Skocz do zawartości
Jacka

20" Hd-ready

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety 2 miechy temu nie brałem pod uwage kupienia kosoli i kupiłem lcdka nie panoramicznego <_<

A nie myslales o tym 32" TV CRT Phillips'a do ktorego dalem linki ze zdjeciami w topiku o X360?

I napisz ile mozesz maksymalnie zainwestowac w nowy TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zastanawiałem, ale potrzeba mi czegoś mniejszego bo nie mam miejsca na 32", 26" bym wziął, są może takie? :)

@ Szymku: Twoj pomysł wydaje się sensowny, musiałbym dołożyć w sumie tylko około 500zł ... Musze to przemyśleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26" LCD HDTV mozna kupic juz ponizej 3000zl. Mozesz sobie poszukac na allegro ;). A jakbys Szymka pomysl chcial wcielic w zycie to nie kupuj tylko Acera. Imo sa dwa monitory panoramiczne godne uwagi:

1. Nec 20WGX2 20" cena ~2200zl (dla tych co akceptuja maly pixel i szybe :)).

2. Samsung 215TW 21" ~2500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem monitory przed chwilą i właśnie mi również bardzo przypadł do gustu ten NEC :) A tak z dolnej półki co np myślicie o Belinea 102030W?

 

EDIT:

Pomyłka, ten nie ma DVI, 102035W ma ale kosztuje 2135 ...

 

Co myślicie o tym:

http://www.lcd4you.pl/monitor/BenQ_FP202W_.php?kat=13&sort=7 ??

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...