Skocz do zawartości
szatanio

Pomoc W Doborze Drukarki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!!

Jako, że moja stara drukarka (HP 3520) odmówiła mi posłuszeństwa postanowiłem, że kupię coś nowego.

Do wydania mam max 370 zł. Chcę dobrze wydać te pieniądze, więc proszę o poradę wszystkich.

Wstępnie wybrałem Canona Pixma IP4200.

 

Czekam na opinie.

Z góry dzieki dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tę drukarkę i mogę Ci ją polecić. Bardzo dobrze drukuje. W tej cenie nie ma nic lepszego.

Jeśli chodzi o koszty eksploatacji, to też nie jest źle.

Nie ma wprawdzie kardidźy zamienników, bo Cannon zastosował głupie chipy, ale można nabijać farbami (są bardzo tanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!!!

Jako, że moja stara drukarka (HP 3520) odmówiła mi posłuszeństwa postanowiłem, że kupię coś nowego.

Do wydania mam max 370 zł. Chcę dobrze wydać te pieniądze, więc proszę o poradę wszystkich.

Wstępnie wybrałem Canona Pixma IP4200.

 

Czekam na opinie.

Z góry dzieki dla wszystkich.

A nie myślałeś nad laserówką :?: W tej cenie można już kupić, a jeśli drukujesz w znacznej większości czarno-biało

to może warto się zastanowić nad laserem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad laserówką :?: W tej cenie można już kupić, a jeśli drukujesz w znacznej większości czarno-biało

to może warto się zastanowić nad laserem.

Laser odpada, gdyż większość rzeczy drukuje w kolorze.

Drukuję głównie zdjęcia, prezentacje na foliach i rzadko czarno - białem teksty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...