Skocz do zawartości
-GIZIU-

Pomóżcie Złożyć Wc

Rekomendowane odpowiedzi

zmień blok na gpu ,wez jakiegos Frost2Gpu czy cuś,bo na tym abadonie tylko przepłacasz,frost lepszy

Juz nie rob zamieszania ... koles zastanawial se nad tm frostem i doszedl do mniosku ze mu sie bardziej podoba.

Dyskusja juz byla na ten temat. Na gpu blok nie jest tak strasznie wazny wiec, jak mu sie podoba ten abadon to nie widze w tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie rob zamieszania ... koles zastanawial se nad tm frostem i doszedl do mniosku ze mu sie bardziej podoba.

Dyskusja juz byla na ten temat. Na gpu blok nie jest tak strasznie wazny wiec, jak mu sie podoba ten abadon to nie widze w tym problemu.

Zaleta abadona jest to ze mozna dac radiatorki wieksze niz mikroskopijne :wink: Czasem wysokosc to wada, ale przy 1 karcie imo zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaleta abadona jest to ze mozna dac radiatorki wieksze niz mikroskopijne :wink: Czasem wysokosc to wada, ale przy 1 karcie imo zaleta.

Dokładnie, wybrałem Abadona bo

1) bardziej mi się podobają takie bloki

2) chce zamontować większe radiatory

 

EDIT: Wszystko zamówione. Na pamięci zdecydowałem się kupić to: http://mcs.pc.pl/produkt612.html. Do układu wleję Borygo+demineralka. Jak wszystko będzie OK to w przyszłym tygodniu fotki :wink: Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc a szczególnie Miazga82 który dzielnie odpowiadał na setki moich pytań i jesli będe akurat na Bielanach to ma u mnie duuużego browca :wink:

 

Dla zainteresowanych fotki mojego PC'ta przed wodowaniem. Na procku siedzi Thermalright SI-120 + Aerocool Turbine Fan 1000 który pójdzie na chłodnicę. Oto i one:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

W planach mam wymianę 2x92mm TT na Fandery. BTW ktoś wie czym będą się różnić nowe Fandery ? Bo nie wiem czy czekać z zakupem.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab
http://mcs.pc.pl/produkt1476.html i powiem że w 20 min sie odpowietrzył układ i żadnych bombelków ani szumów nie ma .Ładnie go przykręciłem do spodu budy ( ma gwint pod nóżką ) i sobie stoi . Jest przed pompką ( ap 700 l/H ) tak jak rezy w ehaimie . Chciałem dać tego samowskiego easy w 5.25 ale za mało miejsca ( 2 napędy + cooltek dual extreem + aksy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł że skoro na froncie będę miec podświetlony rezerwuar to może by umieścić jakąś grafę na nim. Ponieważ nie ma opcji żeby coś wyskrobać od wewnętrznej strony, postanowiłem że coś przykleję z zewnątrz. Znacie jakieś sklepy gdzie sprzedają takie nietypowe aplikacje na szybę, w rozmiarach napędu 5.25" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł że skoro na froncie będę miec podświetlony rezerwuar to może by umieścić jakąś grafę na nim. Ponieważ nie ma opcji żeby coś wyskrobać od wewnętrznej strony, postanowiłem że coś przykleję z zewnątrz. Znacie jakieś sklepy gdzie sprzedają takie nietypowe aplikacje na szybę, w rozmiarach napędu 5.25" ?

http://www.realitynet.pl/sklep/product.php?id=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no giziu szalejesz :P jak juz złorzysz kibelek do konca to jeszcze sobie panel aerocoola gate cos tam kup ładnie sie skomponuje z tym tt

O tym mówisz ? Mam to od 1,5 roku :lol: Jak widać na zdjęciu jeszcze za czasów świętości Pentagramów :wink:

Dołączona grafika

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem zestaw i wszystko by było ok gdyby nie problem z odpowietrzeniem :mur: Laing wyje jak głupia że się nie da wytrzymać a w układzie zamiast Borygo+demineralka mam pianę :unsure: Wody wlałem mniej więcej na połowę reza. Odkręciłem korek, włączyłem pompkę i zostawiłem to na noc. Przed chwilą zauważyłem że nic to nie pomogło i że w układzie dalej jest piana a pompka wyje. Pomóżcie bo już mnie krew zalewa. Oto fotki :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze sie do tematu. Składam własnie wc i mam parwie wszystko oprócz króćcy i wentylatorów na chłodniczke. Najlepiej jakby te wentyle to były jakies 92 bo dwa 120 nie wchodza mi na chłodnice... Prosiłbym o jakies rady/sugestie najlepiej z mcs.pc.pl bo tam mają chyba największy wybór wentyli i maja króćce... Dodam jeszcze ze te wentyle bede puszczał je na 5V na 100%.

 

Cena do 20zł za sztuke.

 

Z góry dzieki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUD: Jeżeli będą chodzić 5V to jakichkolwiek byś nie kupił będą ciche, wiec nie wiem w czym problem. Tak samo z króćcami ... heee?

 

 

EDIT:

To nie ten dział na takie pytania. Tu sie rozmawia o WC a nie AC

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to które bede najbardziej wydajniejsze przy tych 5V i ciche...

 

Z króćcami nie mam problemu tylko chce je dostac w jednej paczce z mcs, wiec i tam kupic wentyle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...