Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy spotkal sie ktos z tym:

 

post-137564-1199183808_thumb.jpg

 

drugi raz mozna sie z tym spotkac po zabiciu dwoch straznikow kiedy trzeba odblokowac winde i tez mam taki kolor

sterowniki najnowsze, karta to 7600GS,

czego moze to byc wina :?:

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam głupie pytanie gra oryginalna ??

na glupie pytania sie nie odpowiada :P

zainstalowalem oficjalne sterowniki z nvidii (wczesniej mialem DNA) i wszystko smiga jak trzeba :)

 

p.s.

tak oryginalna, ale nawet gdyby nie byla to nie sadze aby to mialo cos wspolnego z nieprawidlowym wyswietlaniem tekstury tylko na tym kilofie/toporku, przeciez piraty i tak sa chyba przegrywane z oryginalow

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na glupie pytania sie nie odpowiada :P

zainstalowalem oficjalne sterowniki z nvidii (wczesniej mialem DNA) i wszystko smiga jak trzeba :)

 

p.s.

tak oryginalna, ale nawet gdyby nie byla to nie sadze aby to mialo cos wspolnego z nieprawidlowym wyswietlaniem tekstury tylko na tym kilofie/toporku, przeciez piraty i tak sa chyba przegrywane z oryginalow

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku

Czasem wersje stadionowe jakies ripowane poscinane, potrafia miec braki w texturach (ciecia zbyt daleko poszly;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszym raz grałem w EP2 kilof również był kolorowy :) Problem rozwiązałem nabywając Orange Box'a. Oryginalna gra już ma te tekstury. Być może po jakiejś aktualizacji, więc jeśli rzeczywiście masz oryginał to włącz w Steam'ie aktualizację by ściągnął ewentualne poprawki do EP2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wygląda ewidentnie na brak tekstury (tak wyglądają miejsca gdzie nie ma tekstur pobranych jak się gra online np. w TF2, czy inne sourceowe), kup Orange Box i tyle, wszystkie pliki (jeśli jakieś brakuje) same się naprawiają i pobierają od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę tutaj zapytać bo tematu o Orange Boxie nie ma.

Jeżeli dobrze pamiętam to po zakupie TOB poinstalowałem sobie wiele gierek i między innymi HL2.

Co prawda było to kilka miesięcy temu i albo teraz sugeruję się jakimiś modami albo faktycznie widziałem dynamiczne cienie w HL2 takie jak w HL2EP2.

Nie mam teraz cieni w HL2.

Wcale ich nie ma być i mi się coś ubzdurało czy coś nie tak zainstalowałem z TOB.

Znalazłem jeszcze taki filmik na który ewidentnie w HL2 są dynamiczne cienie.

http://www.youtube.com/watch?v=qp4cqNk89rw...feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki to etapy z HL2 otwarte przy pomocy konsoli HL2:EP2. Nawet w Orange Box HL2 nie ma cieni w wersji PC (oficjalnie).

 

Opis video z twojego linku:

English version Tutorial :

First time, you need to have GCFscape.

 

Half-Life 2 :

Go to "C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps" and Open "half-life 2 content.gcf"

Extract "maps" et "scenes" and put them in "C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\Account\half -life 2 episode two\ep2"

 

Episode One :

Open "half-life 2 episode one.gcf" for extract "maps"

and "episode 1 shared" for get "scenes"

 

Launch Episode Two, Open the console and type by exemple :

"Map d1_trainstation_01" For Launch the first map of HL2

Or "ep1_citadel_00" For Launch the start of EP. One

 

If you want the X360 crosshair type this in the console :

"hud_draw_fixed_reticle 1"

 

