Skocz do zawartości
Gość Bari

754 Na 939 Czy D805 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bari

Witam jak widac po moich tematach czesto zmienam zdanie heh Ale to juz jest przemyslana decyzja .Mam teraz to co w podpisie i zastanawialem sie nad d805 ale jednak to chyba nie jest to :] i teraz mysle nad np Asrockiem Dual sata + ten http://allegro.pl/item103544705_amd_athlon...39_venice_.html procek co o tym sadzicie za jakis rok mam zamiar przesc na x2 ?? lub jaka mozecie mi polecic mobo do o/c do 300zl PCI?? aha i czy do x2 musze zmieniac na ddr2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój podpis nam nie dużo mówi ;)

Ja na Twoim miejscu poczekał bym na AM2 i Conroe i potem zdecydował jaką platforme ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bari

Sory ale mechlik mi skasowal podpis ze wzgledu na prawde a chyba nie lubi Wisly Krakow mam Athlona 3000 s 754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bari

Przepraszam za zasmiecanie!! ale czy dobrym wyborem bedzie zmiana na 939 tego procka http://allegro.pl/item103544705_amd_athlon...39_venice_.html i jakies mobo np asrocka dual sata ?

 

Dobra ok skonczymy temat podpisu z mechlikiem sam sobie to wyjasnie domik dzieki bo wlasnie chcialem to przeczytac :] wiec jak odnoscnie tego procka http://allegro.pl/item103544705_amd_athlon...39_venice_.html + asrock dual ata O/C ?? zmiana z 754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

D805 jest fajny, fajny do OC, wogle gites, ale szkoda ze dwa jaja nie są jednowatkowe. wiekszosc aplikaci nie obsługuje dwoch jaj i bedzier pracowac jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bari

Ale bedzie to bardziej przyszlosciowe z rozbudowie na x2 czy niebardzo?

Bo teraz by ten konfig wygladal/

AMD Athlon 64 3200 + O/C

Asrock Dual Sata

Geforce 7600/gt

3Gb DDR

Wszystko O/C

 

i za rok 1,5 zamiana na X2

 

Bedzie przeskok w wydajnosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Asrocka, to brałbtm model 939SLI-eSATA2 lub 939SLI32-eSATA2. Ta płyta ma 4xSATAII, nie ma ograniczeń sztucznych ograniczeń HTT i możesz dzięki zmodowanym sterownikom zrobić sobie SLI. Cena nie jest dużo wyższa, ale myślę, że warto dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...