Skocz do zawartości
Lisek

Jakich używacie przeglądarek?

Jakiej uzywasz przegladarki?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jakiej uzywasz przegladarki?

    • Internet Explorer
      26
    • Netscape 4.xx
      0
    • Netscape 6.xx lub Mozilla
      2
    • Opera 6.xx
      16
    • NetCaptor 7.xx
      4
    • Inna? Jaka? :)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

A tak mnie to zaciekawiło :) Ja najpierw jechałem na IE, później Opera, później Mozilla, a później NetCaptor (taka fajna przeglądarka pracująca na silniku IE).

 

http://lisek.dhs.org/others/netcaptor.png

 

Tak on właśnie u mnie wygląda :)

 

Co prawda mam zainstalowane MozillaPL 1.0 RC3, IE 6.0, Opera 6.02 ale i tak najczęściej używam jednak NetCaptora, bo przez silnik IE jest najbardziej kompatybilny ze stronkami WWW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Netcpatora

Odkąd zaisntalowalem ja pierwszy raz a bylo to jakis czas temu to nie wyobrazam sobie netu bez tej przegladarki! :twisted:

Opisał bym tu jakie ma fajne bajery ale mi sie nie chce bo ma ich naprawde duzo, a chodzi o niebo lepiej i szybciej niz IE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dluzszego czasu uzywam Opery 6.x praktycznie zerowe problemy z interpretacja html'a itd. Narazie tylko nie obsluguje polaczen XML z XSL ale z CSS dziala co najwazniejsze. Przy okazji dodam ze jest juz Netscape 7, uzywalem krotko, jest moze i ladny ale szybkoscia dzialania daleko do Opery czy Mozzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pod wpływem niniejszych rozważań, ponownie zainstalowałem NetCaptora już wcześniej uznałem tą przeglądarkę za godną uwagi, ale musiałem z niej zrezygnować z braku właściwego cracka, /jako pełna wersja działała przez 1-2 dni/ - tym razem nie dałem za wygraną i nie dość, że mam pełną wersję /jak sądzę na nieco dłużej/, to jeszcze wrzuciłem obsługę języka polskiego. Naprawdę jest Git,- Gorąco Polecam !!!

Zainteresowanym mogę przesłać Mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ankiety są do kitu !! a ich wyniki to można między bajki włożyć

pod windą mam operę ale pod linuxem jadę na konqerorze i jak tu mam zagłosować na obydwie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tymi crakami to do NC to ja tez sie meczyłem troche :lol: zawsze byly na cracks.am dobre cracki - netcaptor.exe zmodyfikowany

Teraz mam jednak NC 7.0 i do niego pasuje ten serjal :

 

rUd8tPh7oFlcMhT2L9=wHKRRnOVuB1p3nEFfiQIsZeCqyC+l39tIc4LZEEIcE3

N21yKyq2XNw0jwdwFPhCMDSI9RiZfo89HlLPmCaCVc+JxzY0ItCkFfXvVPcRO

gbkDzg=5y9jzfhviBphB1R1YETvAqhMcGGKZrVK=7lbIHywm

 

jezeli jednak ktos ma tą nowszą wersje 7.0.1 w ktorej niby cos tam poprawili to juz ten serjal nie bedzie działać (chyba tylko to naprawili)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dluzszego czasu uzywam Opery 6.x praktycznie zerowe problemy z interpretacja html'a itd. Narazie tylko nie obsluguje polaczen XML z XSL ale z CSS dziala co najwazniejsze. Przy okazji dodam ze jest juz Netscape 7, uzywalem krotko, jest moze i ladny ale szybkoscia dzialania daleko do Opery czy Mozzili.

A Netscape 7 jest oparty na jakiej Mozilli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ankiety są do kitu !! a ich wyniki to można między bajki włożyć

pod windą mam operę ale pod linuxem jadę na konqerorze i jak tu mam zagłosować  na obydwie ?

