Skocz do zawartości
luki2

Headset Do Max. 120zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupic jakies w miare dobre(no niech bedzie gownianie bo zaraz sie ktos przyczepi, ze za ta cene dobrych nie ma) sluchawki koniecznie z mikrofonem do 120zł. Upatrzylem Creativy hs-600, ale czy to najlepszy wybor za ta cene?? Z gory uprzedzam, zebyscie odpuscili sobie sluchawki za 500 czy 600zł bo mnie po prostu na takie nie stac. Pozdrawiam i prosze o opinie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpowiem tyle zeby nie odrzucac odrazu propozycji za wiecej kasy, tylko poprostu rogladnac sie za takowym urzywanym sprzetem. Ja kupilem roczne v500 za 52 zł i to chyba najlepszy zakup w moim zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie takie teksty w stylu nie ma nic lepszego cana jakosc nie do pobicia i tak dalej tylko w audio to sie nie sprawdza kazde urzadzenie inaczej brzmi...

Chyba napisalem, ze za ta cene??!!

 

Jak mi dasz 500zł na sluchawki to mozemy gadac ok?? :angry:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dobrym pomysłem będą słuchawki Icemate Siberia ? Sam się nad takimi zastanawiam, na h4g.pl są już za 180 zł. Miał ktoś może doświadczenia z nimi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie zaproponuje Koss CS-100. Bardzo dobre sluchawki w rozsadnej cenie (ok. 100zl).

 

Maja dobry mikrofon i bardzo ladnie graja, choc troche podbarwiaja basy (mi to akurat nie przeszkadza, wrecz przeciwnie, lubie troche bardziej podkreslony bas), bardzo dlugi kabel: http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p?openform&pc^mm^CS100

 

Do minusow mozna zaliczyc brak regulacji glosnosci na kablu i moze troche maly zakres regulacji polozenia mikrofonu - najnizej jak mozna go opuscic to mniej wiecej na wysokosc brody. Na poczatku wydawaly mi sie tez strasznie ciasne, ale ustawilem sobie palak jak trzeba i juz nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...