Have fun ! (less)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Lepiej rejestrować się na forach i szukać jakiegoś idioty, który mu da cd key za free. A żeby nie robić OT to mam takie pytanie. Na sprzęcie z podpisu w 1024x768 i full detale bez AA i AF dałoby rady pograć? Szkoda wywalać kase, jeżeli nie będe mogl cieszyć się dobra grafa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Lepiej rejestrować się na forach i szukać jakiegoś idioty, który mu da cd key za free. A żeby nie robić OT to mam takie pytanie. Na sprzęcie z podpisu w 1024x768 i full detale bez AA i AF dałoby rady pograć? Szkoda wywalać kase, jeżeli nie będe mogl cieszyć się dobra grafa ;P

 

Ujmę to tak...SPOKOJNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOKOJNIE ? EP2 jest troszkę bardziej wymagający od podstawki. Grafika jest nieco podrasowana.

 

U mnie na tym co mam FPS spada czasem do 32-34! ,więc ja bym nie spodziewał się rewelacji na tym jego 6600...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykam sobie znow w Episode Two - wczoraj smiga wszystko cacy - dzis chce sobie odpalic a tu taki zonk :blink:

 

Odpalam ze Steama EP2, wyskakuja kolejno komunikaty

- przygotowanie do uruchomienia EP2

- poczekaj az Steam zweryfikuje pliki gry

po czym nastepuje "zawieszka", EP2 zrzucony zostaje na dol listy gier i konto Steam wyglada jak na zdjeciu ponizej

 

 

 

Za ch*** nie chce sie uruchomic EP2 ani EP1... co dziwne nie uruchamia sie tez Cinematic Mod do HL2 EP1 :blink:

 

Normalne dziala HL2, Cinematic Mod do HL2, dziala takze HL2 Lost Coast... reszta niewazna w tym momencie dla mnie - ale co zrobic, by EP1 i EP2 dzialaly :?:

 

HELP :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobilem - usunalem plik "ClientRegistry.blob", Steam faktycznie od nowa sie uaktualnil ale teraz pokazuje sie komunikat o bledzie

"w tej chwili gra jest niedostepna. sprobuj ponownie za jakis czas" :blink:

 

 

 

Jakies inne propozycje co do rozwiazanie tego (nie)typowego problemu :? HELP :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Steam chce coś ściągać a serwer zajęty?

 

jak nic nie pomoże to usuń ze SteamApps\TWOJA NAZWA folder Half Life Episode 2 ale zostaw pliki CGF w folderze SteamApps

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko: czy jest możliwość wpisania kodów?? bo na piracie to spokojnie dało rade uruchomić z parametrem i ju, ale mam orange boxa oryginalnego i steam zainstalował grę na dysku C - czego nie chciałem a nie pamiętam żeby dawał możliwość wybory lokalizacji, :/ i jak chce wpisać parametr to lipa się nie da. Da się jakoś grę zainstalować oddzielnie?? nie tam gdzie siedzi steam?? Wiem troszku zagmatwane pytanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAKEFACTORY´s Cinematic Mod v7.0 for HL2 + EP1 & EP2 released!

http://halflife2.filefront.com/file/Fakefa...0_Part_16;88111

HL2Files.com's proud to present Fakefactory's latest and greatest, Cinematic Mod v7.0 RC1! This eagerly anticipated version has a massive amount of new content from models to textures to even including HDR lighting!

Please note this download is 5.3 GB in size and is split up into 6 .rar files for convenience & easier downloading.

 

Features:

* Raise the quite outdated graphical appearance to a state-of-the-art level

* Give the HL2 trilogy a more stressed, darker and minatory look

* Complement the atmosphere with a emotional cinematic music soundtrack that fits the action on the screen

* Replace the low-resolution textures with high resolution counterparts and more detailed environments

* Complement the storyline with the unused content from the original games

* Refresh the look and feel with optional new HD models

* Add more replay-value to the game

Please ensure you READ the info given below in the readme section before installing or playing the mod. You will require Half-Life 2, Episode One and Episode Two installed and unlocked to play this mod. Enjoy!

 

Feel free to report any bugs or glitches and post your comments or suggestions below. Fakefactory does tend to read these over time.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...