Skocz do zawartości
Sir LOLO

Mach-tv

Rekomendowane odpowiedzi

chce wznowic to pytanie, poniewaz tez posiadam ta karte TV i nigdzie niema sterow do niej na XP/2000, szukalem wszedzie gdzie bylo mozliwe, nawet instalowalem uniwerslane m.in. WDM Video Capture for Bt8xx v5.3.61 lecz nic to nie dalo, moze wy forumowicze znacie jakies zakatki sieci gdzie by byly "jakies" dzialajace stery do niej, lub jakikolwiek sposob na nia. Za wszelka pomoc, sugestie, wielkie THX :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ukladzie Bt878/879 (wedlug AVerMedia TV Series)

wspomne ze w windowsie millenium i 98/98SE instaluje stery z CD ktore w menadzerze urzadzen nazywaja sie Brooktree Fusion/Video(audio) Device, moze sa jakies nowe stery Brooktree.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mach-Tv, stery mam jakieś uniwersalne do 2000/Xp i karta chodzi znakomicie pod XP. Niewiem tylko czy te sterowniki działaja z oprogramowaniem od Mach-Tv bo do oglądania używam Borga :)

 

Jak cos to piszcie mi na maila to wam powysyłam te sterowniki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora wznowić temat :) . Ostatnio zakupiłem tuner Mach-TV na układzie bt848, ale ni w ząb nie mogę go zmusić do pracy pod WinXP. Sterowniki WDM z tej stronki nic nie dają niestety. Czy jest jakiś sposób żeby zmusić ta kartę do pracy pod WinXP? Pomóżcie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działają. Jak zainstaluję z płytki instalacyjnej dołączonej do karty i próbuję uruchomić program do oglądania TV wyskakują mi dwa komunikaty, pierwszy to LoadLibraryFail 128, a w tytule okna jest plik GRAPPLER.DLL, dam ok i zaraz wyskakuje kominikat LoadLibraryFail, tyle że z numerkiem 148 i tym razem w tytule jest BTVID_32.DLL. Następnie wyskakuje komunikat , że "wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta". Gdy próbuję odpalić borgTV wyskakuje komunikat, że can't find bt848, podobnie w moreTV, a w programie Pixeview station "sorry, you have not video capture adapter". Co ciekawe raz udało mi się uruchomić moreTV, i nawet był obraz zakłóceń, ale po ponownym uruchomieniu wyskakiwał ww komunikat. Próbowałem też wrzucić te DLLe do katalogu z programem, do system i system 32 ale nic to nie dało, ktoś może ma jakiś pomysł? Pomocy :damage_wall: :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...