Skocz do zawartości
Ombre

1k Zł- Procek, Płyta, Ram, Grafa.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czas wywalic ten złom z podpisu :) Zmianiam procesor, plyte glowna, ramy i k. grafiki. Mam 1000zł ;] Wiem że to mało, na dodatek chce sie wepchac na s. 939 & pci-e :> Mysle nad:

-AMD Sempron 3000+ (360zł)

-Asrock (ten z agp i sata) (220zł)

-512mb ram 400mhz (150zł)

-grafa hm... 6600ge? 7300? moze jakis radek? (300zł)

Co sądzicie o tej propozycji? Z gory thx za odpowiedzi :)

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grafe możesz zostawić i jak dozbierasz kase kupić 7600gt albo co innego ;) Sprzęt dobry wybrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzęt dobry , tylko poszukaj na www.skapiec.pl , tam możesz tego asrocka np za 190zl wyrwać...ram poszukaj na forum , może kupisz jakies geil'a za 130zl , zdażają sie i takie , a idą wysoko , proc można przy odrobinie szczęścia wyrwać za 320zl , ogólnie troche se spuścisz , a w zamian kup lepszą grafę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock K8 939Dual-SATA2 [209 zł]

Venice 3000+ OEM [419 zł]

1GB DDR PC3200 CL3 [269 zł]

 

W sumie prawie 900 złotych. Z grafiką również proponuję się wstrzymać i dozbierać do GF 7600GS [490 zł] lub GF 7600GT [745 zł]. IMHO warto kupić 1GB RAM i szybki procesor (bez grafiki) niż wszystko średniackie. Swoją drogą na swoim Tytanie z pewnością zagrasz w większość gier ;) Bardzo prawdopodobne, że w tej większości będzie Oblivion (choć wymaga 128MB pamięci na karcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venice, chyba wybiore Twój zestaw tyle że z 512mb pamieci i bez karty grafiki, narazie pojade na gf 3ti, a jak dostane jakas kase to dokupie grafe + 512mb ram :) Poprostu rozłoże to w kosztach ;]

Btw. Takie pytanie, slyszalem ze wychodzi niedlugo socket AM2 no i wydaje mi sie ze w tej chwili ceny 939 powinny spasc? jak sadzicie?

Aaaaaaaaaa..... panowie zapomniałem o jednym, komp ma być bezgłośny, jakie polecacie chlodzenie? na venica? "stary" dobry ac freezer 64?

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venice, chyba wybiore Twój zestaw tyle że z 512mb pamieci i bez karty grafiki, narazie pojade na gf 3ti, a jak dostane jakas kase to dokupie grafe + 512mb ram :) Poprostu rozłoże to w kosztach ;]

Btw. Takie pytanie, slyszalem ze wychodzi niedlugo socket AM2 no i wydaje mi sie ze w tej chwili ceny 939 powinny spasc? jak sadzicie?

Aaaaaaaaaa..... panowie zapomniałem o jednym, komp ma być bezgłośny, jakie polecacie chlodzenie? na venica? "stary" dobry ac freezer 64?

Najlepiej jego wersja Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...