Skocz do zawartości
hardwin

Jaki Gameboy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Za ok.200zł Game Boy Advance + 2-3gry do sprzedania mam. Jeśli byłbyś zainteresowany to na PW. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ok 300 pln kupisz Nokię N-Gage Classic. Uruchomisz na niej tysiące gier z emulatorów GB/GBC a gra się wygodniej niż na GB i ekran jest podświetlany.

po prostu ładujesz na telefon romy spakowane zipem po usb, romy znajdziesz na necie np. emu russia. Gra się lepiej niż na Gameboyu bo N-Gage ma podświetlany ekran.

 

N-Gage obsługuje ponadto gry z

Nintendo 8bit (Pegasus)

Super Nintedo

Sega 8 bit

Sega 16 bit Genesis/Megadrive

C64

ZXSpectrum

ok 1000 gier z MAME

 

poza emulatorkami ok 55 gier firmowych N-Gage - m.in Civilization, Warhammer40K, Rayman, SplinterCell, Worms, Asphalt

 

jest też emulator c2doom, pod którym chodzi PŁYNNIE Z DŹWIĘKIEM doom 1,2, half life, counter strike i quake. Jest multiplayer prze bluetooth, odpalany z pecetowych wadów. wolfenstein i spear of destiny też są:)

 

i tak jakby poza tym dostajesz wysokiej klasy telefon komórkowy 3 zakresowy, stereo radio FM, odtwarzacz RealMedia i DivX, odtwarzacz mp3, dyktafon, internet, tel. też świetnie wyswietla ebooki....

Akurat będzie dla dzieciaka jako tel.

 

 

Polecam, sam używam i długo nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokia ngage to shit... nie robią już na to gier. to był kosmiczny niewypał. grafika zwalona, ekranik wielkości pchły i jeszcze fps na poziomie 10-15.... porazka

Hmm... ale biorąc pod uwage możliwości multimedialne to nie jest tak źle. :wink: Ale jak chce się połączenie gier i multimediów oraz handheldów to zdecydowanie psp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem psp... było fajne przez chwile, potem zorientowałem się że większość gier to odgrzewane kotlety sprzed roku z PS2 ze zmienioną nazwą (ssx:on tour na psp to ... ssx3 na ps2, pop:revelations-pop:warrior within). Możnaby tak w nieskończonośc. Pozatym trzeba mieć kartę pamięci (miałem 2gb i było to mało). Nie mówię już o bateri... Najlepszym handletem jest wg. mnie NDS lite (mam takiego:)) gierki fajne, bateria trzyma ponad 12h.... Co do przenośnego odtwarzarza multimediów polecam iPoda Video. Także takiego miałem. Wszystko super, tylko po jednym filmie (2h) bateria pada. Więc jak mawiają... Co jest do wszystkiego, jest do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem psp... było fajne przez chwile, potem zorientowałem się że większość gier to odgrzewane kotlety sprzed roku z PS2 ze zmienioną nazwą (ssx:on tour na psp to ... ssx3 na ps2, pop:revelations-pop:warrior within). Możnaby tak w nieskończonośc. Pozatym trzeba mieć kartę pamięci (miałem 2gb i było to mało). Nie mówię już o bateri... Najlepszym handletem jest wg. mnie NDS lite (mam takiego:)) gierki fajne, bateria trzyma ponad 12h.... Co do przenośnego odtwarzarza multimediów polecam iPoda Video. Także takiego miałem. Wszystko super, tylko po jednym filmie (2h) bateria pada. Więc jak mawiają... Co jest do wszystkiego, jest do niczego.

Hmmm... ale teraz wychodzi na psp dużo nowych tytułów:

Silent Hill Origins

Gta: vice city stories

MGS: portable ops

Crisis Core: Final Fantasy VII

Killzone Liberation

Loco Roco

 

Ale i tak pod względem gier nds wygrywa. :wink:

 

A co do ostatniego zdania, ps3 też ma być podobno do wszystkiego :wink:

 

Pozdro

 

ps. Za ile kupiłeś nds lite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem za 550 nówke na allegro, przed europejską premierą :D

 

Co do PS3 to to będzie niewypał ;). Wii rlz... i do przodu. Nawet jeśli ps3 będzie "wypałem" to kupie, jak stanieje (czyli ponad rok po premierze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem za 550 nówke na allegro, przed europejską premierą :D

 

Co do PS3 to to będzie niewypał ;). Wii rlz... i do przodu. Nawet jeśli ps3 będzie "wypałem" to kupie, jak stanieje (czyli ponad rok po premierze)

Masz takie same poglądy jak ja :wink:

Ale zakończmy już ten OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...