Skocz do zawartości
Jin*

Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi dodatek do wysmienitego (niestety slabo zbalansowanego) Dawn of War. Wprowadzi dwie nowe rasy: Tau i Necronów ktorzy nie beda zbierac Req tak jak inne rasy, jedynie Energie (co oczywiscie wprowadzi nowe imby w multi, chyba ze Relic naprawde mnie zaskoczy). Wprowadzona zostanie rowniez nowa kampania, odmienna od tych z DoW i WA. Relic chce tym przekonac graczy singlowych do swojego tytulu, poniewaz poprzednie kampanie jak wiemy, byly slabe. Tutaj możecie zobaczyć zdjecie mapy z kampani single player.

 

Dokladniejsze info o tytule mozecie znalesc tu, oraz po polsku tu.

 

Dodatek zostal zapowiedziany na jesień tego roku

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, manga i Terminator bedzie :)

 

Szkoda, ze poki co tak malo screenow, ale wyglada to fajnie. Ciekawe jakie pojazdy Tau dostana (bo u Necronow w zasadzie nie ma wielkiego wyboru - Destroyer, Heavy Destroyer i Monolith) i w jakim stopniu modyfikowac bedzie mozna Battlesuity :) No i najwazniejsze pytanie - czy w grze pojawia sie C'Tan?

 

Podoba mi sie pomysl z wprowadzeniem mapy strategicznej. Oby bylo gdzie poszalec, a nie 5 stref na krzyz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ekwipunku bohatera, to tak wyglada bohater przed, a tak po upgrade'dzie. Spojrzcie na dmg pod spodem, narazie wydaje mi sie to "troche" przegiete jezeli taki bohater wyladuje na mp. Bedzie gwalcil pistoletem wszystko co spotka na swojej drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wychodzi 5 października i majac nadzieje że cena bedzie taka jak poprzedniego dodatku czyli 60zł to bedzie gicior. Czekam na ta gre, szczególnie ze w gram.pl będę mógł wkońcu wykorzystać wirtualnie pieniądze i mieć ją taniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "drobny" problem z WarHammerem podczas gry przy połączeniu bezpośrednim. Otóż wyposażyłem się w router D-linka DIR-100 w celu podzielenia łącza i kiedy kolega chce się do mnie połączyć, to nie może. Czy w takiej sytuacji konieczne jest dopisanie czegoś do adresu IP "serwera".

 

PS granie odwrotnie (kolega tworzy serwer) jest niemożliwe, bo też używa routera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...