Skocz do zawartości
Excray

Jak Zainstalować Windowsa Po Linuxie?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zainstalowanego Auroxa a teraz za chorobę nie mogę zainstalować windowsa. Cos jest nie tak z sektorem rozruchowym. Próbowałem już fixmbr i fixboot i dalej nic. Ktoś mi pomoże?

Z góry dziękuję

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zainstalowanego Auroxa a teraz za chorobę nie mogę zainstalować windowsa. Cos jest nie tak z sektorem rozruchowym. Próbowałem już fixmbr i fixboot i dalej nic. Ktoś mi pomoże?

Z góry dziękuję

Adam

włóż płytke z instalatorem knopixa (albo innej dystrybucji), załóż nową partycje fat32 i na niej instaluj :] powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też możliwe, że windows nie wstaje, bo jest zainstalowany na drugim dysku i się buntuje. W lilo jak dobrze pamiętam (albo w grubie) się go jakoś oszukiwało, ale nie pamiętam jak. Google w tym napewno pomogą.

 

p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się. Po prostu wyskakiwał błąd, żebym włożył jakiś bootowalny nośnik. musiałem troche powalczyć z FDISKiem i w końcu się udało, ale zeszły mi ze 3 godzinki na tym. Teraz jest już wszystko w porządku. Ale na innym kompiku mam jeszcze gorszy pzypadek. Tam nawet FDISK i inne cuda nie pomagają. Windowsa zainstalowałem już nawet przenosząc ten dysk do innego komputera, a na tym dalej nic. Komunikat o braku systemy, albo że jest uszkodzony. A jeszcze przedtem był system i wszystko było w porządku. Dopiero przy instalacji nowego wyszły takie kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zalecal zainstalowac VMServer (darmowy). Potrzebny bedzie ci >1GB RAM ale jest najlepsza opcja wrt bezpieczenstwa.

 

Mozesz robic takie zeczy.

 

Uzywam Mandriva 2005LE ale za 26 godzin mi sie skonczy downlodowanie SuSE 10.1 DVD B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...