Skocz do zawartości
kain-x

Inwigilacja I Sp2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem na forum ale nie znalazłem <_<

Znajomy "informatyk" parę dni temu powiedział że SP2 jest be, itp. bo jest w nim pełno ukrytych narzędzi do inwigilacji naszego kompa, m. in. takie dzięki którym MS może łatwo sprawdzić czy nasz XPek jest legalny czy nie. Z tego co ja słyszałem to nie ma większego znaczenia czy to SP1 czy SP2, jak będą chcieli to przy jednym i drugim bez problemów nas namierzą. Dlatego jesli ktoś wie coś więcej na ten temat to z góry THX za odpowiedz.

Edytowane przez kain-x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura... wyobraz sobie gdyby microsoft mial scigac te kilka/kilkanascie milionow ludzi na swiecie korzystajacych z nielegalnego softu tej firmy.Ogolnie nikt na forum nie popiera piractwa, regulamin zabrania o rozmawianiu na ten temat, piratom nie pomagamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie Twoje rozmowy telefoniczne są podsłuchiwane. I co z tego ? Na świecie jakieś 2 mld ludzi żyją w jakiej takiej cywilizacji czyli z dostępem do technologii, i inwigilacja ich wszystkich nikomu się nie opłaca. Natomaist jeśli naprawdę boisz się kontroli działań i myśli, to zainteresuj się działaniami naszego rządu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem na forum ale nie znalazłem <_<

Znajomy "informatyk" parę dni temu powiedział że SP2 jest be, itp. bo jest w nim pełno ukrytych narzędzi do inwigilacji naszego kompa, m. in. takie dzięki którym MS może łatwo sprawdzić czy nasz XPek jest legalny czy nie. Z tego co ja słyszałem to nie ma większego znaczenia czy to SP1 czy SP2, jak będą chcieli to przy jednym i drugim bez problemów nas namierzą. Dlatego jesli ktoś wie coś więcej na ten temat to z góry THX za odpowiedz.

 

No to rzeczywiscie jest to "informatyk".

 

Legalnosc systemu mozna sprawdzic tylko za pomoca dodatkowych programów, na których instalacje msi się zgodzic uzytkownik. W tej chwili są 3 grupy takich programów, kontrolka dla windows update(masz pirata, nie korzystasz z WU), aktualizacja informujaca uzytkownika przy logowaniu/wylogowaniu i podczas pracy w systemie o tym ze korzysta z pirata - instalowana przez WU....

Wbudowana funkcja w nowe programy MS(IE7, defender) - masz pirata, nie korzystasz z nowych programów MS.

Nie instalujesz kontrolki z WU, jednej aktualiacji, nowych programów > MS nie wie nic o twoim systemie. A w sumie t oi tak nic nie wie, bo informacje pochodzace z narzedzi do sprawdzania legalnosci nie są do niczego wykorzystywane. Te funkcje mają tylko nie pozwolic piratom korzystac z wybranych funkcji systemu, nowych programów itp i ich informowac o tym ze maja nielegalne wersje systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...