Skocz do zawartości
rdx486

Problem z podkręceniem XP1700+ 0,13 BO na Asus A7N8X Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nową płytę Asusa A7N8X Deluxe na nForce2 i Athlon'a XP1700+ 0,13 BO. Ten procesor przecież świetnie się kręci. Niestety kiedy zmieniam mnożnik na np. 12,5 to po zaakceptowaniu tych ustawień komputer uparcie wyświetla nadal 1700+ zamiast 2000+ a pod spodem komunikat: Warning CPU over speed. Mało tego - nie muszę nawet zmieniać mnożnika, wystarczy tylko, że zmienię tryb ustawiania mnożnika z Auto na Menu i zostawiam mnożnik 11, a skutek jest ten sam. Czy ktoś ma pojęcie o co tu chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODBLOKOWYWAŁEŚ MNOŻNIK NA PROCKU??????????

A JAK NIE TO SIĘ LEPIEJ NIE PYTAJ DLACZEGO SIĘ NIE DA PODKRĘCIĆ BO CIE KAŻDY WYŚMIEJE

:lol: :lol: :lol: :lol: 8O 8O 8O chyba ciebie karzdy wysmieje te procki maja fabrycznie odblokowany mnoznik ale jestes nowy wiec wybaczam .A moze to jakas inna seria ale dziwne nie spotkałem sie jeszcze z antkiem xp 0.13 B0 bez odblokowanego mnoznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ogólnie "szaleje" ;) Próbuje w paru topicach wszystkim wmówić, że literka U (w DUT3C czy jakoś tak) na Athlonach oznacza, że jest on z 51. tygodnia :lol: :lol: :lol:

 

Gdzieś bije dzwon, ale gdzie on? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODBLOKOWYWAŁEŚ MNOŻNIK NA PROCKU??????????

A JAK NIE TO SIĘ LEPIEJ NIE PYTAJ DLACZEGO SIĘ NIE DA PODKRĘCIĆ BO CIE KAŻDY WYŚMIEJE

Z capslockiem to pod blokiem sie taki typek co tydzien pyta czy ktos nie chce ziemniakow wiec wyluzuj... (to sie chyba netykieta nazywa :lol:) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie mam ta plyte i do tego AXDA 1700+ JIUGB z 51 tyg. Na razie dziasiaj probowalem 183 x11 vcore 1.75 = 2.011GHz i stabilnie. Probowales moze zmieniac bios na co najmniej 1002.001?? Ja uzywam 1002.001UBERs .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODBLOKOWYWAŁEŚ MNOŻNIK NA PROCKU??????????

A JAK NIE TO SIĘ LEPIEJ NIE PYTAJ DLACZEGO SIĘ NIE DA PODKRĘCIĆ BO CIE KAŻDY WYŚMIEJE

Facet, wez sie scisz co nieco. Powiedz mi po kiego grzyba mial odblokowywac. Throughbready B0 1700+ maja wszystkie fabrycznie odblokowany mnoznik. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet, wez sie scisz co nieco. Powiedz mi po kiego grzyba mial odblokowywac. Throughbready B0 1700+ maja wszystkie fabrycznie odblokowany mnoznik.

Potwierdzam - mam już drugiego 0.13 i mnożnik jest odblokowany - jednynie niektóre płyty nie pozwalają na ustawienie go większego niż 12.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODBLOKOWYWAŁEŚ MNOŻNIK NA PROCKU??????????

A JAK NIE TO SIĘ LEPIEJ NIE PYTAJ DLACZEGO SIĘ NIE DA PODKRĘCIĆ BO CIE KAŻDY WYŚMIEJE

To Ciebie powinni wysmiac, ale jestes nowy. Poza tym każdy AXP 1700+ 0,13 ma odblokowany mnoznik.

 

RDX486:

Spróbuj wgrać najnowszy bios, moze ten, który aktualnie masz jest niedopracowany, albo to jedna z pierwszych edycji biosu do tej płyty.

Pozdrav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet, wez sie scisz co nieco. Powiedz mi po kiego grzyba mial odblokowywac. Throughbready B0 1700+ maja wszystkie fabrycznie odblokowany mnoznik.

Potwierdzam - mam już drugiego 0.13 i mnożnik jest odblokowany - jednynie niektóre płyty nie pozwalają na ustawienie go większego niż 12.5

a mnie sie wydawalo, ze 12.5, to graniczna wartosc przy ktorych mozna jeszcze samemy ustawiac mnoznik na dowolnej plycie, a wieksze mnozniki ustawia sie na samym procesorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ogólnie "szaleje" ;) Próbuje w paru topicach wszystkim wmówić, że literka U (w DUT3C czy jakoś tak) na Athlonach oznacza, że jest on z 51. tygodnia  :lol:  :lol:  :lol:

Że z 51 tygodnia??Ja byłem pewien że to U to jest odpowiedzialne za napięcie na proca :?[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...