Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

O rowerach i o tym gdzie i jak jeżdżą. ;]. Było też trochę o amortyzatorach itd. Ehh grzechu zainteresuj się czymś innym, niż PC...

Wiem że o rowerach, ale mogli by jakoś prościej ;] .

 

Na przykład uprawą kwiatów doniczkowych.

Odpada, podlewać mogę, ale przesadzanie itp to nie dla mnie.

 

BTW Kto będzie w poniedziałek na koncercie T.Love i Myslovits??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw szybka szama, potem mykam po kilo cementu i garstke piachu na osiedlowa piaskownice. ;] Jutro ida nowki panele na podloge, cement na dziury w scianach, a kiedys tam wrzuty na nich sie porobi i bedzie git! Obecnie caly pion ma zapewniona duza dawke dobrego hardstyle'u. Z takim nowym sasiadem nikt nie bedzie narzekal, ze jest za cicho. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Najpierw szybka szama, potem mykam po kilo cementu i garstke piachu na osiedlowa piaskownice. ;] Jutro ida nowki panele na podloge, cement na dziury w scianach, a kiedys tam wrzuty na nich sie porobi i bedzie git! Obecnie caly pion ma zapewniona duza dawke dobrego hardstyle'u. Z takim nowym sasiadem nikt nie bedzie narzekal, ze jest za cicho. ;]

Budujesz mieszkanie czy może remontujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budujesz mieszkanie czy może remontujesz??

Ta, buduje od zera mieszkanie w bloku. ;D Odswiezam, bo poprzedni wlasciciele obrazkow i polek setki na scianach wieszali. Poza tym sa uzaleznieni od szlugow, a wiec zzolkniete sciany itd. to tu normalka... Trzeba wszystko ogarnac, bo wkrotce szkola i nie bedzie czasu/ochoty. Konca wakacji wcale nie odczuwam... Nawet sie z tego powodu ciesze, bo trzeba w koncu kogos poznac "w tym smutnym jak pi*** miescie". ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się przeprowadziłeś? :wink:

Wszyscy Slazacy mnie o to pytaja. :) To prawda, opuscilem Slask, nasze znane i kochane Gliwice i przenioslem sie na Malopolske. Konkretniej - Tarnow. Mial byc Rzeszow, ale tam kawalerka 32 m2 bez balkonu wynioslaby mnie duzo wiecej niz tu - 2 pokoje, 45 m2 z balkonem... i to jakim!

Korzystajac z okazji pozdrawiam caly Gorny Slask, a w szczegolnosci G-ce!

Uprzedzajac pytania niektorych - nie zaluje! Bardzo fajna okolica, no i net szybki... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Slazacy mnie o to pytaja. :) To prawda, opuscilem Slask, nasze znane i kochane Gliwice i przenioslem sie na Malopolske. Konkretniej - Tarnow. Mial byc Rzeszow, ale tam kawalerka 32 m2 bez balkonu wynioslaby mnie duzo wiecej niz tu - 2 pokoje, 45 m2 z balkonem... i to jakim!

Korzystajac z okazji pozdrawiam caly Gorny Slask, a w szczegolnosci G-ce!

Uprzedzajac pytania niektorych - nie zaluje! Bardzo fajna okolica, no i net szybki... :razz:

Pozdrowienia przyjęte. :)

A Tarnów, no cóż... też miasto.

Od czasu jak wybudowali obwodnicę oglądam je tylko z daleka, przejazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

wheelerfan gdzie pracujesz?? :P

 

Zaraz wychodzę pokuśtykać za piłką, do zobaczenia jak wrócę ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Slazacy mnie o to pytaja. :) To prawda, opuscilem Slask, nasze znane i kochane Gliwice i przenioslem sie na Malopolske. Konkretniej - Tarnow. Mial byc Rzeszow, ale tam kawalerka 32 m2 bez balkonu wynioslaby mnie duzo wiecej niz tu - 2 pokoje, 45 m2 z balkonem... i to jakim!

Korzystajac z okazji pozdrawiam caly Gorny Slask, a w szczegolnosci G-ce!

Uprzedzajac pytania niektorych - nie zaluje! Bardzo fajna okolica, no i net szybki... :razz:

Dziwna sprawa...

 

Jak dobrze kojarze to byłeś bardzo młody rocznik i już kawalerka? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś się narodził publiczny serwer mojego klany w grze Call of Duty. :P

 

A tak BTW co tu tak cicho ?! Już wiem spamery już śpią bo już po dobranocce ! :lol: :lol2: ;)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grzechu wiesz co do tego 2300328[/snapback]

Grzechu_1990 co się nie chwalisz, że Ci stuknęła rocznica <lol> ??
Jak usuną temat to ponad 400 postów pójdzie do śmieci, 5000 co to jest, jestem tylko w pierwszej 30 "Największych gaduł w ogóle" :lol: . Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...