Skocz do zawartości
-=virus=-

Pentagram Qc-80 Cu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie dawno nabyłem takiego pentka (używanego) bardzo okazyjnie

mam pytanie do Was jak go mocujecie na s. A?

wiemy że trzeba założyć ta obramówkę i przykręcać równomiernie

raz z jednej raz z drugiej ale jak mocno go przykręcać?

max? ile się da tzn. do momentu że się zapinka zetknie z tą obramówką?

i jeszcze jedno czym mogę nasmarować wiatrak bo po ściągnięciu i odklejeniu tylniej naklejki widzę że ma sucho

margaryna może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie dawno nabyłem takiego pentka (używanego) bardzo okazyjnie

mam pytanie do Was jak go mocujecie na s. A?

wiemy że trzeba założyć ta obramówkę i przykręcać równomiernie

raz z jednej raz z drugiej ale jak mocno go przykręcać?

max? ile się da tzn. do momentu że się zapinka zetknie z tą obramówką?

i jeszcze jedno czym mogę nasmarować wiatrak bo po ściągnięciu i odklejeniu tylniej naklejki widzę że ma sucho

margaryna może być?

buehehehehehe na prawde dobre... :lol2: Moze jeszcze kawałek kiełbasy wrzuc łozyskom, a co. :P Wentylatory smaruje się smarem maszynowym, zadnym olejem bartkiem z ósmego tłoczenia, ani maragryną. Dokręcaj do czasu az cooler bedzie siedział mocno i nie ruszał się na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masło i margaryna są do smarowania kromek(ewntualnie bułek :P ) a nie do wiatraczków, ja do wentyli używam takiego zielonego smaru zmieszanego z olejem, tak by całość miała konzsytencje półpłynną (ok 75% smaru + 25% oleju). Dobrze nasmarowany wiatrak jest dużo cichszy niż nienasmarowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krec spokojnie srubki do oporu!

Aż z rdzenia zrobisz papkę :mellow:

Sam miałem kiedyś soc. A i pentka kręć do momentu aż Pentuś nie będzie się kiwał i będzie pewien siedział stabilny. Ale nie do oporu bo w pewnym momencie zwalisz procka. Do oporu to w przypadku innych slotów ale nie A gdzie rdzeń jest odsłonięty. No chyba że ktoś sobie zdejmie IHS :) ale to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalbym tego,gdybym tego nie przerabial!

 

Zobacz w moja sygnaturke i o dziwo jest to SOC A i PENT 120....

 

Sciagalem i zagkladalem ta 120 wiele razy ,za kazym razem krecac do oporu, bez zadnych ceregieli!

Edytowane przez erOl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co Ci mozna jeszcze poradzic!

 

Rob jak uwazasz!

 

Ja sie wypowiedzialem jak ja robie, potwierdzila to inna osoba!

 

Dla mnie temat zamkniety, bo nie ma co sie dluzej rozwodzic nad przykrecaniem radiatora!

Edytowane przez erOl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co Ci mozna jeszcze poradzic!

 

Rob jak uwazasz!

 

Ja sie wypowiedzialem jak ja robie, potwierdzila to inna osoba!

 

Dla mnie temat zamkniety, bo nie ma co sie dluzej rozwodzic nad przykrecaniem radiatora!

hehe dokladnie ja swojego pentaka jeszcze kiedys na soc A sciagalem i zakladalem z 10 razy i prawda jest taka ze do oporu dokręcic go mozna znaczy nie na hamca, no i najwazniejsze to zeby bylo rowno dokrecony i zasada podstawowa najpierw jedna srubke troche wkrecic pozniej drugą i tak powolii :) ogolnie montaz jest troche dziwny ten nowe NXC na np 939 juz sa troche przyjemniejsze w montazu chociaz demontaz orginalnej podstawki tez jest troche wkurzający .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...