Skocz do zawartości
DoThAn

Problem Z Wyborem łącza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

ostatnio mój kolega wyjechał do anglii jest tam juz 3 miesiąc i teraz wraca 25 maja tylko na tydzień bardzo mnie prosił żebym zorientował sie jakie łącze mógł by w domu założyć aby jego mama mogła z nim pogadać poprzez skayp'a w domu nie mają telefonu wiec można <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś z dialogu lub coś z Tp.sa

proszę o odpowiedzi

może ktoś z Was ma łącze neostrady i gada poprzez skayp'a ? chodzi tylko o to żeby nie zrywało połączenia te łacze będzie służyć tylko do rozmów audio

 

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tepsy to dość drogo będzie wychodzić tel + neo ,a i w Dialogu pewnie podobnie jest (domyślam się tylko)

Może raczej jakaś radiówka,kablówka.Popytaj ludzi mieszkających w jego pobliżu,pewnie wiedzą coś więcej na temat dostępu do netu.Lepsza mniejsza prywatna sieć niż "firmowe molochy",w tych ostatnich to mają cię głęboko w d... nie ma nawet z kim zbytnio gadać na temat jakości łącza.W TP to zapomnij ,że cokolwiek załatwi w tydzień.

Z tego co zauważyłem to Skype ciągnie jakieś 5KB w jedną i 5KB w drugą stronę.

Łącze 128 kbps to minimum jakie musi mieć.

Edytowane przez securite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ostatnio mój kolega wyjechał do anglii jest tam juz 3 miesiąc i teraz wraca 25 maja tylko na tydzień bardzo mnie prosił żebym zorientował sie jakie łącze mógł by w domu założyć aby jego mama mogła z nim pogadać poprzez skayp'a w domu nie mają telefonu wiec można <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś z dialogu lub coś z Tp.sa

proszę o odpowiedzi

może ktoś z Was ma łącze neostrady i gada poprzez skayp'a ? chodzi tylko o to żeby nie zrywało połączenia te łacze będzie służyć tylko do rozmów audio

 

z góry dziękuje

Ja mam 128/128 i Skype spokojnie chodzi bez żadnych przerw w transmisji. Edytowane przez Vieri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

mi ostatnio wlaczyl sie limit w neo , i na downloadzie 32kbit/sek skype spokojnie dzialal bez przyciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...