Skocz do zawartości
Blaszaczek

Moja Niewiedza...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...chcialbym kupic jakąs grafike mam na ten cel ok 1000 zł lecz jesli uda mi sie zaoszczędzic to lepiej :) W kazdym bądz razie sam nie wiem czemu jestem dośc sceptycznie nastawiony do GeForca 7600 GT ... nie ma chlodzonych pamieci, 128 bit ....hm... Zastanawialem sie na zakupem GeForce PCI-E 6800GT Leadtek WinFast PX6800GT-TDH 256 MB TV-out / 2xDVI BOX (256-bit) lecz mało o niej wiem, szukałem na sieci o tej karcie jednak opini o niej i testow nie znalazlem :mur: nie mowie ze nie ma moze ze mnie po prostu kiepski "surfer" :)

 

W kazdym razie czy ktoś z Was mial stycznosc z ta kartą ? Prosilbym opinie i czy w dobie nowszych kart jest Ona warta swojej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie ten dział, powinno być w "CO KUPIĆ?"

 

Po drugie, GF7600GT jest wydajniejszy od 6800GT, a to ze nie ma chlodzonych pamieci to chyba nie problem? Zresztą, nawet mocno się nie grzeją wiec nie wymagają radiatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś o porównywalnych osiągach z 6800GT, to weś 7600GT. Jest wydajniejsza, chłodniejsza, dobrze się kręci.

Natomiast za ok. 1000 zł proponuję kupić Galaxy 7800GT+Zalman VF700-Cu za 949 zł. Ewentualnie dołóż ok. 200 zł i kup Asus N7900GT.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...