa

Rekomendowane odpowiedzi

Video: Poszla do Policji

Gang z Californi na rzywo >> www.ebaumsworld.com/videos/beatasnitch.html

szok

 

gangi sie szczelaja na ulicach w usa >> www.m90.org/index.php?id=10534

 

 

szok. Co o tym myslicie?

 

wiecej tutaj >> www.ebaumsworld.com/emovies.shtml

 

http://www.streetgangs.com/

 

zdjecia >> http://www.streetgangs.com/gallery/fhm/

http://www.streetgangs.com/gallery/dos/

Edytowane przez Kazio5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gangi sie szczelaja na ulicach w usa >> www.m90.org/index.php?id=10534

szok. Co o tym myslicie?

powiedz mi czy w usa naprawdę są wszyscy tacy tępi?

 

update

sry

nie doczytałem siga

 

co do gangów - chyba były zawsze, są i będą, lepsze takie gangi niż kaczory za prezydentów :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy w usa naprawdę są wszyscy tacy tępi?

 

update

sry

nie doczytałem siga

 

co do gangów - chyba były zawsze, są i będą, lepsze takie gangi niż kaczory za prezydentów :lol:

mowisz ze ja jeste tempy?

 

Chcial bys aby ktos do ciebie szczelal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze ja jeste tempy?

 

Chcial bys aby ktos do ciebie szczelal?

kucyk sie poprawił - nie wiedział, że nie mówisz/piszesz za dobrze po polsku..

Poprawna pisownia to: strzelał

 

Filmiki przerażaja - lincz nad kobieta ktora uwazali za snitch..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest w Compton, Queens i innych ziomalskich dzielnicach. U nas tez nie lubia jak sie spoluje psom ale to bez przesady. U nich jest tak ze jak jestes w porzadku to nic ci nie jest, krecisz sie z niggasami :D ale jak spolujesz albo za duzo fikasz to wpier... albo cie zabija(u nas jest taki plus ze nie ma broni tak dostepnej jak u nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo gangow

zostala zlapana we Wloszech jakas gruba ryba (szef mafi) z tego co pamietam to zwiazany z La Cosa Nostra (mowie z pamieci bo zgubilem metropol w ktorym bylo info o tym) znacie moze jego nazwisko ? od 196x roku poszukiwany nikt nie wiedzial jak wyglada itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo gangow

zostala zlapana we Wloszech jakas gruba ryba (szef mafi) z tego co pamietam to zwiazany z La Cosa Nostra (mowie z pamieci bo zgubilem metropol w ktorym bylo info o tym) znacie moze jego nazwisko ? od 196x roku poszukiwany nikt nie wiedzial jak wyglada itd. :)

Bernardo Provenzano

http://wiadomosci.onet.pl/1304931,12,1,0,120,686,item.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo gangow

zostala zlapana we Wloszech jakas gruba ryba (szef mafi) z tego co pamietam to zwiazany z La Cosa Nostra (mowie z pamieci bo zgubilem metropol w ktorym bylo info o tym) znacie moze jego nazwisko ? od 196x roku poszukiwany nikt nie wiedzial jak wyglada itd. :)

to jest mafia. gang a mafia to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio jak na 18 lat w USA i pojechales w wieku 5 lat to i tak bardzo dobrze piszesz :) pewna czesc userow mieszkajcy na stale robia wiecej bledow

 

 

a w tym filmiku na zywo to ta kobiete bija inne "kobiety".... moze to jakas dziewczyna bossa innego gangu albo porostu zostala stracona przez swoj gang ale tak mysle czemu ona nie uciekala skoro miala auto..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest z filmu "gang files" dobry film , polecam obejrzenie go , cos ala ghetto blair witch project

"Gang Tapes"

 

tak to jest w Compton, Queens i innych ziomalskich dzielnicach. U nas tez nie lubia jak sie spoluje psom ale to bez przesady. U nich jest tak ze jak jestes w porzadku to nic ci nie jest, krecisz sie z niggasami :D ale jak spolujesz albo za duzo fikasz to wpier... albo cie zabija(u nas jest taki plus ze nie ma broni tak dostepnej jak u nich).

Wyczytales w Bravo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym filmiku na zywo to ta kobiete bija inne "kobiety".... moze to jakas dziewczyna bossa innego gangu albo porostu zostala stracona przez swoj gang ale tak mysle czemu ona nie uciekala skoro miala auto..?

wydaje mi sie ze "snitch" w tytule filmu to okreslenie kogos kto wspolpracuje z policja czy cos takiego.

 

gdybym byl bossem innego gangu a to by byla moja dziewczyna zrownal bym ich z z ziemia ich i ta cala dzielnice.

