Skocz do zawartości
heryf

Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje nowa grafike chcialbym sie zmiescic w 300zł, cfg. epox 8kda3i rev.3.2, sempron 2800 (2000mhz) 512mb geil cl2.5, stara grafa to Gf 2 Ti 64mb, wlasnie nie wiem czy kupie cos za 300 zl co pociagnie bez problemu wiekszosc nowych gier czy jest sens brac tansza karte ? czy jeszcze poczekac i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> cos lepszego i drozszego ? co radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie długo czekają mnie zmiany sprzętu mam do was proźbe mój sprzęt który teraz mam prezentuje się tak

Procesor : AMD athlon XP na jądrze thortona około 250 zł na allegro

Płyta główna : ASUS A7V8X-X około 150 zła na allegro

Karta graficzna : GeFroce 3 Ti 200 Gainward golden sample 120 zł

Zasilacz: Miesięczny HIPER 350 W kupiony w komputroniku

RAM ; 2 razy 256 jedna kość jest jakiejś tam firmy :D a druga kingston PC3200

Dysk twardy 75 GB WD (mam 25 GB reszta moich rodziców :mad: )

Będe miał pieniądze żędu 800 zł morze troche więcej :D Odwieczne pytanie co kupić ??

 

Oto moja kompozycja:

Procesor : Barton 2500+ 300 zł na allegro

Płyta główna taka sama

Karta graficzna GeForce 6800XT leadtexa 256bit 128 Mb (wybrałem ją dlatego bo morzna ja odblokować do 16p :D ) 550 zł

Zasilacz TRACER 4Life 400 W 55 zł

pozostaje 345 zł co dalej kupić

PS: Koputer będzie używany do wszystkiego Głównie do gier

Z góry dzięki

 

zapomniałem koniecznie musze kupić nagrywarke DVD do 150 zł jaką doradzacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa odpada jest gorsza od GF 6600GT i to bym polecil

Zasilacz padaka jeszcze ci kompa rozwali kup se Fortrona 350 WAT ~80zl na allegro. za reszte

-2x 512mb Patriot KH 320zl i jedziesz ;]

Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mam pytanie nie długo czekają mnie zmiany sprzętu mam do was proźbe mój sprzęt który teraz mam prezentuje się tak

Procesor : AMD athlon XP na jądrze thortona około 250 zł na allegro

Płyta główna : ASUS A7V8X-X około 150 zła na allegro

Karta graficzna : GeFroce 3 Ti 200 Gainward golden sample 120 zł

Zasilacz: Miesięczny HIPER 350 W kupiony w komputroniku

RAM ; 2 razy 256 jedna kość jest jakiejś tam firmy :D a druga kingston PC3200

Dysk twardy 75 GB WD (mam 25 GB reszta moich rodziców :mad: )

Będe miał pieniądze żędu 800 zł morze troche więcej :D Odwieczne pytanie co kupić ??

 

Oto moja kompozycja:

Procesor : Barton 2500+ 300 zł na allegro

Płyta główna taka sama

Karta graficzna GeForce 6800XT leadtexa 256bit 128 Mb (wybrałem ją dlatego bo morzna ja odblokować do 16p :D ) 550 zł

Zasilacz TRACER 4Life 400 W 55 zł

pozostaje 345 zł co dalej kupić

PS: Koputer będzie używany do wszystkiego Głównie do gier

Z góry dzięki

 

zapomniałem koniecznie musze kupić nagrywarke DVD do 150 zł jaką doradzacie ??