Ja też używam kilku :) Ale zagłosowałem na tą, której używam najczęściej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ankiety są do kitu !! a ich wyniki to można między bajki włożyć

pod windą mam operę ale pod linuxem jadę na konqerorze i jak tu mam zagłosować  na obydwie ?

Ja też używam kilku :) Ale zagłosowałem na tą, której używam najczęściej :)

i tu tkwi problem bo ja obydwu najcześciej używam / bo tylko te dwie mam w kompie bo ie z xpka to się nie liczy < czekam na xplite :) to załatwie drania na amen/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jednak ktos ma tą nowszą wersje 7.0.1 w ktorej niby cos tam poprawili to juz ten serjal nie bedzie działać (chyba tylko to naprawili)

pozdrawiam

Tak jak pisałem mam wersję 7.0.1 jeszcze nie sprawdziłem jej unowocześnień, ale sam serial tak jak w przypadku 7.0 nie wystarczy, musisz ściągnąć wersje z crackiem, który wrzucasz po instalce do folderu z NetCaptorem.- U mnie jak narazie działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam crak w razie czego ale jak pisalem działa mi sam serjal! wiec bo co mam crakować. Po zainstalowaniu 7.0.1 po pierwszym wlaczeniu NC wyskoczylo mi ze mam zły kod wiec od razu wrucilem do 7.0 i spoko nic nie krzyczy, jest zarejstrowana na jakiesgo stivena simensa i jest ok :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety uzywam IE 6.0 i codziennie mi przynajmniej raz sie wali ta przegladara... taki jej urok

No to zaisntaluj na tego IE 6 Netcaptora i nie bedzie zwiechów 8O

Eh trudno sie przekonuje to tego NC bo dziwnie brzmi chyba i mało znana, ale komu tylko ja polecilem i ja zaistalowal ma ja do dzis i nie zmiana na zadną inną :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaisntaluj na tego IE 6  Netcaptora i nie bedzie zwiechów  8O

Eh trudno sie przekonuje to tego NC bo dziwnie brzmi chyba i mało znana, ale komu tylko ja polecilem i ja zaistalowal ma ja do dzis i nie zmiana na zadną inną  :lol:

Ja ją wczoraj poleciłem Vegicie'2001, po piętnastu minutach powiedział że suxx i wywalił ją :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ankiety są do kitu !! a ich wyniki to można między bajki włożyć

pod windą mam operę ale pod linuxem jadę na konqerorze i jak tu mam zagłosować  na obydwie ?

Dokładne. Ja pod windą korzystam zamiennie z M$ InternetExplorer i Opery a pod pingeinem urzywałem (zanim mi x-ów diabli nie wzieli :cry: ) Mozilli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sprubuje przekonać do Netcaptora :lol: oto najciekawsze bajery:

- brak wyskakujacych reklam (nawet jak jakas wyskoczy to F8 i juz nigdy nie wyskoczy :P )

- przy wlaczniu otwieraja sie ostatnio przelgadane strony i nie trzbe otwierac 10 kopji IE na strony na ktoryh bylismy przed tem

- grupy - robimy sobie grupe, wciskajac F6 przy otwartych np 20 stronach www o tematyce owerloking :) i potem wlaczamy przegladarke klikamy na grupe i otwiera nam sie wlasnie te 20 stron po paru sekundach naraz :D

- mozliwosc otwarcia w sumie dowolnej liczby stron (testowalem na otwartych 80 stronach www roznej maści i chodzila dobrze) działa na IE wiec nie ma probelmów z trzcianką itp

- duzo opcji pod ręką (wlaczanie, wylaczanie obrazków, javy itp)

- opcja zamykania stron "zamknij wszystkie pokaz liste" - wybieramy sobie strony ktore maja sie zamknać a ktore nie np jak lazimy po xxx i po zakmnieciu jednej strony otiwera sie 5 innych

