Skocz do zawartości
Diablo666

Czy można ściągnać kompletne strony jak np tweak?

Rekomendowane odpowiedzi

Sciągnij sobie program Direct conect ++

Nie wiem czy ty wiesz ale DC++ to jest program P2P do ściągania plików. (coś ala Kazaa tylko że lepsze 8) )

Więc nic nie ma wspólnego ze ściąganiem całych witryn.

 

Do tego ja polecam Teleport Pro lub OfflineExplorer.

 

A całego serwisu tweak'a z forum i tak nie ściągniesz bo byś ściągał chyba z miesiąc (zajmuje napewno dużoooo GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij sobie program Direct conect ++

Nie wiem czy ty wiesz ale DC++ to jest program P2P do ściągania plików. (coś ala Kazaa tylko że lepsze 8) )

Więc nic nie ma wspólnego ze ściąganiem całych witryn.

 

Do tego ja polecam Teleport Pro lub OfflineExplorer.

 

A całego serwisu tweak'a z forum i tak nie ściągniesz bo byś ściągał chyba z miesiąc (zajmuje napewno dużoooo GB)

Takimi rzeczami jak sciaganie zajmie sie moj kumpel ale dzieki za rade 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywalem telporta i przesiadlem sie na offline explorer pro i wydaje mi sie ze jest lepszy od teleporta przynajmniej jesli chodzi o obsluge, ilosci funkcji dotyczacych zasysania i wogole jakos sie do niego przekonalem (do teleporta nie moglem :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem dokładnie(nie sprawdzałem) ale strony generowane dynamicznie nie da się chyba ściągnąć takimi programami - musiałyby "przepytywać" całą bazę danych...

czasem sie daje, niektore z nich (programow - np MOEP) maja takie cos co sie nazywa "harmonogram" i ustawiasz sobie co ile i jakie czesci strony ma programik pobrac (np. tylko zmodyfikowane rzeczy od jakiegos zalozonego momentu lub pliku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem dokładnie(nie sprawdzałem) ale strony generowane dynamicznie nie da się chyba ściągnąć takimi programami - musiałyby "przepytywać" całą bazę danych...

Teleportpro doskonale sobie radzi ;-) przynajmniej z serwisem forum.purepc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam kolejne pytanie odnośnie tego ściągania.

 

Chcę ściągnąć cały taki serwis, gdzie dostęp do stron jest po zalogowaniu się na stronie. Mam nam konto i na stronce ładnie się loguję, ale jak ściągnę ten owy serwis teleportem czy Ofllinem to gdy z dysku chcę przeglądać, to nie mogę, bo prosi o logowanie.

Gdy się zaloguję na stronach OFFLINE to przeżuca mnie automatycznie na strony ONLINE...

Próbowałem z ocjami hasła, wpisywałem w programie login i hasło, ściągałem i to samo, nic nie dawało efektu. Nooo, dwa razy mi się udało, ale potem już nie...

Jest tam pełno opcji, może ktoś wie jak to ustawić pod kątem loginu i hasła??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyslcie sobie co sie zacznie dziac jak tak zrobie na raz wiecej osob. Czy naprawde potrzebujesz calego tweaka na dysku? Czy nie wystarczy wchodzic normalnie wyszukac tego co Cie interesuje i przeczytac ?

 

No chyba, ze masz modem, to inna sprawa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...