Skocz do zawartości
FrIkO

F.e.a.r Extraction Point

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem też w tym miejscu , dodatek jest lepszy niż podstawka tylko gożej chodzi.

 

Schiz jest więcej jak w podstawce i są lepsze :) , teksty kolesi mnie zabijają :)

 

Kolo z drużyny karze kolesiowi iść obadać gdzie jestem a on " No Faken Way" dopiero po jakimś czasie wykonał rozkaz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świetnej "podstawce" byłem pewny, że Extraction Point będzie równie świetny i co? Nie myliłem się. Pomimo w/g mnie ciut słabszej fabuły gra się bardzo przyjemnie. Schizy i inne elementy straszące są na najwyższym poziomie. Podobnie jak w "podstawce" strach nie jest wzbudzany w graczu tylko poprzez wyskakujących przeciwników zza ściany (za co wielki plus). Dźwięk - pierwsza klasa, grafika - taka jak w poprzedniku, jednak coś gorzej chodzi. Ogółem gra jest najlepsza w swojej klasie. Każdy kto grał w FEAR'a powinien zagrać w dodatek.

 

P.S. Moment z telefonem w magazynie poprostu miażdży ;)

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. ;] Chociaz jeszcze nie przeszedlem gry (zapewne juz niedlugo sie skonczy, bo juz 5 level) to moge z czysytm sumieniem napisac, ze gra spelnila moje oczekiwania. :P Nawet lepiej mi sie gra niz na podstawce. :ploom: :D

Duzo akcji, dynamika jak zwykle na najwyzszym poziomie, straszonko tez bardzo fajne, czyli jednym slowem ----->wypas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka jak tam u panow z wydajnoscia?? Podstawka smigala az milo a teraz dodatek szkoda gadac....

w tescie Min. 18fps Avg.35 max.60fps wszystko na medium a jakos jak odpale pierwsza misje to sie grac nie da :/ No i jeszcze mam buga bo mam przezroczyste drzwi tylko klamki widac :/ a mialem takiego smaka na ten dodatek.

FEAR rulez!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek chodzi troszke gorzej niż podstawka

w międzyczasie wydano stery, które poprawiają wydajność ... niestety tylko w teściku - w grze nie ma różnicy

Edytowane przez lukaxz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka jak tam u panow z wydajnoscia?? Podstawka smigala az milo a teraz dodatek szkoda gadac....

w tescie Min. 18fps Avg.35 max.60fps wszystko na medium a jakos jak odpale pierwsza misje to sie grac nie da :/ No i jeszcze mam buga bo mam przezroczyste drzwi tylko klamki widac :/ a mialem takiego smaka na ten dodatek.

FEAR rulez!!

Ja gram na 6600GT i jest dobrze chociaż w niektórych miejscach klatki spadają do 19

jak podkręce grafike to mam w tym samym miejscu 23

A normalnie to cały czas 30-40 fps.

Detale all max w 1024x768 tylko bez miękich cieni i textury medium

Min. 24fps Avg.39 max.75fps

a w procentach

7% 68% 24%

po podkręceniu

0% 65% 35%

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 6600GT i jest dobrze chociaż w niektórych miejscach klatki spadają do 19

jak podkręce grafike to mam w tym samym miejscu 23

A normalnie to cały czas 30-40 fps.

Detale all max w 1024x768 tylko bez miękich cieni i textury medium

Min. 24fps Avg.39 max.75fps

a w procentach

7% 68% 24%

po podkręceniu

0% 65% 35%

Jasne. To ja w podstawce na 7600GT mam problemy przy tych detalach B-) Kolejny bajkopisarz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz podstawka na 6600gt zasuwa ładnie , dodatek jest znacznie bardziej ramożerny - wykorzystanie pamięci czasami było większe o 50% względem podstawki. Jeżeli podstawka słabo ci chodzi na 7600gt to coś musisz mieć nie tak.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w podstawke na 6600 non-GT tez gralem bez problemu na jednakowych ustawieniach aktualnie podstawka smiga jak kiedys (medium 1024x768 ok.20-25fps) a dodatek na tych samych ustawieniach sie krztusi i dusi choc w tescie wiecej wyciaga fps (ten test jakis dziadowski) chyba 512MB ramu mnie zmusi do grania na low a ja nie uznaje grania na low (po to sa nowe gry zeby ladnie wygladac a do ogladania byle czego to sobie stara gierke odpale) pora dokupic 1Gb ramu bo robi sie ciezko (Gothic3 i NWN2 w zanadrzu :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz podstawka na 6600gt zasuwa ładnie , dodatek jest znacznie bardziej ramożerny - wykorzystanie pamięci czasami było większe o 50% względem podstawki. Jeżeli podstawka słabo ci chodzi na 7600gt to coś musisz mieć nie tak.