 

 

a ten "drive by" to dokladnie jak w GTA san andreas. czesto tam takie akcje odchodza?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio jak na 18 lat w USA i pojechales w wieku 5 lat to i tak bardzo dobrze piszesz :) pewna czesc userow mieszkajcy na stale robia wiecej bledow

a w tym filmiku na zywo to ta kobiete bija inne "kobiety".... moze to jakas dziewczyna bossa innego gangu albo porostu zostala stracona przez swoj gang ale tak mysle czemu ona nie uciekala skoro miala auto..?

chodzilem do Polskiej szkoly w kazda sobote jak bylem maly

 

mezczyzni taksamo bija ta kobiete bili bo poszla do policji musieli samochod zablokowac widac ze ktos ja przywiozl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha nie wiem moze mowili ten gosciu w tle ale my english is not very well i zrozumialem moze 60% :) czyli ona wracala z komendy?

a co oni tam komurek nie maja? i to pikkkk znaczylo zgon ? ..... :(

 

 

 

Arnie chodzilo mi o to ze to jest dziewczyna ex bossa gangu potem jak sie dowiedzial ze go zdradzala i rozkazal lincz takie byly moje przypuszczenia

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten "drive by" to dokladnie jak w GTA san andreas. czesto tam takie akcje odchodza?

Skad on ma wiedziec? Mieszka pewnie w bialej dzielnicy Chicago.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad on ma wiedziec? Mieszka pewnie w bialej dzielnicy Chicago.

a wiadomo moze gosc mieszka w cabrini green albo w projektach roberta taylora i nalezy do gangster disciples , nigdy nic nie wiadomo :D @ arnie drive by's to domena westu nie midwestu , floss angeles , killa kali itp

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ten kazio to wyglada na jakas wkrete. ;]

Czas lokalnych niech sobie przestawi na USA chociaz. ;]

I jeszcze ten sig, czy on sie musi tlumaczyc ? ;] ehh

 

Co do filmikow to chyba juz takie rzeczy dzieja sie od dawna, wiec dla mnie to nie nowosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha nie wiem moze mowili ten gosciu w tle ale my english is not very well i zrozumialem moze 60% :) czyli ona wracala z komendy?

a co oni tam komurek nie maja? i to pikkkk znaczylo zgon ? ..... :(

Arnie chodzilo mi o to ze to jest dziewczyna ex bossa gangu potem jak sie dowiedzial ze go zdradzala i rozkazal lincz takie byly moje przypuszczenia

nie wiem czy odrazu z komendy ale skonts wracala. morzliwe jest to ze przypuszczali ze poszla na policje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze w USA 60% procent wykroczen popelniaja murzyni... i na tych filmach tez sa murzyni....

Jakoś poprawniej politycznie jest - afroamerykanie ;)

 

A wracając do USA - ludzie są zadufani i myślą, że są najbogatsi, najlepsi, wsio im wolno itp. Hmm czy komuś to się podoba czy nie, musimy liczyć się z tymi durnymi napuszonymi pawiami... Wszyscy się muszą liczyć, nie tylko my, Polacy. My im liżemy dupe cały czas i guzik z tego mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas tylko cie dzgna 40 razy aby odebrac telefon :lol2:

...w dodatku slyszalem ze 99% z nich jest bialych ;)

 

racja tripsta, lepiej juz nic nie pisac bo nie wiadomo jak daleko siega szescioramienna gwiazda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś poprawniej politycznie jest - afroamerykanie ;)

 

A wracając do USA - ludzie są zadufani i myślą, że są najbogatsi, najlepsi, wsio im wolno itp. Hmm czy komuś to się podoba czy nie, musimy liczyć się z tymi durnymi napuszonymi pawiami... Wszyscy się muszą liczyć, nie tylko my, Polacy. My im liżemy dupe cały czas i guzik z tego mamy.

 

Amerykany nie mysla o ludziach poza USA. O Polsce nic nie mysla. Im nie obchodzi czy bedzie lepper w rzadzie czy nie. a 40 procent amerykanow na standard usa sa biedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo :zonk:

Dlatego nie chciałbym mieszkać w USA

I pomyśleć że nie jestem rasistą

"Gdyby przełożyć to na Polskie realia, nie jeden wariat wybrałby destrukcyjny wariat"

To sie w bani nie mieści aby ktoś u nas latał z gunem po ulicy i sie strzelał

Ale u nas są drechy, co zabiją jak nie dasz 5 zeta

Co oni zrobili tej babce, bo dźwięku nie miałem (tak na oko ją zabili?)

 

Finałowo jednak chyba wole Kaczory i to "Polskie gó*no w polu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...