Oczywiscie wszystko mozna po swojemu poustawiac i oczywiscie to ze ma duzo bajerów nie znaczy ze sie wiesza i jest zamulona bo chodzi o niebo szybciej od gołego IE bo wlacza sie tylko strona www a nie kopja IE, a przy ewentualnym zwisie explorera i jego zrestartowaniu Netcaptor nadal zyje i mamy otwarte te swoje 49 stron www :)

Czy ktos otworzy 50 stron www na IE naraz ?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, miałem NetCaptor'a ale nie przypadł mi do gustu bo nie mogłem zarabiać w spedi 8) no ale ostatno mało zarabiam to sobie zainstalowałem mozille i teraz mam mozlille 1.0 RC 3 nawet ładna i szybka też tylko że nie moge sciagnac plugina do javy !! :evil: narazka all !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, miałem NetCaptor'a ale nie przypadł mi do gustu bo nie mogłem zarabiać w spedi  8)  no ale ostatno mało zarabiam to sobie zainstalowałem mozille i teraz mam mozlille 1.0 RC 3 nawet ładna i szybka też tylko że nie moge sciagnac plugina do javy !!  :evil:  narazka all !

Napisz do nich zeby poprawili to w kolejnej wersji (bar'a) tzn zebys mogl jednak zarabiac ;) tzn latwo to samemu zmienic mysle ale moga sie zdenrwowac :) Spedia jest konkretna, pewnie zareaguja na propozycje. Chyba ze jakos bar teraz z ie bardziej jest powiazany. Ja bawilem sie w te sprawy jakies 2 lata temu. Ups OT :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys, za czasow dosa i win3.1 uzywalem dosowej Arachne. Pamietam, ze zajmowala chyba z 4mb. I najdziwniejsze jest to, ze nawet radzila sobie z otwieraniem prawie wszystkich stron. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo tak IE, Konqeror, Mozilla /jakas stara wersja/, Netscape, Mozilla 1.0 RC2.0, i ostatecznie Opera. Wybralem ostatnia bo najmniej obciaza mi komputer- a w dodatku fajnie jest poukladana i moge z niej korzystac zarowno w win-e jak i pod [brzydkie określenie na linuksa]em. IE- średnia duzo bledow, Konqerror- w sumie nie mam zastrzezen ale nie zawsze kozystam z linuxa,Mozilla- ma bledy i strasznie dlugo sie uruchamia. Nie widzialem tego netcaptora jeszcze, moze kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pliki instalacyjne Netcaptora: ncsetup.a1013.exe (856199 bajtow) i ncsetup.a1013.exe (856504 bajtow). Ktory z nich jest wersja 7.0 a nie 7.0.1? Bo s/n jest tylko dla 7.0.

I pytanie 2-gie: Netcaptor 5 mial w sobie szpiega. Jak jest z NC 7.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pliki instalacyjne Netcaptora: ncsetup.a1013.exe (856199 bajtow) i ncsetup.a1013.exe (856504 bajtow). Ktory z nich jest wersja 7.0 a nie 7.0.1? Bo s/n jest tylko dla 7.0.

I pytanie 2-gie: Netcaptor 5 mial w sobie szpiega. Jak jest z NC 7.0?

NetCaptor 7.01 to ncsetup.a1014.exe. A co do drugiego, to nic nie wiem na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, widzę, że ciągłe wywody na temat NetCaptora w wersji 7.0 oraz 7.0.1 nie dają wam spokoju, a więc mówię wam mam NetCaptora w wersji 7.0.1 w pełni działającego, chociaż niepamiętam już w jakiej kolejności używałem Cracków,- napewno użyłwm Cracka przy NCaptorze i numeru seryjnego od wersji 7.0 ze strony www.cracks.am był tam jeszcze jeden Crack który też ściągnąłem,- a teraz dla świętego spokoju podaję wam link do NetCaptora z Crackiem w wersji 7.0.1 jakby co to użyjcie tych z cracks.am,- u mnie działa i to z polską nakładką.

Pozdrawiam !!!

oto link :

http://warewz.ws/?action=view&app=109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...