Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil Croft

Hej mam tą wspaniałą gre :) , tylko mam jeden problem , jak się robiło builet time ?? bo w TR Legend wiem że to było.

 

Screeny:

 

Aby zrobic tryby adrealina mode(tak on sie nazywa) trzeba zrobic tak. Strzelasz w przeciwnika i jak zobaczysz taki nagłe u niego pomaranczowy błysk zaczyna on biec do ciebie nagle pojawiaja sie strzałki. Klikasz Shift + jedna z tych strzalek i ona robi ten tryb ale musisz czekac az celownik bedzie czerwony wtedy strzelasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zrobic tryby adrealina mode(tak on sie nazywa) trzeba zrobic tak. Strzelasz w przeciwnika i jak zobaczysz taki nagłe u niego pomaranczowy błysk zaczyna on biec do ciebie nagle pojawiaja sie strzałki. Klikasz Shift + jedna z tych strzalek i ona robi ten tryb ale musisz czekac az celownik bedzie czerwony wtedy strzelasz.

I trzymaj caly czas wtedy wcisniety prawy przycisk myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numeracja kolumn:

 

4 3

 

1 2

Jeśli dobrze pamiętam to nr 2 trzeba obrucić dwa razy w prawo, nr 4 trzeba obrócić dwa razy w lewo.

 

BTW. Na 3 ścianach w pomieszczeniu są rysunki, które podpowiadają ustawienie tych kolumn;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam wersję PL i IMO tłumaczenie nie jest takie tragiczne poza tym "Dziecięcie"

 

BTW komuś wywala błąd przy zmiania AA na X4 albo X6 ? Dopiero po wyłączeniu głębi ostrości mogę dać wyżej niż X2. WTF ?

 

Kamil Croft sorry ,ale muszę to napisać. Ile ty masz lat 12-13 ? Popracuj nad ortografią i składnią ,bo niektórych twoich postów nie sposób czytać. Żeby nie było ja też robie błędy ,ale staram się nad tym pracować. Sorki za małe OT.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już polską wersję ( 119zł w szczecińskim MM ale dla Lary wszystko ). Jak zobaczyłem tekst z Dziecięciem na tylnej części pudełka to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Pozwolę sobie zacytować: "Lara Croft zostaje wynajęta do odnalezienia legendarnego artefaktu zwanego Dziecięciem Atlantydy" :lol: Co do tłumaczenia na razie nie mam zastrzeżeń. Jedyną rzeczą jaka się rzuca w oczy jest te słynne Dziecięcie. A tak BTW denerwujący jest fakt, że tak samo jak w przypadku Legendy za każdym razem, gdy chcemy sobie pograć należy wkładać płytę :-|

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już polską wersję ( 119zł w szczecińskim MM ale dla Lary wszystko ). Jak zobaczyłem tekst z Dziecięciem na tylnej części pudełka to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Pozwolę sobie zacytować: "Lara Croft zostaje wynajęta do odnalezienia legendarnego artefaktu zwanego Dziecięciem Atlantydy" :lol: Co do tłumaczenia na razie nie mam zastrzeżeń. Jedyną rzeczą jaka się rzuca w oczy jest te słynne Dziecięcie. A tak BTW denerwujący jest fakt, że tak samo jak w przypadku Legendy za każdym razem, gdy chcemy sobie pograć należy wkładać płytę :-|

 

No zawsze możesz cracka wgrać na no-cd. W tym momencie to jest legalnie o ile w tym czasie nie grasz ty i twój znajomy/znajoma na innym kompie :D Ale chicho.. sszza ;) A tak na poważne to chyba troszkę przepłaciłeś. Miała być za 99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że przepłaciłem ale czego nie robi się dla Lary :) Nie wytrzymałbym dłużej. Doszedłem do St. Francis Folley i szczerze mówiąc, tłumaczenie moim zdaniem jest dobre, a Dziecięcie nie prezentuje się tak głupio jak myślałem. Zauważyłem jeden bug odnośnie tłumaczenia. Otóż i Lara i Larson mówili dotychczas Dziecięcie, lecz w pierwszej scence, w Saint Francis zauważyłem, że Scion ojca Lary jak i ten w plecaku został przetłumaczony na Dziecię :-| Nie jest to coś dużego ale skoro już przetłumaczyli tak ważne słowo, to powinni trzymać się jednej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam dość dzwonienia i jeżdżenia po sklepach, dlatego zamówiłem gre na stronce Cenegi, wyniesie mnie to i tak znacznie taniej, niż kolejne telefony i jeżdżenie po sklepach :mad: , w*rwia mnie to, że nikt w empikach czy MM nie chce tego sprowadzić, tyko na indywidualne zyczenie klienta sprowadzają poje*ancy :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, mam problem - jestem w jaskini z centaurami lecz nie chcą one ożyć! co się dzieje?

 

już raz mi wyskoczył podobny błąd w światyni Midasa - nie chciały się te ognie odpalić... i potem wyszło, że padł auto save. co zrobić żeby nie zaczynać teraz od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ? Otworzyłeś te duże drzwi do świątyni (dźwignia jest pod wodą). Lara musi wejść zabrać część (Dziecięcia ;) ) i dopiero po cut-scence wychodząc z budynku one ożywają. Jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło takie coś. Jak nie to chyba jednak pozostaje grać od nowa, bo TR:A domyślnie nadpisuje punkty kontrolne na poprzedni. Dlatego warto robić ręcznie save co jakiś czas po jakimś chekpoincie. Ktoś kto zrobił ten system zapisu w grze jest lekko niepoważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według najnowszych plotek Anniversary trafi na konsole Xbox 360 ( mam nadzieję, że w nowej oprawie graficznej ) :) Gra jak to wynika z tabeli ESRB miałaby zostać podzielona na części ( jeden level = jedna część ). Ponoć każda część ma być do pobrania za opłatą ( M$ Points ) z Xbox Live. Moim zdaniem to totalnie głupkowaty pomysł i mam nadzieję, że wyjdzie w całości na płycie, bo inaczej twórcy raczej na tym stracą. Jak na razie nie wiadomo, czy z tą wersją to w ogóle prawda, bo Eidos jeszcze nie ustosunkował się do tego newsa. Bardzo możliwe, że to będzie ten "Nowy Tomb Raider", który ma być zaprezentowany na lipcowych targach E3.

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie w częściach za opłatą to czysty marketing. Ciekawe ile zawołają sobie za jednorazowe pobranie takiego levelu. A co do E3 i nowego Tomba to ja raczej myślałem że to będzie kolejna część TR. Przecież końcówka z Legend wyraźnie wskazuje na kontynuację. Ale to nie o tym temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już i nie działa. Dokładnie tak jak napisali w nfo i zamiast... skromniej odzianej pani archeolog mamy ją ubraną tyle że ucina jej stopy i biodra. :o . No ale jakoś to przeboleje. ;)

 

EDIT: Dobra który wie jak to odpalić :D (pisać na PM najlepiej)

 

Takie coś mam po odpaleniu przez ten programik.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Start Texmod.exe

* Make sure you are in the Package Mode

* Click in the Target Application the Browse button and select the path to your tra.exe file

* In the Select Packages part there is a small Browse button to the right, click that

* Select the file tra_neonude.tpf

* A package TRA_NEONUDE should appear on the left side

* Click on that name

* Click the Run button

* In the game, you must select Replay Level and select from the outfits Wetsuit

* Click Start game and enjoy the view :)

 

 

u mnie dzila za kazdym razem mam wersje PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...