Skocz do zawartości
B3T0N

PROSZE O POMOC!!!!! BO PRZEGRAM ZAKLAD! :(

Rekomendowane odpowiedzi

otoz zalozylem sie z chlopakiem mojej siostry o 0,7L mocnego napoju :

 

wyglada to tak :

 

mam zadanie znalezc co to za firma wydaje samochody ktore nie maja nazw jako takich , tylko podane sa litraze silnikow - nic pozatym

 

z czego sie dowiedzialem to pierwsza litera to A i ostatnia litera to A , czyli firma ma nazwe A.......A

 

 

nastepna wskazowka , ze mam tego szukac w koncernach amerykanskich , lecz auto jest na licencji "azjatyckiej".....sam nie wiem juz , a musze dac odpowiedz dzisiaj o godzinie 21.15 - PLEASE POMOZCIE :) - jak cos to sie podziele nagroda :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie pewnie chodzi o jakas firme tunningowa :P

Nie ma takiego producenta samochodow, ktory produkuje samochody "nienazywajace sie" :D

Mam kilka typow. Jako, ze mogles pokopac troszke z tym, ze nazwa sie konczy rowniez na "A" wiec podam kilka mozliwosci.

Abarth, AMG, Alpina,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie pewnie chodzi o jakas firme tunningowa :P

Nie ma takiego producenta samochodow, ktory produkuje samochody "nienazywajace sie" :D

Mam kilka typow. Jako, ze mogles pokopac troszke z tym, ze nazwa sie konczy rowniez na "A" wiec podam kilka mozliwosci.

Abarth, AMG, Alpina,

Przecież BMW się nie nazywają...mają tylko serię, gdzie pierwsza cyfra oznacza model, dwie następne pojemność, i ew. dodatkowe oznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jak w koncu sie skonczylo. kto wygral?

WYGRALEM!!!!!!!

 

 

ale za to co wygralem !!!! zamiast nedznego 0,7L to 1L ABSOLUTA!!!!! ahhhh nie moge sie doczekac weekendu :P

ale w koncu to byla acura czy nie?

 

oczywiscie ze acura - wspomnialem troszke wyzej o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...