Skocz do zawartości
Morthyr

Co Polecicie Do Amd 2800+ Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co polecicie do schlodzenia mobilnego AMD 2800+ teraz lata jako 3200+(2338Mhz) - tak przynajmniej Ewerset pokazuje.

Obecnie chlodzi go Arctic Cooper Silient TC :) i procek ma od 52-59 stopni zalezy od stresu, czasu pracy, temp. w pokoju itp. :). W zamysle jest idea zeby go jeszcze przekrecic bardziej o ile sie da ale do tego juz mi lepsze chlodzenie potrzebne, niechce ryzykowac :). I z wyborem tez jest problem bo max. wymiar to 90x85x145.

Ja myslalem o combo cool tower ale mi odradzili w 2 roznych sklepach - jak powiedzieli lamie plyty glowne ponoc - inf z jakis zagranicznch serwisow gdzie goscie to dokladnie (ponoc) testowali.

Cena tak na max do 170 w skrajnym przypadku 200 :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieiki bardzo, ale niestety ten jest za duzy ten wymiar ktory wyzej napisalem jest maxymalny i nie moze byc wieksze nawet o milimetr...

Zaczynam sie powoli na WC zastanawiac ... hmm ale to jeszcze pomysle jakis bloczek z bloki.pl bo slyszalem ze maja naprawde dobre ... okaze sie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec wroce tu do swojego tematu. Co myslicie o:

 

Thermalright SLK-947U

 

Scythe FCS-50 Heatline

 

Thermaltake Combo Cool PIPE 101

 

Jako wentylator jakiegos Noiseblocker'a bo z Fander'em 92mm sie chyba nie zmiesci do budy :)

 

I mam pytanie do Scythe czy to sie da zamontowac na moim Abicie tak zeby wentyl byl z boku.

Bo widzialem na necie 2 rozne testy tego i w jednym bylo zamontowane wentylem w gore (AMD XP)

a na drugim bokiem ( AMD 64). No ja mam XP i czy da rade bokiem i jezeli sie nie da to czy mozna ten wentyl na dol przekrecic bo u gory byc nie moze ( malo miejsca) i bedzie dalej poprawnie chlodzic ?

Edytowane przez Morthyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co polecicie do schlodzenia mobilnego AMD 2800+ teraz lata jako 3200+(2338Mhz) - tak przynajmniej Ewerset pokazuje.

Obecnie chlodzi go Arctic Cooper Silient TC :) i procek ma od 52-59 stopni

Combo coolpipe 101 powinien byc w sam raz. Jest maly i bardzo wydajny, taki sam proc wykrecony na 2.4 GHz (1.65V) ma u mnie temperatury 33/53 C przy wiatraku ustawionym na nieslyszalnosc (1530 rpm).

J-23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klossj23 mam pytanie do Ciebie lub do kogos kto tez posiada ten radiator. Jaki ma to wymiar maxymalny glownie chodzi mi o szerokosc po zalozeniu tej blaszki do ktorej przykreca sie wentyla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klossj23 mam pytanie do Ciebie lub do kogos kto tez posiada ten radiator. Jaki ma to wymiar maxymalny glownie chodzi mi o szerokosc po zalozeniu tej blaszki do ktorej przykreca sie wentyla ?

Identyczna jak dlugosc i szerokosc wentylatora ktory trzeba zalozyc (czyli 92x92 mm). Wysokosc 5.5 cm (z wentylatorem 8 cm).

J-23

Edytowane przez Klossj23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co polecicie do schlodzenia mobilnego AMD 2800+ teraz lata jako 3200+(2338Mhz) - tak przynajmniej Ewerset pokazuje.

Obecnie chlodzi go Arctic Cooper Silient TC :) i procek ma od 52-59 stopni zalezy od stresu, czasu pracy, temp. w pokoju itp. :). W zamysle jest idea zeby go jeszcze przekrecic bardziej o ile sie da ale do tego juz mi lepsze chlodzenie potrzebne, niechce ryzykowac :). I z wyborem tez jest problem bo max. wymiar to 90x85x145.

Ja myslalem o combo cool tower ale mi odradzili w 2 roznych sklepach - jak powiedzieli lamie plyty glowne ponoc - inf z jakis zagranicznch serwisow gdzie goscie to dokladnie (ponoc) testowali.

Cena tak na max do 170 w skrajnym przypadku 200 :)

Pozdrawiam

A moze mniejszy brat big typhoona czyli Mini Typhoon?

Kosztuje 140zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...