Tja miałem 6800GT i też nie było dobrez. Więc nie mów, że mam coś nie tak.

 

Oczywiscie ja pisze o właczonym FA i AA :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja miałem 6800GT i też nie było dobrez. Więc nie mów, że mam coś nie tak.

 

Oczywiscie ja pisze o właczonym FA i AA :)

:lol:

max detale to nie konieczne dodatkowo FA AA :-P Ja srednio wyciagalem ~30fps'ów w podstawce na 1024 i all high z softshadow'ami (tyle ze w niektorych miejscach wtedy lubi spasc do 18).Generalnie grałem j.w. bez softshadow'ów.

W dodatek niedlugo zagram i zapowiada sie na kolejne zerwane nocki B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, it's done :]

 

Po pierwsze rekordowo krótki. Grałem z 2 dni po nieco ponad godzinkę, wczoraj nie miałęm czasu w dzień to w nocy strzeliłem sobie godzinke i dziś miałem 6 interval, który przeszedłem też w mniej więcej godzine. W sumie daje to nam 4 h 30 min rozrywki nie przebiegając planszy tylko idąc w normalnym tempie do przodu. Jak dla mnie to duuużo za mało bo jakby mieć cały dzień wolny to wstając rano w południe mamy po grze.

 

Co do S.T.R.A.C.H.u - mnie jakoś takie sceny nie straszą owszem były z 3 akcje gdzie zaciekawił mnie klimat, mistrzowskie wykonanie scen ale żebym bał się grać dalej :)

 

W sumie to dodatek był takim wyjaśnieniem tego czego w podstawce nie uraczyliśmy. Ot dodatek do f.e.a.r nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem, jak dobrze mi się przypomina długość gry jest zbliżona do podstawy.

Gierka nie jest ani lepsza ani gorsza, jest dokladnie na takim samym poziomie jak podstawa. Bardzo przyjemnie się grało, muzyka bardzo fajna...

Troche za dużo apteczek na extreme jest (podobnie było w podstawie), ale i tak trochę utrudnili grę, w pewnym momencie nie miałem czym strzelać ;)

 

Dla mnie FEAR jeżeli chodzi o "strach" jest na podobnym poziomie jak było to np. w Doom3. Czyli niby coś tam gdzieś, ale jak... bo czego ? W tym przypadku nagiej panienki... czy duszków ? :)

 

W podstawę grałem na trochę gorszym kompie, teraz ustawiłem wszystko na max, roz. 1280x960 AAx4, Anizox16 no i nawet ładnie chodziło, co prawda czasami spadało (2 momenty) poniżej 10 fps, ale to tylko jak się spojrzałem w dany kierunek.

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie w dodatek zagrac nie moge bo podstawa FEARa mam wersje polska :cry:

 

no chyba ze ktos wie jak zrobic zeby odpalic ang dodatek z podstawa FEARa pl

Jak to nie możesz? Ja mam FEAR'a w wersji polskiej, a w dodatek moge śmigać ;) Żeby wgrać dodatek do polskiej wersji musisz zainstalować pacza do polskiej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BilGejtZ

Ktoś mógłby wrzucić wpisy z rejestru wskazujące, że jest zainastalowany FEAR (podstawowy)? Najlepiej 1.00.

 

Proszę o to, ponieważ miałem FEAR-a na cd-kach i zrobiłem własną instalkę, jednak wpisy nie pokrywają się z tymi oryginalnymi od Vivendi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BilGejtZ

Wczoraj zassałem tego F.E.A.R'a Extraction Point + fear_update_engb_100-107_108 i jak chce włączyć to mi coś takiego wywala, spotkał się ktoś z takim czymś?

 

http://img396.imageshack.us/my.php?image=fearjt2.jpg

Spotkał się ktoś z czymś takim, że jak byk pisze o emulacji zabezpieczeń, a w trayu ikonku daemona :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z czymś takim, że jak byk pisze o emulacji zabezpieczeń, a w trayu ikonku daemona :D ?

A co Ty się spodziewasz :) Jak się nawet nie zna podstaw angielskiego to trudno "otczytać komunikjat po angjelsku" no nie? ;)

 

Ja dziś zaczynam moja przygodę z FEARem EP. Mam nadzieje że CDPROJEKT wgrał update'a na płytke i instalując nie bede musiał sciagać z netu plikow :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BilGejtZ

Czy ktoś może uraczyć mnie wpisami FEAR-a? Powinny być w:

  • [regedit] HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE
  • [regedit]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
  • #:\Program Files\InstallShield Installation Information
Jeśli ktoś może to zrobić proszę o kontakt przez PW lub gg 4701594.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...