Skocz do zawartości
neo9387

Grill Na Wentylator ?

Rekomendowane odpowiedzi

neo9387 czy istniałaby mozliwość zrobienia grila drucianego lub pseudo drucianego na papsta 17/15 ?

hmmm moze i dalo by rade ale to nieodemnie zalezy ja jestem posrednikiem zrob wzor taki konturowy w paint czy cos albo znajdzie gdzies na net i podaj dokladne wymiary obod wiatraka odleglosc od srobek itp czyli tysunek techniczy bo do 90x90 80x80 120x120 mam ale do tego nie pozatym niewiem czy by sie oplacalo robic na zamowienie 1szt. takiego grilla jak bym bylo wiecej to ciezko to zapewne bedize sprzedac bo i wymiar niestandardowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok szefie da się zrobić, może i wymiar nie standardowy, ale w frakcji chłodniczej to bardzo popularne wentyle, więc nie sadze, że to zamówienie na 1szt. ;)

Edytowane przez muciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko podczepie sie pod temat z mojim pytaniem: wiecie skad mozna dorwac maskownice na wiatrak ? Taka jaka montuje Chieftec w swoich obudowach na bocznych panaelach ?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze maskownica do glosnikow jest zbyt mala jak na caly bok obudowy :) a siatka tuningowa ma duze "oczka" - otwory :( wiec ni w pi ni w drzwi ... ale szukam juz producenta maskownic do glosnikow i moze mi sie uda zalatwic caly arkusz takowej czarnej maskownicy z malymi otworami ... ale moze ktos bedzie wiedzial gdzie ja kupic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze maskownica do glosnikow jest zbyt mala jak na caly bok obudowy :) a siatka tuningowa ma duze "oczka" - otwory :( wiec ni w pi ni w drzwi ... ale szukam juz producenta maskownic do glosnikow i moze mi sie uda zalatwic caly arkusz takowej czarnej maskownicy z malymi otworami ... ale moze ktos bedzie wiedzial gdzie ja kupic ...

Wiem...to był tylko przykład. Co do siatki tuningowej to lepiej przejść sie do sklepów z tunningiem samochodów. Muszą mieć siatki z mniejszymi oczkami bo kilkukrotnie widziałem modyfikacje samochodów właśnie z takimi siatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko gdzieś jest, da sie załatwić.. tylko gdzie :D. Nieraz na sklepowych wystawach widać blachy które świetlnie by się nadały do czegoś... ale jakoś tak głupio pytać sprzedawcy obuwia skąd wziął taką blachę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko gdzieś jest, da sie załatwić.. tylko gdzie :D. Nieraz na sklepowych wystawach widać blachy które świetlnie by się nadały do czegoś... ale jakoś tak głupio pytać sprzedawcy obuwia skąd wziął taką blachę :D

HEHEHEHE :) :D

 

No wlasnie szukam producenta maskownic ... moze ktos robi je w Polsce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE :) :D

 

No wlasnie szukam producenta maskownic ... moze ktos robi je w Polsce ...

A mój sąsiad ma głośniki altus i tam cała przednia maskownica jest z takiej poziurawionej blachy jak te co na zdjęciach wcześniej.

Tak więc szukaj u tonsila.

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może by faktycznie podejść do sprzedawcy w sklepie i zapytać jaka firma mu robiła lady np... czy wystawę na której znajduje się fajna blacha... A potem udać się do tej firmy i tam dalej popytać, odkupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiej sie smiej ... ale naprawde ciezko znalezc taka maskownice :( dzwonilem juz do Tonsila ale nie wiedza (bynajmniej handlowiec) co i jak :( chyba zostane przy innej opcji - nie bede robil calego boku z maskownicy tylko zrobie wyloty wentyli zakryte malymi maskownicami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o kształty.. tylko taki grile sa już oklepane.. są inne sposoby zamaskowania wlotu wiatraka... Jak ktoś robi prostego moda to może mu grill się przyda.. ale ja np nie widzę miejsca na takie coś w mojej obudowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...