Skocz do zawartości
Gość Bio

Martial Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

http://eng.doonline.co.kr/main.php

 

od wczoraj zacząłem grać :] gra jest darmowa i nawet nie przynudza :] wszystko się dzieje w starożytnych Chinach. Dość ciekawy jest system przeliczania kasy:

kasę dzielimy na 3 cześci - złoto, srebro i brąz.

zbieramy tylko brąz. gdy będziemy mieli go 1000 to zamienia nam się na 1 jednostkę srebra. gdy będziemy mieli 1000 srebra zamienia nam się na 1 złota. Wg. mnie bardzo ciekawe rozwiązanie :] (nie ma się wtedy 10000000000000000000000 kasy ;p ) ktoś by zagrał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://eng.doonline.co.kr/main.php

 

od wczoraj zacząłem grać :] gra jest darmowa i nawet nie przynudza :] wszystko się dzieje w starożytnych Chinach. Dość ciekawy jest system przeliczania kasy:

kasę dzielimy na 3 cześci - złoto, srebro i brąz.

zbieramy tylko brąz. gdy będziemy mieli go 1000 to zamienia nam się na 1 jednostkę srebra. gdy będziemy mieli 1000 srebra zamienia nam się na 1 złota. Wg. mnie bardzo ciekawe rozwiązanie :] (nie ma się wtedy 10000000000000000000000 kasy ;p ) ktoś by zagrał? :D

grlupia gra, ma slaba grafike, i znowu te chinskie krajobrazy ( kal online, silkroad - bleee ), chociasz ciekawe sa bronie np koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasę dzielimy na 3 cześci - złoto, srebro i brąz.

zbieramy tylko brąz. gdy będziemy mieli go 1000 to zamienia nam się na 1 jednostkę srebra. gdy będziemy mieli 1000 srebra zamienia nam się na 1 złota. Wg. mnie bardzo ciekawe rozwiązanie :] (nie ma się wtedy 10000000000000000000000 kasy ;p ) ktoś by zagrał?

Nie grałeś chyba w World of Warcraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow mi się nie podoba... widziałem u kumpla... nothing special...

Chyba priv. Dołączona grafika

 

MH nie jest tak wcale zle oceniana (na mmorpg.com - 7,2), ale ja nie cierpie tych samurajskich klimatow.

Poza tym watpie, zeby bylo tam cos rewolucyjnego, patrzac nawet na strone, wyglada jak jeden z tysiaca klonow koreanskich/japonskich/chinskich gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba priv. Dołączona grafika

To co, WoW sie musi z definicji kazdemu podobac? :huh: Mi tez sie nie podoba, ale ja jestem innym przypadkiem, bo uwazam wszystkie MMO jak leci za denne gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, WoW sie musi z definicji kazdemu podobac? :huh: Mi tez sie nie podoba, ale ja jestem innym przypadkiem, bo uwazam wszystkie MMO jak leci za denne gry ;)

No wiesz, ja nie lubie symulatorow wedkarstwa, chocby najlepszy byl to mi sie nie spodoba. Wiec sie nie wypowiadam na ten temat, bo to nie ma sensu. ;]

 

 

Co do wow'a , nie musi sie kazdemu podbac to fakt, ale musi sie podobac kazdemu fanowi mmorpg, moze klimat nie odpowiadac, ale wow jest genialny, wprowadzil na rynek duzo innowacji itp.

Nie ma lepszej gry w tej dziedzinie na rynku. Moze eq2 kiedys mu dorosnie do piet, narazie niedawno wprowadzili raczkujacy system pvp. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba priv. Dołączona grafika

No cóż.. kumpel gra na serwerkach Blizza i buli co miecha ileśtam kasy... tja... priv jak nic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. kumpel gra na serwerkach Blizza i buli co miecha ileśtam kasy... tja... priv jak nic ;p

Nie przejmuj sie tak, to byl zart. Dołączona grafika

 

Wow jest obecnie najpopularniejszym mmorpg z swiecie fantasy, swiadcza o tym chocby statystyki, rozumiem ,ze nie kazdemu sie podoba, ale jednak ta gra jest najlepsza w swojej klasie, miliony much nie moga sie mylic. Dołączona grafika

 

Ta gra ktora podales na starcie przegrywa w wowem, bo jest bardzo prosta i schematyczna, jak tysiace podobnych jej klonow jak juz pisalem. Jesli ona Ci sie podoba, to chyba tylko z tego powodu, ze jest darmowa.

IWesz co to by bylo, gdyby wow byl darmowka, liczba zgonow na calym swiecie wzrosla by kilkusetkrotnie jak nie lepiej. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie tak, to byl zart. Dołączona grafika

 

Wow jest obecnie najpopularniejszym mmorpg z swiecie fantasy, swiadcza o tym chocby statystyki, rozumiem ,ze nie kazdemu sie podoba, ale jednak ta gra jest najlepsza w swojej klasie, miliony much nie moga sie mylic. Dołączona grafika

 

Ta gra ktora podales na starcie przegrywa w wowem, bo jest bardzo prosta i schematyczna, jak tysiace podobnych jej klonow jak juz pisalem. Jesli ona Ci sie podoba, to chyba tylko z tego powodu, ze jest darmowa.

IWesz co to by bylo, gdyby wow byl darmowka, liczba zgonow na calym swiecie wzrosla by kilkusetkrotnie jak nie lepiej. Dołączona grafika

Bo ja wiem, Blizz ma dużo kasy i reklame. Jak dla mnie Lineage2 jest dużo lepszy i z tego co wiem gra w nią mniej wiecej tyle samo osób co w Wow-a. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie większość mmo trochę przegrywa na starcie z wow'em... wszystko przez marketing...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...