Skocz do zawartości
tripsta

Dreamfall: The Longest Journey

Rekomendowane odpowiedzi

nie znalazlem tematu o tej grze a ze jest juz dostepna to go zalozylem :lol2: , nie gralem w pierwsza czesc wiec nie bede sie wypowiadal nad wyzszoscia 1 nad 2 i na odwrot pozostawie to dla was :-P

 

pare screenow:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidsfuturx - o The Longest Journey nie słyszałeś ?...marsz nadrobić zaległości -Recka na WP... ;)

 

jedna z najlepszych przygodówek ostatnich lat (wstyd przyznać ale mało w nią grałem :| )

 

Screeny całkiem całkiem...tripsta - jakie wrażenia ?...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

też czekam na opinie ludzi którzy w to będą mieli okazję zagrać

 

czy gra jest podobna do Fahrenheit czy do Syberii czy jeszcze do innej gry (jakiej) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies jest napisane ze to moje screeny i ze w to gralem ? :lol2: , trace czas , robie screeny itp , a ty mi tu wyjezdzasz z docinkami nie wiedzialem ze jestes az tak zakompleksiony ranger , a wracajac do gry nie gralem w 1 czesc ale 2 to nic szczegolnego bardziej juz mi sie podobala bs 3 , jedyne czego moge sie przyczepic to ai wrogow podczas walki jak i same walki sa beznadziejne , wkurza tez loading screen pojawiajacy sie dosyc czesto cale szczescie ze ladowanie nie trwa dlugo bo to by byla tragedia , a tak grafika jest dobra , udzwiekowienie tez , to dobra przygodowka ale troche nudna moze pozniej sie rozwinie jestem dopiero w 3 chapterze

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia co do tej gry , na moj gust to tam za duzo jest upchane , zmiany tych postaci itp , jestem w 7 rodziale i szczrze mowiac troche nudne sie to robi

 

edit: wlasnie ja skonczylem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zakonczenie jest po prostu beznadziejne
Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Longest Journey wciagnela mnie jak zadna przygodowka wczesniej (no moze Teenagent, ale to lata temu). Klimat i cala historia opowiadana w tej grze wciagnela mnie po uszy tak, ze po prostu nie moglem jej czasami wylaczyc. Odpalajac druga czesc troche sie obawialem. Zwlaszcza po opiniach, ze to troche TPP i ze bardzo prosta. Fakt. Widok i sterowanie jest 50/50 TPP i przygodowkowe, a zagadki sa uproszczone - jednak nadal jest to ten sam wspanialy klimat TLJ! Sterowanie wedlug mnie nie zmienia za bardzo sposobu gry. Zagadki sa proste (przynajmniej narazie), jednak sprawia to jedynie, ze gra wciaga jak jej poprzedniczka i mam powazne problemy z wybraniem opcji "Quit". Na pewno nie polecam jej tym, ktorzy nie grali w TLJ, bo moze byc dla nich po prostu nudna.

Nie jestem narazie daleko, jednak mam nadzieje ze pomimo tego co napisal Tripsta - bedzie warto przejsc gre do konca...

 

ps. Grafika jest bardzo ladna (jak na niskobudzetowke), o udzwiekowieniu sie nie bede wypowiadal nawet, bo stoi IMO na bardzo wysokim poziomie.

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam az sie zabiora za kolejna czesc, bo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
po takim zakonczeniu moze czlowieka szlag trafic... :D

ta seria jest swietna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Ta gra ma kilka fajnych momentow-jednak po dluzszym graniu sie nudzi ,a przedewszystkim jak na razie(70% gry) zagadki sa zalosnie proste ,co jak na przygodowkie troche mija sie z celem.

 

Jednak dla osob ktore dopiero zaczynaja zabawe z tego typu grami jest pozycja godna polecenia

 

platforma xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ta gra jest bardziej filmem fabularnym z elementami akcji i przygodowki ;p

 

plusy:

-znakomita oprawa audio-wizualna

-wspaniała fabuła

-postaci wystepujace w grze (szczegolnie Zoe)

-idealnie dobrane głosy

-wielowątkowość

-ogromna grywalność

-cudowne lokacje

-niepowtarzalny klimat

 

minusy:

-trochę krótka

-zakończenie niczego nie wyjaśnia (czekamy na 3. część :D oby mniej niż kolejne 6 lat )

-niski poziom trudności

-zagadka z nutkami w opuszczonym miescie... /nielogiczna była :lol:

 

 

pomimo tych drobnych wad grze daje 10/10

 

no to panowie czekamy na kolejną cześć!

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 9/10

 

Poziom trudności w sam raz dla kogoś kto nie grzeszy zbytnim poziomem bystrości. Czyli dla mnie :)

Doskonała oprawa muzyczna. Muzyka boska i głosy bohaterów perfekcyjnie dobrane. Zwłaszcza Zoe jest świetna (w angielskiej wersji oczywiście ;).

Graficzna strona gry też dobra, ale czasami tekstury były takie tragiczne, że szkoda gadać. Lecz ogólnie lokacje świetne.

Fabuła super. Nie miałem ochoty odchodzić od kompa. tylko szkoda, że zakończenie przynosi więcej pytań niż rozwiązań. Czekam na następną część.

 

PS. Mam nadzieję, że Zoe przybędzie tu i tam trochę więcej polygonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...