Ile masz kasy na to, imo nie warto sie pakować w socket A, a ten Hiper co masz spokojnie uciągnie nowszy sprzęt. BTW Thortona można odblokować na Bartona ;)

 

Grafa odpada jest gorsza od GF 6600GT i to bym polecil

Zasilacz padaka jeszcze ci kompa rozwali kup se Fortrona 350 WAT ~80zl na allegro. za reszte

-2x 512mb Patriot KH 320zl i jedziesz ;]

Ja bym powiedział że 6800XT z gwarancją moda jest lepszy niż 6600gt. Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Można zrobić tak że sprzedasz to co masz i sie dorzuci troche kasy, a jeżeli nie to proponuje asrock dual sataII i sempron 3000+ jak znajdziesz, a jak nie to athlon 3000+ venice. Jak dyski są na sata i tej samej firmy (jeżeli sie myle to poprawcie) to można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koras1992. Napisz, czy te 800zł masz na chwilę obecną czy dopiero jak sprzedasz stare części. A z tym połączeniem dysków to rozchodziło Ci się, czy mogą dwa pracować w tym samym momencie w komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że 6800XT z gwarancją moda jest lepszy niż 6600gt.

Jesli z gwarancja ze zmodujesz to tak bedzie lepszy. Myslalem ze to zwykly :rolleyes: Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy na karcie graficznej którą chce kupić morzna odblokować conajmniej 4 potoki ponieważ na pclabforum niejaki psemko napisał żę nie da się ??!! :blink:

to juz loteria.. niektorym sie podobno udalo odblokowac cale 16.. ale osobiscie wiecej osob widzialem co max 12 potokow mieli na tym modelu.. zalezy na jaka partie graf trafisz.

Mozesz tez kupic ta grafe z juz odblokowanymi potokami (allegro, sklep arche) ale zaplacisz drozej.. wybor nalezy do ciebie.

 

GF6600GT jak tanio kupisz, tez nie bedzie zly, chociaz wychodzi juz z produkcji, zastapi go 7600gs bodajze, ale na agp jeszcze trza do maja poczekac (mam nadzieje ze nic nie zmienia)

 

Bartona 2500+ mam w kompie teraz, napisz gdzie mieszkasz a moze Ci sprzedam :D

Sluzy mi dobrze ale potrzeba zakupu nowej grafy zmusza mnie do przejscia na PCI-E (na agp modele sa chamsko drogie :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem tak:

Procesor : AMD athlon XP na jądrze thortona (czyli taki sam)

Płyta główna : ASUS A7V8X-X (czyli taki sam)

Karta graficzna : GeFroce 3 Ti 200 Gainward golden sample 120 zł (GeForce 6800XT leadtexa 256bit 128 Mb )

Zasilacz: Miesięczny HIPER 350 W kupiony w komputroniku (zostaje taki sam)

RAM ; 2 razy 256 jedna kość jest jakiejś tam firmy icon_biggrin3.gif a druga kingston PC3200(patrioty 2 razy 512 pc3200)

Dysk twardy 75 GB WD (mam 25 GB reszta moich rodziców icon_mad.gif ) (wymienie na jakiegoś samsunga 80 GB)

Kupno jakiejs nagrywarki DVD chyba LG

Noi za reszte zmienie chłodzenie procesora jeżeli zaczne go kręcić.

 

Procesor : Barton 2500+ 300 zł na allegro (kupować czy nie ??) bo mój proc to nie duża róznica chyba Barton ma więcej chace i nic prawi więcej mój kumpel gada że nie ma zabardzo potrzeby zmiany :D

a tak wogule mieszkam w gdyni

 

gdynia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mój proc to nie duża róznica chyba Barton ma więcej chace i nic prawi więcej mój kumpel gada że nie ma zabardzo potrzeby zmiany :D

a tak wogule mieszkam w gdyni

 

gdynia :)

a tak w ogóle to napisz to jeszcze raz i zastosuj jakąś interpunkcje, przecinki chociaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem tak:

Procesor : AMD athlon XP na jądrze thortona (czyli taki sam)

Płyta główna : ASUS A7V8X-X (czyli taki sam)

Karta graficzna : GeFroce 3 Ti 200 Gainward golden sample 120 zł (GeForce 6800XT leadtexa 256bit 128 Mb )

Zasilacz: Miesięczny HIPER 350 W kupiony w komputroniku (zostaje taki sam)

RAM ; 2 razy 256 jedna kość jest jakiejś tam firmy icon_biggrin3.gif a druga kingston PC3200(patrioty 2 razy 512 pc3200)

Dysk twardy 75 GB WD (mam 25 GB reszta moich rodziców icon_mad.gif ) (wymienie na jakiegoś samsunga 80 GB)

Kupno jakiejs nagrywarki DVD chyba LG

Noi za reszte zmienie chłodzenie procesora jeżeli zaczne go kręcić.

