Skocz do zawartości
Ne00n

Geforce 6600 Gt Czy To Sie Jeszcze Opłaca?

Rekomendowane odpowiedzi

mikimisz ma rację nie opłaca się inwestować takiej kasy w stary PC jak chcesz teraz wymienić to wymień na coś tańszego a to co ci zostanie może się przydać jak już będziesz wymieniał mobo, proca itd. :D na twoim miejscu bym tak właśnie zrobił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

za proca,płyte i grafe dostajesz 450zł + 800zł ktore masz to 1250 zł na proc ,grafe i mobo.

 

Mobo- http://www.proline.pl/shop.php?prodid=DFI+CK8042-200M (320zł)

Proc- http://www.proline.pl/shop.php?prodid=AMD+64+3000%2B+939+V+B (450zł)

Grafa- http://allegro.pl/item99627685_leadtek_gef...klep_f_vat.html (530zł )

 

za 1300zł masz dobry sprzet , i dodatkowo z dobrym o/c :wink:

 

Oczywscie za uzywane czesci dasz o wiele mniej i moze starczy ci na 7600gt :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHo nie oplaca sie teraz przesiadac na s939. Za jakies 30 dni bedzie mial premiere sAM2. Jezeli planujesz wymiane sprzetu za rok to lepiej juz kupic jakis 6600GT badz (lepsze wyjscie) 6800XT z gwarancja moda na 16/6.

 

Nie lubie jak wmiawia sie ludzia aby zmieniali caly sprzet (bo de facto w twoim przypadku jedyne co moglbys "zabrac" na nowa platforme to ram, no i zasilka).

Moje zdanie: Jezeli czujesz, ze nie brakuje ci "mocy" na cpu a jedyne co ci troche kuleje to grafa to wez jakas grafike na AGP, jezeli jednak czujesz ze ogolnie brakuje ci (twojemu kompowki :wink: )"powera" to zastanow sie nad zmiana na jakas plyte z pci-e pod AMD badz Intela (kolejnosc alfabetyczna).

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu ma całkowitą rację odnośnie sensu zmiany platformy.

 

Co do wyboru karty, to musisz koniecznie kupować w tym jednym sklepie? jak Ci nie pasuje 6600GT, to na allegro dostaniesz przecież 6800xt 16/6 lub X800. Do tej platformy nie pakowałbym karty za więcej, niż 600-650zł, zależy jakie fsb masz ustawione w tym Athlonie.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko smiga standardowo :) mocy mi nie brakuje, jedynie grafika troche nie domaga w Heroes 5, w co moja dziewczyna gra " dzien i noc ", mysle ze teraz kupie Gf 6600 GT a za ok rok lub chwile dłuzej wymienie wszystko na całkiem nowy socket pod AMD. Musze zaznaczyc ze nie gram w gry typu Quake czy Doom, jedynie Far Cry ale to i na 9550 lata :), z ten gf 6600 Gt nie jest znowu az tak slaby zeby nie wtrzymac roku na przyzwoitej liczbie detali, choc moze sie myle :D

 

Co do tego sklepu...w szczecinie nie ma dobrych sklepów komputerowych a w tym kupuje juz 5 lat, wiec mam dobre ceny i znizki. No i kwestia sentymentu :D

 

Witam, jednak dzis ide po X 800 GTO :D chłopaki sie postarali i zalatwili

 

W koncu zamontowalem karte w komputerku, tylko rdzen mnie zastanawia nazywa sie R430, a gdzies czytalem ze te karty maja inny rdzeń, karta jest firmy Sapphire czerwony laminat wiecie cos o tej wersji ??

Edytowane przez Ne00n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...