Skocz do zawartości
elh

Kto jedzie na Komputer Expo?

Jedziesz?  

  1. 1. Jedziesz?

    • Tak
      9
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 21 - 24 stycznia 2003 odbędą się w Warszawie Narodowe Targi Teleinformatyczne KOMPUTER EXPO 2003, wybiera sie ktos?

Ja osobiscie chyba nie jade, ale to nie znaczy, ze nie mozna zorganizowac spotkania tweakowcow, przy okazji zwiedzania targow...

Na

stronie komputer expo mozna chyba sie bylo zapisac czy cus lae to juz jakby nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade 22 zeby zobaczyc Chip Masters :D

Szkoda tylko ze nie jest to robione w Palacu Kultury bo do tego expo teraz bedzie makabryczny dojazd. Bylem tam w zeszlym roku jak sie decydowalem na liceum i poprostu to jest na jakims takim zadupiu ze trza bedzie isc z 1km zeby znalesc miejsce parkingowe :?

Ale musze tam pojechac bo juz podkladka mi sie rozwala :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy się nie wybierają niewiele tracą. Właśnie stamtąd wróciłem i jest jeszcze gorzej niż rok temu. :(

Znacznie mniej wystawców i ciekawych rzeczy do obejrzenia.

 

To na co liczyłem, czyli prezentacja WLANa IEEE802.11g w firmie Fen nie mogła się odbyć, bo sprzęt poleciał do Peru zamiast do Polski i jeszcze jest na cle..

 

Moją uwagę przykuły jedynie fajne gadżety na USB2.0/FireWire i akcesoria do iPAQów (również firma Fen) oraz fajne premodowane obudowy firmy CHYANG FUN INDUSTRY (aluminiowe, szyba z boku i przedni panel z plexi z wyprowadzeniami usb i firewire).

 

Widzę że czasy z połowy lat 90tych kiedy to można było cały dzień chodzić po komputerexpo nie wrócą już nigdy.. Teraz pół godziny to max (wliczając kilka rozmów z handlowcami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...