Skocz do zawartości
kemyl3

Jaki Zasilacz Do Podkręcania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytajacych :D Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem nowej karty graf. (prawdopodobnie Radeon 9550) no i chciałbym ją podkręcić :D Ale w moim złomie (mówię dosłownie) mam ok. sześcioletni zasilacz 300W firmy MegaBajt. Czy taki zasilacz wystarczy mi zeby podkręcić Radka ?? Odpiszcie jak najszybciej. Z góry dzienkuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim budrzetem to tylko forton 400, pociagnie nawet 2x7900 ;)

tak? fortron 400 ktory ma 15A na 12v i jest przystosowany do starych kompow bo ma mocne 3.3V i 5V?

 

to, ze ma wiecej W, nie znaczy ze jest lepszy, ech nie piszcie jak nie wiecie o czym mowicie :> bo costam uslyszeliscie ze dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greg505, maciek2107

Żaden z Was nie ma jak na razie racji ;], bo kemyl zapomniał podać dokładny konfig ;].

kemyl napisz dokładnie co masz w kompie my tu nie wróżki ;] - jeżeli masz jakiegoś starszego kompa to najważniejszy jest model płyty głównej.

 

Edit

Dopiero teraz doczytałem: greg505 2x7900 to on może pociągnąć, ale do grobu ;]

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak? fortron 400 ktory ma 15A na 12v i jest przystosowany do starych kompow bo ma mocne 3.3V i 5V?

 

to, ze ma wiecej W, nie znaczy ze jest lepszy, ech nie piszcie jak nie wiecie o czym mowicie :> bo costam uslyszeliscie ze dobry :)

a przeczytaj pierwszego posta, autor tematu pisze o swoim 'zlomie' wiec na 100% procek nie ciagnie z linii 12v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greg505, maciek2107

Żaden z Was nie ma jak na razie racji ;], bo kemyl zapomniał podać dokładny konfig ;].

noto mnie pojechales:P

 

czy przy takim configu krecenie grafy cos da? bo w gry ktore na tym sprzecie pograsz nie beda wymagaly az takich zegarow

Edytowane przez maciek2107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noto mnie pojechales:P

 

czy przy takim configu krecenie grafy cos da? bo w gry ktore na tym sprzecie pograsz nie beda wymagaly az takich zegarow

Nie wiem czy mnie obraziłeś, ale luz. Nie dopisywałem, ale chcę kupić jeszcze procka (prawdopodobnie Semprona 2500+). I co teraz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie obraziłeś, ale luz. Nie dopisywałem, ale chcę kupić jeszcze procka (prawdopodobnie Semprona 2500+). I co teraz B)

Nie wiem, czy na K7VZA będzie działać sempron 2500+, ale na pewno nie będzie działac na fsb 166. Kup athlona XP na szynie 133.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron chodzi na fsb 166 którego twoja płyta nie obsługuje, nic z tego chyba że chcesz mieć wolnego semprona.

Nie wiem, czy na K7VZA będzie działać sempron 2500+, ale na pewno nie będzie działac na fsb 166. Kup athlona XP na szynie 133.

No to teraz mam poważny problem. Jeden mówi, że na fsb166 nie pójdzie, a drugi mówi, że pójdzie. I co teraz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam poważny problem. Jeden mówi, że na fsb166 nie pójdzie, a drugi mówi, że pójdzie. I co teraz B)

chyba nie zrozumiales sensu tych dwoch wypowiedzi ;)

twoja plyta nie obsluguje magistrali 166MHz, a wlasnie na takiej chodzi ten sempron, dzialac on bedzie ale z zanizonym taktowaniem (magistala 133 zamiast 166)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam poważny problem. Jeden mówi, że na fsb166 nie pójdzie, a drugi mówi, że pójdzie. I co teraz B)

Napisałem, że może pójdzie, ale nie będzie to szyna 166, a 133, czyli zaniżone taktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że może pójdzie, ale nie będzie to szyna 166, a 133, czyli zaniżone taktowanie.

Dobra przepraszam :D A z drogiej strony radziliscie, abym kupił sobie Athlona XP a co myślicie o tym : http://www.allegro.pl/item103472482_proces...500_barton.html

 

A co powiecie jeszcze o tym : http://www.allegro.pl/item103094668_amd_at...bcm_od_1zl.html

 

Nie wiem, czy na K7VZA będzie działać sempron 2500+, ale na pewno nie będzie działac na fsb 166. Kup athlona XP na szynie 133.

Dajcie znać. Wiem, że to nie ten dział, ale jak już tak się rozpisaliśmy to.......

Edytowane przez kemyl3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...