Skocz do zawartości
jezol

Co Wy Na To ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Skladam kumplowi kompa i prosil bym o ocene ponizszego kompa.

Wiem ze zasilacz do d**y bo z obodowa Tracera ale co zrobic, niemoge przekroczyc 3k.

Komp musi miec koniecznie Pentiuma, nagrywarke LG, 512 ramu, dysk minimum 80 i grafike przynajmniej 6600 i calosc bedzie kupiona w ZNAKU P-ń wiec prosze podawac ceny z tego sklepu.

Aha i jeszce musi miec LCD 17, musi byc jakas znana firma typu SAMSUNG, LG, PHILIPS itp.

 

Co myslicie o plycie glownej ?

 

Dołączona grafika

 

 

 

Pozdrawiam i dzieki za wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proc Pentum D 805 2,66 543 zł

Płyta Asus P5LD2 SE 385 zł

DDR2 533 VDATA 1024 mb 268zł

Gf 6600 128/128 Microstar 341zł

Dysk Hitashi 160GB SATAII 295 zł

Nagrywarka Benq 1650 153 zł

17" Benq T705 799 zł

obudowa Logic 501G 350W PFC 154 zł

Alps 1,44 35zł

 

Myślę ze nic lepszego nie znajdziesz w tym sklepie do 3000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze warto 2x 512, ale kwota jest sztywno ustawiona na 3k i ani grosza wiecej ... dlatego narazie daje mu 512 zeby puzniej mogl dokupic drugie. Ten komputer niebedzie raczej wykorzystywany do gier, czy ostro katowany jakimis obliczeniami.

Kumpel jest na 1 roku elektrotechniki i jak narazie potrzebuje komputer do programowania w delphi, puzniej autocad matlab itp.

Mowi ze w ogole nie bedzie gral, ale wole mu dac tego 6600 w razie jak by mu sie zachcialo. Bo zloze na zintegrowanej a on po 2 dniach mi bedzie plakal ze jakie to ja mu g***o zlozylem ze gra nawet sie niechce uruchomic.

 

Co powiecie na ten dysk ? Samsung SpinPoint 80 GB (ATA/300, 8MB, 7200, NCQ) HD080HJ

Edytowane przez jezol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...