Skocz do zawartości
Sushan

Najlepsza Mobo Pod S939 Za Ok 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pisanie swoich propozycji na temat najlepszej plyty pod s939 za ok400zł

 

Oto kryteria

 

1.dobra do o/c

2.stabilna jak skała

3.pci-e

4.format ATX

 

 

 

aha podawajcie ceny przy swoich propozycjach i poprzyjcie je jakimiś pożądnymi argumentami !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9NPA+ (Ultra) praktycznie nie jest już dostępna. Ja wziąłem 9NPA Ultra - róznica jest taka, że nie ma FireWire (szkoda, ale przez ostatni rok w poprzednim komputerze ani razu tego nie użyłem... :) ). Szczerze polecam, uzyskałem 9x300 na Opteronie (dalej już chyba procesor nie uciągnie), a więc i do OC bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieloni atakuja hehe, a od siebie dodam ze do 400 zl jak cos ze sli brac to Epox 9NPAJ SLI - miodna plyta ;] a ponizej 400 bez problemu idzie ja kupic ;]

A czym się właściwie różnią Epoksy z serii 9NPA ? Konkretnie chodzi mi o róznice między seriami 9NPA, 9NPA3 i 9NPAJ. Poza tym co oznacza dopisek Ultra (oprócz chipsetu :lol2: )? I czy w każdym Epoksie "+" oznacza FireWire?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba skusze sie na Epox 9NPAJ SLI choc nie planuje 2 kart graficznych.... ale tylko ta jest dostepna w komputroniku

Smakowity kasek :] bardzo polubilem to mobo chciaz podobno moje cpu (selekt) na ustawieniu 8x325 na DFI Lp 4 Sli -D chodzil przy napieciu 1.42v a ja potrzebuje 1.5v ;[ ale moze ktos tu sciemnial <_< w kazdym razie tak przyblokowac ta plyte zeby sie nie odpalila to trzeba sie naprawde postarac ;] po ostrych zabawach z ramem i 3 nieudanych buutach (przegiolem...) sama ustawila wszystkie timingi na defalut i spox ;] bylem niezwykle milo zaskoczony.

A co do dwoch kart graficznych to 2x7600gt i jazda :[]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie specyfikacje podają że ma NF4 nie-Ultra, więc raczej ma 4x.

Nie jest Ultra, ale 4x też nie. http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_sp...TYPE=LP&SITE=US jak byk jest napisane "Front Side Bus 2000MT/s HyperTransport interface", a chipset to NF4, ale bez dodatku 4x, czyli jest 5x. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...