 

Procesor : Barton 2500+ 300 zł na allegro (kupować czy nie ??) bo mój proc to nie duża róznica chyba Barton ma więcej chace i nic prawi więcej mój kumpel gada że nie ma zabardzo potrzeby zmiany :D

a tak wogule mieszkam w gdyni

 

gdynia :)

1. Procka zostaw

2. Płyte też

3. Karte z gwara moda

4. Zasilacz zostaw

5. Ram dokup

6. Dysk nie opłaca się 80 GB, lepiej już 160

7. Na allegro teraz tanio chodzą, więc bierz

8. Na proca jakiego pentagrama 80cu

9. Nastepnym razem pisz ze słownikiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak biore jakas karte do sumy +/- 250zł pytanie do was jaka kupic ? karta ma byc nowa bo bedzie brana u mnie w sklepie takze uzywane w gre nie wchodza, pomozcie co kupic zeby zbytnio za miesiac czy dwa nie zalowac

 

moze cos z tego:

1. SAPPHIRE 9600XT 128 MB DDR 128 BIT TV/DVI --- 230zł

2. ASUS RADEON 9600XT 256BIT 128 MB DDR 128 BIT --- 260zł

3. GIGABYTE RADEON 9600 XT 256BIT 128MB --- 259zł

4. GIGACUBE ATI Radeon 9550 EXTREME 128MB DDR/128bit TV/DVI --- 278zł

5. Radeon 9550 Gigabyte GV-R955128D 128 MB DDR DVI + TV (128-bit) BOX --- 210zł

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mój Radeonek 9800PRO od Sapphire sprawował się bardzo dobrze przez ostatni rok. Właśnie jestem po zmianie sprzętu (http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=196797 dla zainteresowanych) i będę sprzedawał "stare śmieci" 8) (pełna lista w sygnaturce).

Za Radka bym wziął jakieś 330zł+przesyłka (10,5 miecha gwarancji jeszcze i radiatorki miedziane revolteca w zestawie).

 

Jak kupywałem, to miałem do wyboru właśnie R9800Pro i GF6600GT, ale wziąłem radka ze względu na 256-bitową magistralę pamięci, ponieważ jak już gram, to w dużych rozdzielczościach (zeby nie było skalowania na LCD), a wtedy radek dużo wolniej wytraca klatki, niż GF6600GT. Takie jest moje zdanie i nikt mnie nie przekona :)

 

Ale z tych kart, co wymieniłeś - nie bierz R9550, bo to strata kasy - nie dość, że układ słabszy niż 9600XT, to jeszcze magistrala pamięci 128bit). A jeżeli chodzi o R9600XT, to mój kumpel ma taki, ale nie powala wydajnością (Na Athlonie XP 1700+, 512 ram i R9600XT Fifa 2006 przycinała w 1024x768 przy chyba średnich detalach). Za 300zł już na pewno uda Ci się wylicytować jakiegoś R9700Pro lub 9800Pro na allegro.

 

Pozdro

Corey

Edytowane przez Cor3y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzilem ze jednak wstrzymam sie z kupnem grafiki jeszcze miesiac, a teraz kupie dvd-rw i jakis zasilacz, co do zasilacza mysle nad Chieftec HPC-360-202-DF, a co do dvd-rw BenQ DVD+/-RW DW1650 bulk black + soft, cena za te dwie rzeczy cos okolo 320zł, czy to dobry wybor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...