Skocz do zawartości
Gość ghost_dog

Pierwsze Wc Którego Się Nie Wstydzę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o długosc przebywania danej "cząsteczki" wody.

Wiadomo ze przy przeływie 800l/h bedzie kruciej w blokuu niz przy przepływie 80l/h

A bedąc w bloku woda nagrzewa sie.

 

Jesli chodzi o to ze mu jest wygodnie, to juz sam to zauwazyłem, ale umiesciłbym to inaczej: Pompka na dole, z pompki do chłodnicy, z chłodnicy do proca, potem do chipsetu albo do grafy, a potem do pompki (wlot)

Tyle, ze mogłyby wystapic problemy z dogieciem weza, ale jak wyczytałem w tym topicu to nie idzie ich złamac

 

Koniec tematu.

:mur:

no to chyba jak jest długo w bloku to jest proporcjonalnie długo w chłodnicy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GL przy odpowietrzaniu

-----------

IMO wucet ma chodzc a nie wygladac.

 

jasne, mozna dokladac do np. samochodu tone plastikow i swiatelek z tesco, nie robiac nic pod machą, kto co lubi

hehe... czyli mozesz jezdzic fura z sypiaca sie karoseria ale duza moca tak? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

:mur:

no to chyba jak jest długo w bloku to jest proporcjonalnie długo w chłodnicy ...

Ale pomiedzy grafą a prockiem nie ma chłodnicy :lol:

 

hehe... czyli mozesz jezdzic fura z sypiaca sie karoseria ale duza moca tak? ;]

Mu raczej chodziło o to, ze mozesz napakowac swiecitełek, ładnie to wygląda, a silnik ledwo tyka.

Przenosząc to na wc, to znaczy ze moze byc ładne, a temperatury bedą kiepskie.

Bynajmiej ja tak to rozumiem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ghost_dog

Ja widze jedno, że masz poporstu kompleksy z powodu swojego kibla. Człowieku, wiesz przeciez, że pokazując układ całemu światu na forum musisz byc przygotowany na krytyke. Przecież o to w tym wszystkim chodzi. Gdyby wszyscy mieli tylko zachwalac prace innych to by było nudno. Tak samo, nikt tutaj nie ma zamairu wchodzic drugiemu w d..e i sie podlizywac, wiec jezeli sie cos nie podoba to mozna to napisac.

Jsli masz z tym problem to radze nastepnym razem nie pokazywac swojego komputera innym.

widze miazga ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. pytalem czego sie czepil dajmy na to taki pit202 bo nijak nie moglem z jego posta wyciagnac zadnych wnioskow. nie rozumiem skad pomysl na to ze mam kompleksy spowodowane moim ChW? zakladajac ten temat liczylem na konstruktywna krytyke ktora pomoze mi ulepszyc cos ale widac zle trafilem.

 

Bynajmiej ja tak to rozumiem B)

mariush190 zajzyj do slownika i ewentualnie edytuj swoj post bo nie jestem pewien czy wlasnie to chciales napisac...

 

macie jakies pomysly na solidne przymocowanie chlodnicy? ja myslalem o przylutowaniu po 2 zagiete miedziane blaszki do zbiornikow i przykreceniu/przynitowaniu jej do obudowy, ale jak juz napisalem zrobie to w wakacje.

 

widze tez ze nikt nie zauwazyl miejsca napelniania ukladu jakim jest dziura w zbiorniku nagrzewnicy. to chyba najlepsze miejsce z mozliwych - bezproblemowe napelnianie a pojecie odpowietrzania nie ma w tym momencie sensu bo uklad napelnia sie do konca za pierwszym razem. naprawde polecam takie rozwiazanie (weze zbrojone tez polecam :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze tez ze nikt nie zauwazyl miejsca napelniania ukladu jakim jest dziura w zbiorniku nagrzewnicy. to chyba najlepsze miejsce z mozliwych - bezproblemowe napelnianie a pojecie odpowietrzania nie ma w tym momencie sensu bo uklad napelnia sie do konca za pierwszym razem. naprawde polecam takie rozwiazanie (weze zbrojone tez polecam :P)

Sorry ... ale to juz nie pierwszy raz jak piszez, że nikt czegoś tam nie zauważył.

Co to jest to kury nędzy? Jakaś zgadywanka czy co?

Nie zmuszaj ludzi do pisania postów tylko dlatego, że ty tego chcesz.

Najpierw chcesz zeby ocenić kibel, żeby krytycznie sie wypowiadać i doradzać ... następnie dostajesz czego chciałes, ale to juz Ci nei odowiada, bo kibel sie nie podoba userom.

Zdecyduj sie. Włóż troch wiecej pracy w ten klozet, żeby nie można było sie do niczego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ghost_dog

Nie zmuszaj ludzi do pisania postów tylko dlatego, że ty tego chcesz.

Najpierw chcesz zeby ocenić kibel, żeby krytycznie sie wypowiadać i doradzać ... następnie dostajesz czego chciałes, ale to juz Ci nei odowiada, bo kibel sie nie podoba userom.

Zdecyduj sie. Włóż troch wiecej pracy w ten klozet, żeby nie można było sie do niczego przyczepić.

nudzi mnie juz dyskusja z miazga bo to przypomina bardziej talk show z andrzejem lepperem niz rozmowe prowadzaca do jakichkolwiek wnioskow. pozwolcie ze podsumuje co dotychcas tu napisano: moje ChW jest ok dla tych dla ktorych liczy sie wydajnosc i do kitu dla uzytkownikow ktorym podobaja sie festyniarskie odpustowe swiecidelka. wiem ze zostalo jeszcze troche roboty przy moim kompie ale jak napisalem w pierwszym poscie z braku czasu dopracuje to dopiero w wakacje.

 

Sorry ... ale to juz nie pierwszy raz jak piszez, że nikt czegoś tam nie zauważył.

Co to jest to kury nędzy? Jakaś zgadywanka czy co?

zadna zgadywanka. chcialem zeby uzytkownicy ustosunkowali sie do mojej chlodnicy (bo takiego rozwiazania na forum jeszcze nie widzialem) ktora to pelni role reza. polecam rowniez zapoznac sie z tym zdjeciem (zmienilem pompke bo atman sie zrobil strasznie glosny). mam nadzieje ze ktos wykozysta moje pomysly. Edytowane przez ghost_dog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac znowu odbierasz moje posty nie w taki sposob jaki powinienes.

Przeczytaj pierwszego mego posta w tym temacie i powiedz czy cie w jaks psosob zjechałem.

Druga sprawa to ta nagrzewnica. Bynajmniej nie jestes pierwszą osobą, która ma cos takiego w o wiele lepszym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...